Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

W sumie Ja mam podobnie ale to nie jest to że mam jakis kompleks poprostu zawsze moglo by byc lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim kompleksom nie daje się ujawniać i dobrze nam się razem żyje . choć pewnie jakbym mogła to zmieniłabym absolutnie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie jest doskonały :D Ja już zmykam bo musze kilka spraw pozałatwiać plus jazda na rowerze :) Miłego Dnia i Do Zobaczenia 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koliberku :) I odrazu chciałbym Tobie złożyć Życzenia z Okazji Dnia Kobiet :) Wszystkiego Najlepszego 🌼 i jeśli moge to 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki jestem na razie w domku bo ta noga to powazniejsza kontuzja troszke musze polezec w domku i nie nadwyrezac jej ;) Szkoda bo pogoda nawet ladna i w ogole pracy troszke , ale o zdrowie trza dbac ;)A Ty jak tam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prawda zdrowie najważniejsze :) U mnie jako tako ;) A jeżdze sobie na rowerze codziennie tak dla zdrowia i rozrywki, poki pracy nie znalazlem to musze cos robic aby zabic jakos ten czas bo to mi tez sprawia przyjemnosc :D Mam lekki katar ale to nic powaznego i jak narazie sie trzymam ale widze niektorych na ulicy bez kurtek i czapek to az sie sam stukam w głowe co za głupi ludzie bo przeciez sie teraz łatwiej przeziebic niz przy mrozie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo i tak nie mam doświadczenia bo dopiero co szkołe skończyłem i bym chciał studiować :) nawet do zwykłego sklepu na początek iść albo naprzykład do jakiegos magazynu popracowac bo zrobiłem sobie jeszcze kurs na wózki widłowe takze uprawnienia mam :) Jakoś poprostu zaczac bo wkońcu nie odrazu Kraków zbudowano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wozki kurs dobra sprawa , moj kumpel na makro smiga i niezla kase wyciaga.Kiedys jak tam nie pracowal na stale , bo sie uczyl to jak potrzebowali to przychodzil kiedy chcial i mu dniowki calowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówie gdybym coś znalazł to połowa sukcesu bo coś bede robić i dalej bede mógł działać jesli chodzi o te studia :) Wiesz rodzice napewno mi by pomogli ale ja nie chce ich obciazac kosztem studiów a po drugie chce sie uniezaleznic finansowo aby miec na wlasne przyjemnosci i wydatki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze od razu z marszu ciezko , ale zobaczysz znajdziesz prace wierze w to i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza prace jak dostaniesz to potem juz z gorki ;) Pozniej tylko studia i pniecie sie na szczeblach kariey , az sie w pewnym momencie obrocisz i bach bedziesz piastowal stolek prezesa ORLENU albo cos w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) Dobre z tym prezesem Orlenu ;) No gdyby to było takie proste to świat by był piekniejszy ale faktem jest że chęci i podejscie jest potrzebne aby cokolwiek osiagnac bo wkoncu same nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×