Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

zrobilam sobie kawke i czytam ploteczki w necie ... i tak sie zastanawiam co zrobic z reszta dnia... masz moze jakis pomysl ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to w sumie pomysły na robienie czegoś rodzą sie nagle takze nie wiem co Tobie doradzić ;) A czemu nie miałabyś iść na boisko, kobiety przecież też grają w piłke albo byś wzieła kogoś i w siatkówke byście pograli albo w kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma u mnie takiego boiska, jest tylko szkolne ale tam same elementy osiedlowe przesiduja z butelkami % takze raczej sobie odpuszcze ;) no i cos sie u mnie chmurzy...pewnie zraz bedzie lalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze na tzw Orlika takze to obiekt zamnkniety wiec nie ma sie co obawiać jakiś dresów i takich tam ;) U mnie narazie jest ładnie naszczescie ale myśle że jakoś po 18 deszcz moze popadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bedzie coraz gorzej, no cóz klimat sie powli zmienia to nie ma co sie dziwic że jest taka zmiennosc ;) Pozostało nam tylko sie przyzwyczajac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej troche sportu zażyjesz :D Ja lece na boisko ;) Papa i Miłego Dnia Życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, trochę deszczyku dla ochłody nie zaszkodzi:P U mnie sucho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej mnie obmył z tego potu :D Ale mnie teraz nogi bolą po tym rowerze i piłce, ale to w sumie dobrze to oznacza że organizm pracuje ;) A u Ciebie jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×