Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
A wiecie jaki był dalszy ciąg 15 latki w ciąży z ojcem? Następny gwałt w szkole sredniej i poronienie chyba i matura dalej nie pasowała, ale dostała - ograła sobie chyba to poronienie I ciążą. Dalej był gwałt na uczelni i jeszcze jeden gwałt. Na uczelni chyba też poronienie i 4 gwałt usunęła i tyle. Pomogla naturze bo 3 poronień chyba nie można mieć. Następnie się powiesiła i tyle. I jeszcze jedna przez nia sie powiesiła. I to jest najgorsze. I co jeszcze? To RPA - ja tym lecę. No i ta pani Poniatowska i tyle. I to chyba koniec bo oszaleję i tyle. Moge udzielić następnego wywiadu, ze ta 15 latka w ciąży jako zombie wybiła wszystkie sprzątaczki w swojej szkole, a następnie nauczycielki żeby im nie było żal, a jesli chodzi o mnie to jestem po jej stronie, a czemu to sie nie pytajcie i tyle. Bo np. nie chcę skończyć marnie bo nikt mnie nie pogrzebie. Będę musiała byc zombie a nie chcę. I tyle. A wiecie jak się straciła rodzina Iwonki? A jak ona przyjedzie i oni będą siedziec przy stole? Co ona zrobi? To jest możliwe. Nie ucięła im głów. Ale jest w Holandii. Chociaż... musiałaby ich zjeść. Nie zjadła to raczej nic z tego. Choć jakoś tak wyjątkowo. Jutro jeszcze napiszę o zombie w STOSOWNYM wątku jednak. tu nie , tu dzieciństwo i tyle. Piszcie sobie ładnie kim chcieliście być w dzieciństwie? Ja lekarka ewentualnie ŻONĄ Karola Linneusza. I tego wiecie nikt mi nie mógł z głowy wybić? Ale zawód po lekarce ŻONA Karola Linneusza. Wiecie co... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
No Deadman - boisz się ? Nie wiemy czy im głowy ucięła. I na to przyszedł Stanisław August Poniatowski i powiedział sprzątaczkom nowym - znowu robicie teatr o północy? Jestem Stanisław August Poniatowski jak nie przestaniecie - wszystkim wam głowy odrąbie jak poprzedniczkom. I tak sie skonczyło. Poprzednie wybiła pani Poniatowska. A on wybił ostatnie ŻEBY IM NIE BYŁO ŻAL. I od pani Poniatowskiej głowy poleciały, a Stanisław August że były brody i penisy ŻYWE tak jak za pierwszym razem i ZA DRUGIM się dowiem bo to samo. ale inaczej wszystko. Że same im wyrosły. No to jakies wstrętne sprzątaczki. Ja taka nie jestem. Kluczy nie chciały oddawać na pewno. Tylko to pasuje. Jak Poniatowska mogła sobie chodzić po szkole. I zombie wiecie to jest wszystko z kluczami. Zombie wchodzi bez klucza. Okno może otworzyć choć chyba przez zamknięte nie i tyle. A nic nie zrobi jak sie stoi o KK - o 7 sakamentów i 1 grosz. Tak się powinno stac, no ale... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
No i te sprzątaczki wiecie robiły dalej to samo co pierwsze, drugie, trzecie , smiały się z tego Stanislawa Augusta , że chodzi sobie w spodniach bez koszuli - miały se to przemyśleć. Co on ma w tych spodniach? tylko takie myśli. A co on nam może zrobić? Jedynie odrąbie nam głowy. Ostatnim razem nie było bród i penisów i to sie nie potępisz. Tak chyba uważały i znowu teatr brody i penisy i przyszedł i bez słowa - po kolei głowy na pień bo zacząłby rzucać i to juz było COŚ STRASZNEGO - od razu rosła broda i penis - no jak szaleniec pozabijał je i tyle. Tam byly krzyki, takie rzeczy. Rano głowy w lesie , ciała leżały MĘSKIE w sumie i tyle :( Tak działa zombie - miały stać o KK a nie teatr i tyle :( I patrzcie moja I szkola i Stanisław August rozwali tak samo za Poniatowską teatr lesbom bo to nie jest moja wina, że ja nie dostałam tam stałej pracy. Zombie chodzi od 1.00 do 2.00 w nocy Albo od 12.00 do 1.00 . 