Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Witam Panie .......:) U mnie nawet spoko, chrześniak u mnie więc na brak zajęcia nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze Mary że mam odpowiedzialne zajęcie :) U mnie za to rodzice sie do wyjazdu przygotowuja ;) Sam zostaje w Mojej Hacjendzie ;) Miałem z Nimi jechac ale jak wiadomo praca a pozatym przypilnuje domu i porobie wokól domu i w ogrodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dead, to kiedy mam wbijać na tą imprezkę do Ciebie?!:classic_cool: Muszę uciekać na razie, bo młody chce pograć. Może wieczorem wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy chcesz Mary :) Do zobaczenia ;)🖐️ Hmmm w sumie jesli mozesz Fantazjo to zrób coś aby deszcz przestał padać bo chce na rower iść ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic nie słychać, siedzę w domu od jakiegoś czasu i się nudzę:) pojechałby gdzieś człowiek, ale nawet nie wiem gdzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ja też nigdzie nie wyjezdzam jak narazie takze witam w klubie 🖐️ Teraz właśnie sam zostaje w domu wiec wiecej obowiazkow sie szykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie się koła potoczą:classic_cool: zastanawiam sie jak na razie czy na woodstock jechać i nie wiem, pewnie podejme decyzje jak w tamtym roku na ostatnią chwile:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Woodstock powiadzasz hmmm to fajna sprawa :) Ja na Woodstocku nigdy nie byłem i z całym szacunkiem do Ciebie jakoś mnie tam nie ciągnie zbytnio ;) To nie dla mnie klimaty poprostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie no rozumiem:) a jak dla mnie świetna sprawa, wybawiłam się jak nie wiem w tamtym roku, choć raczej jestem dość spokojna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miał z kim jechać na taką impeze to bym pewnie pojechał, nawet dla samego sprawdzenia o co w Niej biega bo najlepiej to ocenic z doswiadczenia no ale jak narazie nie mam takich planów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Miłą chęcia ale niestety można powiedzieć żę grafik mam dosyć napięty i niestety nie dam rady :o:) A po drugie nie wiem gdzie mam torbę podróżną :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×