Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

W sumie z mojej paczki to jedyny jestem ktory nie ma nikogo :o ale wiesz to nie jest tak że oni mnie przez to traktuja inaczej, sa spoko tylko wiesz przychodzi taki moment ze oni np sa zajeci bo leca do dziewczyny itd i kazdy swoj wolny czas staraja sie poswiecic swojej drugiej Połóweczce a mi poza praca pozostaje rower. I to nie jest tak że ja chce dziewczyne na pokaz tylko to troche smutne jest i przychodza takie momenty kiedy zaczynam sie zastanawiac czy to wogole ma sens czy nie lepiej by bylo juz spadac z tego swiata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że mam dopiero 21 lat i jeszcze sie wszystko moze zdarzyc ale wkoncu jestesmy tylko ludzmi i kazdy potrzebuje akceptacji a szczegolnie ze strony płci przeciwniej. Nie wiem moze i ja Jej tez sie podobam ale wkoncu dziewczyna sama mi tego nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co myślałem że jak zajmę sie praca to nie bede juz tak myslal, że coś sie zmieni ale niestety pomyliłem sie, bo doszly obowiazki, problemy itd a wolny czas pozostawiam rowerowi który juz tez mnie wkurza bo sie zaczyna psuć i ewentualnie kumplom jak maja czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman za te spadanie z tego świata to powinieneś nieźle zarwać od kogoś, kurcze wszystko przed Tobą więc nawet o czyms takim nie myśl, fajny facet z Ciebie, uwierz w końcu w siebie, nie ma problemów nie do przejścia, ale zacznij przede wszystkim od tej dziewczyny, naprawde może być z tego coś pięknego a we dwójkę to i wszystkie problemy zdają się mniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie co sie ciesze to to ze blisko mam braciaka i siotre cioteczna takze zawsze tez moge z Nimi pogadać lub tak poprostu posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem czasami jak sie mnie słucha to aż sie scyzoryk może otworzyć :o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż to sie nazywa dorosłe życie - problemy, zmartwienia, troski a to napewno dopiero początek. Wiesz co Ja uważam tak przynajmniej że gdybym miał przy sobie kogos takiego kto by był takim koniem napedowym to juz by nie bylo takiej rzeczy ktorej bym nie przeskoczyl, smiem tak twierdzic bo moic wczesniejszych doswiadczeniach, wiem ze jestem zdolny pokonywac bariery lecz brak niestety miłości ze strony jakiejs dziewczyny doprowadza mnie do bezsensownosci robienia czegokolwiek. Wiem że nie moge sie tylko zamykac w takich przedziale ze jak bede mial dziewczyne to juz bedzie łatwiej, dojda dodatkowe napewno problemy ale tak jak powiedzialas ze jezeli kogos takiego mamy przy sobie jest nam latwiej bo mamy kogos na kim mozemy sie oprzec :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytalem Cie troszke Deadman
i powiem Ci ze jestes spoko , ale wkurwiasz mnie pomalu bo zachowujesz sie jak pizda. Ostatnio zaliles sie , zalowales jak skurwysyn ze ona wyjechala i ile bys dal zeby wrocila to bys sprobowal z nia , ona wrocila z tego co piszesz , a Ty dalej tniesz w huja i sie uzalasz nad soba :o zal jak huj ps Tak poza tym Cie lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalem Cie troszke Deadman Witam :) Tak masz racje pisalem tak. Szanuje Twoje zdanie moze i jestem pizdą nie wiem. Moje zachowanie wiem ze moze irytowac wiele osob ale niestety los mnie tak kieruje ze nie moge jej spotkac bo praktycznie caly czas poswiecam pracy a jak juz mam wolne to nie moge jej spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytalem Cie troszke Deadman
Kurwa mac Deadman nie oszukujmy sie , nie ze nie mozesz , tylko nie chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalem Cie troszke Deadman z boku może to tak wygladac, poprostu nie jestem pewny swego i boje sie zwyczajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Ja zmykam może bede później. Jak chcecie to wpadnijcie na Topik to pogadamy :)🖐️ Dzieki za rozmowe jak narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×