2 godzina zombie nie ma i tyle. Pózniej tylko straszy i tyle. Ale to tam. Tym się nikt nie przejmuje. Od tego głowa nie odleci. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Pisze żeby ludzie zaczęli sie bać troche bo wiecie... co to sie dzieje. Ta Poniatowska wiecie dostała klucze do szkoły, żeby zombie ogrywac bo sie bała, ze coś przyjdzie i jej oderwie łeb. Ale nie wiedziała co. I wiedziała że to przez mojego brata. No i miały jej tego klucza nie dawać i potępienie wieczne za to, że chciała mieć nic wspólnego z Kewinem, przez to jedno nieszczęście. A żle mysłała - zobaczcie jak RPA pasuje do tego. Po prostu mąż tej Naomi - tak na nią przyszedłby i łeb jej odrąbał - głowa i penis i po niej bo stała o KK, a Kevin nie, dlatego on nie - a wiecie - co jej zostało, przez to on do szkoły wrócil, ale na niej sie zawiódł. I wiecie czyli broda i penis po zombie to potępienie wieczne a na pewno głowa nie odrasta. Czyli nie może być zombie to jak chce się ocalić? I tylko temu sie nie potepiła, że oddała dziecko do adopcji ta pani Poniatowska, ale to jest skomplikowane. Ja już tego nie będe pisać. Bo powinna zatrzymać to dziecko i wiecie nie umiała. Ale czemu? A to ja już nie napiszę. To jest ograne i koniec. Nie wiem czy jak są brody i penisy to na 100% jest potępienie wieczne - to jak cłzowiekiem zostaniesz, żeby sie powiesić na przykład? I wiem, że lepiej sie powiesić niz spotkać zombie i rozmawiać albo mieć odrąbany łeb i tyle. Bo z powieszenia nigdy broda i penis ci nie wyrośnie, a z zombie? A facetom co sie dzieje? Nie wiem. Tez się powinno coś dziać. Tylko kobietom coś wyrasta? Dziwne. I zombie może palić. Może. Byle co może rodzić. Nawet dzieci rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja nie wiem kto wykosił pierwsze sprzątaczki? Tylko tyle. Chyba też Stanisław August Poniatowski bo mieli zmienić patrona. Tylko tyle. Tak się zaczęło, mnie to pasuje. Za drugim razem - caryca tak mówili. Może byc. Trzeci raz pani Poniatowska i Stanisław August i tym razem nie ubrany - znaczy trochę a wcześniej był ubrany i sie śmiały juz sie rozebrał na teatr takie rzeczy i tyle. On pozabija w tej pierwszej szkole mojej bo tak pasuje - Piłsudski i tyle. No i takie jest życie. Ale żeby ludzi nie straszyć to powiedzieli, że głowy odrąbał. A brody i penisy? Nie było. I ludzie swoje pomyśleli. I tyle. I mówił - kończył z tym teatrem bo odrąbię głowy, wyrosną brody i penisy i po was. hahaha - one na to - tyś tam ani ani muchy nie umiał zabić, ty nam glowy odrąbiesz. Ty nawet dziecka nie umiałeś zrobic tej tam carycy w Rosji - o tym też mamy teatr. I wiecie - jak przyszli to było wszystko w krwi, wszystko porozrzucane to było COŚ STRASZNEGO, makabra i tyle. I tak będzie w tej mojej pierwszej szkole. Bo sie śmiały, że muchy by nie zabił. Muchy? mówicie i zrobił rzez i tyle. Jednak był straszny, wszystkim sie dużo wydawało... dużo by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Glowy to się dyrektorowi wiecie przyśniło, że są w lasku nieopodal. I facet plakał jak to zobaczył. Kevin też to widział bo akurat tam był i pomyślał - oni tę szkołe zamknął. I matka go tam wzięla. To było zabezpieczone. I temu wiecie sie to stało że zmiana patrona. I ta moja I szkoła bedzie to samo bo te sprzątaczki tam fiśnięte w łeb do dziś. I zmiana patrona na np. Konopnicką ale zmiana patrona albo dalszy ciąg. I za