Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deadman

Dzieciństwo :)

Polecane posty

Hej D.:) Wczoraj nie zauważyłam że mi odpisałeś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mary :) Ja wczoraj ze zmeczenia zasnalem przy kompie :o I dlatego nic potem juz nie pisalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiona jestem:( Piękna pogoda u mnie dziś była i praktyczne cały dzień spędziłam z chrześniakiem na dworze, bo przyjechał do mnie na weekend:) Niedawno zasnął, więc mam teraz chwilę dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh To nie dobrze :o To zdrowia Życze 🌼 No u mnie też była piekna pogoda i dlatego wybralem sie na rower aby dotlenic sie i skorzystac z uroków pogody :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, przyda się:) Eh, a kiedy ja w końcu na ten rower wsiądę:( Już się doczekać nie mogę:) Są u Ciebie jakieś trasy rowerowe? Bo ja to jak na dłuższe wycieczki jeżdżę to zwiedzam okoliczne miasta oddalone w promieniu 25-30km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są scieżki i trasy rowerowe ale to raczej wzdłuż lasów lub w lesie :) troche sie boje tych kleszczy wiec Ja wole po miescie jezdzic lub ewetualnie po polach i łąkach :D ale to tez zalezy czy jest jak jezdzic i po czym bo wiadomo ze na szczere pole wjezdzac nie bede :D Ja w sumie mam niedaleko do Warszawy wiec czasami sie tam wybieram na wycieczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja też jakoś bardzo dużo nie mam, ale musiałabym się dobrze wprawić żeby dojechać do Wawy i wrócić na rowerze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bardzo daleko to narazie nie jezdze bo mi rower troche szwankuje i niedlugo bede musial go oddac do przegladu i ewentualnych napraw pewnych czesci wiec wole nie ryzykowac aby mi sie nie rozpadl na szczerym polu a potem wracac na piechote ;) Coś z przerzutkami jest nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tak w poprzednim rowerze, ale w tamtym roku sobie kupiłam nowy:) I sprawował się znakomicie, mam nadzieje że dalej tak będzie, choć mam pewne obawy, bo przez jesień i zimę był u mojego brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to już ma 5 lat ale poki chodzi to da rade nim jezdzic :D Ja osobiscie nie lubie jak ktos jezdzi na moim rowerze i wrecz nie pozwalam na nim nikomu jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię, ale brak asertywności robi swoje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to taka mala zadra zostala bo pamietam jak kiedys jak mialem z jakies 8 lat to dalem pojezdzic na moim rowerze koledze no i zepsul cos w łańcuchu. Ale dokladnie tez bylo z pilkami, hulajnoga i zabawkami co nie pozyczlem to niszczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D To widze że mieliśmy podobne przeżycia ;) A jak sprawa z telefonem ? Już wszystko załatwione ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) Mam już duplikat karty i telefon( koleżanka się ze mnie śmiała że zapewne taki model którym można zabić i się do torebki nie mieści:D, ale fakt jest taki że mam pożyczony telefon który jest lepszy od tego który mi ukradli, więc tragedii nie ma). Za 2 miesiące i tak będę kupować nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że jakoś sie udało pomyślnie załatwić tą sprawe :) Grillowanko już jakieś u Ciebie było ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie i raczej się nie zapowiada:) Nie jestem amatorką grillowania, poza tym na blokowisku to nie ma nawet gdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mozesz na balkonie :) U mnie moze za tydzien rodzinka przjedzie i bedzie grill ale to zalezy od pogody, takze jeszcze sie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie na balkonie, cały smród idzie do mieszkań:O Swego czasu chłopaki z mojego bloku robili sobie ogniska bądź grille właśnie pod blokiem, to były piękne czasy:D Teraz to zaraz ktoś by straż miejską albo policję wezwał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo teraz takie czasy nastały że każdy tylko kapuje na każdego chociaż sam nie jest czesto fair :o Ja mam takiego wlasnie sasiada, fakt że jest po ciezkiej chorobie ale czasami nie da sie wyrobic. Wszedzie patrzy, obserwuje i wypytuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie osoby w bloku...na jedną babkę zaczęli mówić Matka Boska, bo zawsze objawiała się w oknie za firanką i lukała na wszystko i wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie takich ludzi którzy non stop obserwują człowieka aby później sobie cos w glowie powymyślać i gadać o tym dookoła :o A nagorsze to są te babki kościelne czytaj "Mohery" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jutro bede do rana siedzieć i na kafe pewnie tysz :) Gala w necie Wrestlingu bedzie wiec nie moge tego przegapic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohery są okropne:O Przez to tylko fajne babcie tracą. A Ty trenujesz ten wrestling?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie trenuje bo w Polsce nie ma takiej niestety mozliwosci ale ogladam i podziwiam ich :D Strasznie mnie to wciagnelo i nie moge przestac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×