Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

bo dawno tu nie zaglądałam :p moje przygotowania do matury leżą i kwiczą :O właśnie sobie śniadanko wcinam :-D co u Ciebie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie było to nie zagladalas :P :) Lenistwo czy brak wiary w swoje mozliwosci i pojscie na żywioł z mysleniem "Pożyjemy zobaczymy" ? :) Ja tez mam teraz sniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim brak motywacji . nie wiem co mnie podkusiło żeby zdawać rozszerzoną matme i geografię bo i tak nie jest mi to do niczego potrzebne . a maturę tak czy siak zdam , nawet idąc bez przygotowania , bo głupia nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mysle że jestes bardzo madra Kobietą :)🌼 napewno dasz rade i zdasz :) Witaj Mintaja moja droga Sąsiadko :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie świąt więc cieszę się że to tylko dwa dni które bardzo szybko mijają :p a Tobie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była rodzina wiec wczorajszy dzien praktycznie spedzilem przy stole :) Duzo podjadlem a szczegolnie czekoladowych jajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię ideę świąt, a w rzeczywistości to różnie bywa :O breja fajna stopka, mam ten sam problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea świąt jest fajna tylko że to wszystko teraz jest bardziej dla picu robione niz dla samego świetowania niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja , dzięki problem nie do rozwiązania :p ale mama mówi że i tak mnie kocha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman - tak właśnie, za dużo sztuczności dziś, za mało uczuć i emocji breja, no patrz Ciebie chociaż kochają :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet jak byłem na świeceniu pokarmów to tak zobserwowalem jak ludzie na siebie patrzyli ile kto daje na tace albo co ma koszyczku :o a co to ich obchodzi pytam sie ? Katolicy od siedmiu bolesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaja no tak mówią , ale ja wiem że mojej pięknej i mądrej siostrze nawet do pięt nie dorastam :O plany na dziś to cały dzień w łóżku :-D poza tym dzisiaj dwa mecze żużla i zamierzam je obejrzeć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Breja --- każdy na swój sposób jest piekny. Ja wiem jedno nie wazne jak sie wyglada, najwazniejsze jest wnetrze czlowieka. Mozna byc "ładnym" a mozna byc wyjatkowych skurwysynem :o Żuzel ? :) Mój wujek lubi go ogladac ja jakos niespecjalnie ale jesli nie ma nic innego w Tv a w swieta niestety same powtorki leca to z milą checia obejrze :) Ja lece narower i mam nadzieje ze wroce do domu suchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman - to był sarkazm , znam swoją wartość . miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VECTRA I NETIIA
a, ja chciałam zostać weterynarzem a, teraz studjuje resocjalizacje i psychologie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta, święta i po świętach...i dobrze...nie należały do najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Breja :) Znam ten ból :o Dokladnie. Ja sie ciesze ze Świąt tylko siostra już wyjechała i jestem smutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×