Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

księżniczka przedwiośnia

Wrzucajcie tu tytuły kawałków na dobry seks

Polecane posty

klasyki: preludium do Wilhelma Tella Gioacchina Rossiniego Walkiria z Pierścienia Nibelungów W. R. Wagnera z spokojnych Finlandia Jeana Sibeliusa na romantyczny wieczór Koncert Aranhueski (Concierto de Aranjuez) Joaquna Rodrigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pop-rock, np. The Cure - Love song Clannad - Darkmere Dead Can Dance - Song of the dispossessed Santana - Black magic woman Pink Floyd - High hopes Type 'O' Negative - Christian woman Deep Purple - Perfect stranger Led Zeppelin - Tangerine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam,, love forever słoń", jak mi to chlopak puscil odrazu stracilam ochote, mocny kawalek ale jednak niby o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawałek nie może przytłaczać i musi pasować do rytmu seksu, więc raczej najpierw coś nie nachalnego, a później coś co ustawi tempo nic co się śpiewać chce, nie wyciskacz łez, nic co się kojarzy z innym partnerem, i nie Janis, zwłaszcza Summertime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sperminator34
Kalwi i Remi - Kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakich jego piosenek wtedy sluchasz, mojemu chlopakowi to imie wiktoria sie fajnie kojarzy, ja lubie edytke bartosiewicz bardziej w trakcie np milosc jak plomien lub szal he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja unikam polskiej muzyki, zeby mi tekst do głowy nie łwaził chill out dobry choć trochę rachityczny, generalnie podobna jest muzyka filmowa lub tzw. ilustrująca typu Dead Can Dance, Pat Metheny, Terry Oldfield (brat Mike'a) czy Maurice Jarre (ojciec Jeana). najlepsza byłą by żywa orkiestra kamerlan dostosowująca utwory do akcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej lubię świerszcze i niegrające robaczki świętojańskie już tęsknie za wiosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z surykatkami/mangustami/ichneumonami to nawet jak dla mnie za wolne (a jestem ślamazarny), a ten z gościem z trąbkami na głowie to pod trawę - ale to moje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganga - down but up John Lee Hooker - chill out Brodka - Excipit john lee hooker - healer lovage - sex max sedgley - slowly madonna - justify my love Brodka - Saute mono - life in mono Massive attack - paradise circus kleerup - until we bleed kings of leon - closer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santana z najlepszego okresu - do tańca i do miłości Xavier Naidoo -> cesarz Rudolf lub Karol V miał powiedzieć, że z Bogiem rozmawia po hiszpańsku, z kobietami po włosku, a z koniem po niemiecku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulululululka
moj facet z kolei mówi ze od muzyki wolnej romantycznej mu więdnie, i od razu traci ochotę, to możliwe? ja bym chciała się pokochać przy takich kawałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak depresyjna, to chyba nie do seksu po polsku: Rezerwat - Zaopiekuj się mną Negatyw - Amsterdam Tilt - Jeszcze będzie przepięknie, Tak jak ja kocham cię Manaam - Lucciola, Miłość jest cudowna Lenny Valentino - Dom nauki wrażeń Renata Przemyk - Odkochaj nas Ankh - Chleb i krew KAT - Łza dla cieniów minionych Coma i Dżem to same doły po angielsku: Peter Gabriel - Mercy street Joy Division - Love will tear us apart King Crimson - Epitaph The Cure - Burn Living Color - Flying Johny Cash - Hurt (lepszy niż oryginał NIN) Paul Simon - Bookends, Scarborough fair, The sound of silence Janis Joplin - Summertime (najlepsza wersja), Kozmic blues Dyonne Worwick - Walk on by (też najlepsza wersja) Crazy Horse - I don't want to talk about it Walking class hero - Lenona lub Masnona, Ozziego, Greenday, Screaming Trees Ministry - Kaif Peral Jam - Off he goes David Bowie - The man who sold the world Violent Femmes - Color me once Mammy blue - w wykonaniu Pop Tops lub Ricky Shyane Ten Years After - I'd like to change the world R.E.M. - Drive Tiamat - Gaia, atlantis as a lover, The return of the son of nothing Tool - Sober Cathedral - Solitude The Rolling Stones - As tears go by System of a Down - Rooulette, Spiders Eels - Novocaine for the soul Pink Floyd - Wish you were here, Hey you Deep Purple - Sometimes I feel like screamin' Kansas - Dust in the wind Everlast - What's it like Jimi Hendrix - Little wing Inne języki i instrumentalne: George Dalaras - To tragoudi tis broxis (chyba dobrze napisałem) Knife - Behind the bushes The Kroke Band - Lullaby for Kamila Edyie Gome & Los Panchos - Historia de un Amor (lub jakoś tak) Rammstain - Ohne dich, Mutter, Amour Omega - Gyongyhaju lany NIN - The warm place Wystarczy, żeby wpaść w depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rammsteina każdy akceptuje przez pierwszy rok życia moja córka zasypiała tylko przy teledyskach Rammsteina i nowej płycie AC/DC 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie zaczyna o.n.a. o.n.a.n. o.n.a.n.i. o.n.a.n.i.z. o.n.a.n.i.z.m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Marvin Gaye Sexual Healing 2. U2 With Or Without You 3. Barry White My First My Last My Everything 4. Serge Gainsbourg & Jane Birkin Je T'aime 5. Chris Isaac Wicked Game 6. Al Green Lets Stay Together 7. Phyllis Nelson Move Closer 8. INXS I Need You Tonight 9. Madonna Justify My Love 10. Kylie Minogue Slow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×