pierwszym razem sprzątaczki leca z teatrem w takiej szkole, a reszta to tam... a kto jest wciągnięty bardziej? I tyle :( No i to miała byc zmiana patrona i po tym zamknęli szkołę. Na 10 lat. Ten Kevin miał 5 lat jak to było. W 1981 roku to chyba sie stało. Otworzyli szkole ok 1990 roku i było znowu zamknięte po serii morderstw i znowu chyba 10 lat, czy przerwa - otwarta rok czy 2 szkoła. No tragedia za tragedią. Wtedy ten brat zdawał mature i powiesiła się nauczycielka z matmy - przez niego uważali, ale nic mu nie udowodnili i tyle. Co on zrobił nie napisze? Ma to ograne. To ogrywał powie. No wiecie... w sumie. A RPA i Pani Poniatowska? To se wszystko ograł. I ma święty spokój. Ze mną też. A zombie? No zostaje jego ojciec i tyle. I caryca - jak mu odrąbie łeb to po nim. Jeszcze zostaje mu kościół patrzcie 7 sakramentów , grosik i nic. A tak co? Nie może mu caryca odrąbać głowy? Ta pani Poniatowska już swoje zrobiła, ale ta? Hmmmm ...sprzątaczkom sie dowiem. Ale gdzie i tyle. Szkoła jest zamknięta. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Wiecie czemu ja nie dostałam pracy stałej w I szkole? Bo miałam maturę od sprzątaczek. Tak pasowało. Jak juz to od nauczycieli czy lekarza. Niech się zwolnia bo po nich i tyle. Bo wszyscy się ze mnie śmieją, że PODOBNO mature miałam od sprzątaczek. No cóz... nie wiem. Moim zdaniem od nauczycieli bo dyrekcji nie lubiłam za bardzo. Miały sie widocznie przejść do dziekanatu czy zadzwonic jakby to wyglądało. Czy szkoły poszukać , nie? W końcu świadectwo maturalne było, nie? I tyle w sumie bo co więcej? Nawet przynosiłam świadectwo maturalne o ile pamiętam. No takiej matury nie docenić no to wybaczcie :( I tyle. Także coś tam żle to nie moja wina. a one? No jak wymodla cos to im łebów nie pourywa bo przeciez sprzątaczka była mądrzejsza ode mnie tam i był wypadek, że dziecko oderwało rękę drzwiami. Chyba coś takiego i to było na mnie. A w razie co - to nie moja wina. Miały się odwalić i tyle. Od pani Poniatowskiej bo one się smiały, że tak mnie nazwali na 2 katedrze i mówiły chyba o teatr stoje. No tak jak Stanisław August. Tak stoję o teatr sprzątaczek jeszcze. Bo one mi mówiły - to tak dobrze te przedstawienia, się człowiek tyle nauczy, więcej niż w szkole. No ja nic nie mówiłam. No wie pani ja mowiłam do jednej czy drugiej - może i sie nauczy, ale zasadniczo w szkole uczymy się na lekcji, a tu widzę jedna akademia. I one się śmiały że niczego nie wiem o tej szkole. Pani tu nawet nie ma stałej pracy - no własnie. A w sumie dlaczego? Bo nie pasuje bo matura od sprzątaczek. PODOBNO. I tak mnie załatwiły wszystkie i tyle. Bo powinna być od rodziców , tak pasuje , a coś nie za dobrze z nimi zyję. No to jak się nie wyniosą bo szkoła i tak jest do zamknięcia to co - najpierw sprzataczki, póżniej nauczycielki i tyle. Jedna tragedia? A rodzice? Zależy którzy i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszny temat
fajny temat, czytalam troche poczatki. Ja jak bylam mala pamietam uwielbialam miec wode w misce i pralam husteczki.mMoglam tak sobie siedziec i prac i prac w calych tych mydlinach a jak mi sie ktos pytal kim chcesz zostac jak bedziesz duza? to ja zawsze :praczka! haha na szczescie nia nie zostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszny temat Witaj :) No ja jako dziecko prałem naprzyklad ubrania dla Kena od Lalki Barbie albo mylem żolnierzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×