Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Piłka Nożna której też nie trenuje bo niestety zmarnowałem swój czas przez moją nieśmiałość i mały zapał mimo ze lubie grac w pilke i nadal gram jak jest okazja ale cóż było minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym miejscu znów mogę napisać...skąd ja to znam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze że jest miedzy Nami jakieś podobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wychodzi:) Tak, coś mi się kojarzy:D Uciekam już spać, bo padam na twarz:) Dobranoc i do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koliberku 🌼 No niestety wcześniej sie położyłem spać niż zazwyczaj bo strasznie mi sie chciało spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaj Deadman :) Mijamy się tylko .. Dziękuję za przeboje 🌼 Co u Ciebie słychać Ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daedman ... nic ciekawego.. zimno na dworze nawet nie idzie wyjść na świerze powietrze bo i pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze sie ....
świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie pada ale jest zimno lecz to i tak mnie nie powstrzyma przed przejazdzka na rowerze wieczorem :) A jak tam zdrowie ? Witam Pomarańczko :) Dziekujemy za tą poprawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak tym bardziej że już sie zaczął sezon a ostatnio pogoda u mnie była bardzo ładna :) Trzeba sie udzielać sportowo :D Słyszałaś że Bin Ladena zabili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam ... wreszcie zrobili z nim porządek... Szkoda tylko tych ludzi co im krzywdę zrobił i rodzinom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zawsze niewinni ludzie musza cierpieć :( Ale myśle że to dopiero początek prawdziwej wojny z Terroryzmem, mysle że bede chcieli wziasc odwet za ta śmierć tak samo jak Kaddafi za śmierć swojego syna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz narazie pracuje u wujka dopoki czegos na stałe nie znajde :) Prace ogrodnicze itp praca ciezka ale nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie mów o Kadafim ... jak wiem on jest gorszy od Bin Landena i reszty zbrodnialców jak Husajm czy inni co byli jeszcze przed Landenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wszyscy są zbrodniarzami ale tak patrzac na to obiektywnie to wszyscy byli wczesniej wspieranani przez zachod i USA, Bin Laden czlowiek CIA a Kaddafi był przyjacielem wielu państw Europejskich m.in Włoch takze jak dla mnie ten cały zachód to też mają krew ludzka na rekach i patrza sie tylko na to jak najlatwiej zarobic a sie nie narobic :o Przeciez do Iraku USA weszly dlatego że Irak posiada rope i Bush chcial sie zemscic na Hussajnie za planowany zamach na jego ojca, takze jak dla mnie to wszystko jest brudna polityka a nie walka o wolnosc czy godnosc ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wiem, wkońcu od czegoś trzeba zacząc. Na poczatku byłem sceptycznie nastawiony do tej propozycji ale powiedzialem ze raz sie żyje wiec jakies tam doswiadczenie, male ale zawsze bede miec jesli chodzi o prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie rozumiem tego dlaczego tylu ludzi musiało zginąć prze głupie przepychanki i złość między nimi . Ale to już nie nasza sprawa , tylko tych co to robili i robią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze cierpią niewinni, tak było, jest i będzie :( Smutne ale prawdziwe :o Terrorysci tak samo wykorzystuja mlodych ludzi do swoich celów tak jak np dzisiaj chyba 12 latek sie wysadzil :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×