Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Każdego szkoda .. zwłaszcza taka osobę jak ona ...ja ją pamiętam z Wojny domowej najbardziej no i 40-to Latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była tylko jedna kwestia która mnie troche wkurzyła którą usłyszałem na jej temat, zdania o Niej nie zmieniłem bo ją bardzo lubiłem ale to mnie troche zniesmaczyło a mianowicie to że sponsorowała tych złodzieji z Radia Maryja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jeśli chodzi o Radio Maryja to w tej kwestii moje zdanie jest takie a nie inne dla mnie to złodzieje a tych starszych ludzi omamiaja tą całą gadka a oni są na to podatni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, wiem o co Tobie chodziło :D A jak u Ciebie z pogodą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słońce świeci .. ale lekki mrozik jest:)... niech wreszcie będzie wiosna .. ja za dwa tygodnie jadę do sanatorium :D.. do Lądka Zdroju ... ale się wybyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słoneczko świeci :) To zazdroszcze :) Ale co tak odpocząc czy jakies problemy ze zdrowiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te drugie .. może trochę je podreperuję... szkoda że w zimę ...oglądałam zdjęcia z tychy okolic pięknie tam jest... nigdy nie byłam w tamtych okolicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też byłem ale w Sanatorium w Rabce jak byłem mały :D Pamietam te widoki i jak chodziłem na plac zabaw ehh nawet czasami zdjecia oglądam z pobytu w Rabce :D Pamietam tez jak jechałem pociagiem i takiego miłego pana konduktora pewnie juz nie żyje bo to było jakieś 14 lat temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Breja:) Deadman ... ja Rabkę też znam .. Nie będę Wam przeszkadzała ... muszę się zbierać .. miłego Tłustego Czwartku Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Ja dopiero pozniej bede sie zajadal paczkami wiec najlepsze jeszcze przede mna i faworkami oczywiscie :D Mnie tez coś w nosie kreci a to znak ze wiosna tuż tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku Ty nigdy nie przeszkadzasz, jesteś Vipem na każdym moim Topiku :D Również Życzę Miłego Dnia i Pysznego Tłustego Czwartku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak wiosna to czas dla zakochanym a szczególnie to widzę po mojej Kocicy i jej wiernych adoratorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberek miłego dnia :) 🖐️ jakoś specjalnie pączków nie lubie ale jednego se zjeść moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zaszkodzi jak zjesz jednego :D Ja lubie pączki a szczególnie te co robi moja babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wielki tyłek już wszystko zniesie , jeden pączek nie robi różnicy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie to dobrze jak dziewczyna ma troche wiecej tu i tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak sie na ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" trzeba we wszystkim szukac dobrych stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały problem polega na tym że uwielbiam narzekać i ciągle to robie , oczywiście zawsze z drobiną przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×