Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

No a jak, w telewizji aż huczy :D Martwiłem sie a Ty tak bez niczego odeszłaś :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, oglądałam, ale dobrze wiedzieć:D Może będę sławna:P Nie odzywałam się, bo nie mam internetu:( Pożyczyłam dziś modem i do niedzieli będę miała, a później znów będę odcięta😭 Nie uciekłabym tak bez pożegnania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę, ale nie mam innego wyboru:( Play online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ale bede czekać :)🌼 Ja mam akurat w Tp, czasami też mi sie wylancza ale jest generalnie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w taki razie co tam powiesz ciekawego ? Jak tam dzień minął ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miło:)👄 Mi się modem zepsuł i dlatego nie mam internetu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma, ale to jest moja wina, bo po prostu się troszku wykrzywił:D Ale znajomy ma mi pożyczyć niedługo swój także może niedługo znów będę miała łączność;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieje;) Choć szczerze powiem że już zdążyłam się odzwyczaić od internetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co w sumie to ja tylko wieczorami wchodze na kompa i siedze w necie :) Nawet myśle czy od kafe sobie luzu nie dać na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kafe to pewnie nigdy się nie odzwyczaję:P choć nie spędzam tu całych dni i nie piszę na wszystkich tematach, ale lubię zajrzeć i poczytać co nieco, a czasami coś dopisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie tak samo, szkoda dnia na siedzenie w necie tym bardziej ze w ciagu tygodnia praca a pozatym wkońcu zaczeło sie lato, ładna pogoda to trzeba sie ruszać a nie byczyć sie przed kompem no chyba że wieczorami jak sie spać nie chce :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie:) jak ja bym miała więcej możliwości to zapewne jeszcze więcej czasu bym spędzała poza domem, ale samej to mi się nie chce wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co Ja bardzo lubie sam pojezdzic na rowerze lub sam popykać troche u siebie na podworku w pilke mimo że mnie dosyc czesto chca gdzies wyciagnac na rower, pilke lub na jakas impreze :) Ja jestem taki samotnik poprostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×