Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bloondi20

Wraca z pracy i tyle mam z dnia.

Polecane posty

a zebys wiedzial ze sama he, a nie ze placic do kasy idzie moj facet bo ja w portfelu mam pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka8555555555555
ja tez bym chciala zeby kazdy wieczor ale niestety niektorym kasa z nieba nie leci i trzeba zapierdzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19 kobietko Ja nie mieszkam jeszcze z Nim na swoim. Mieszkamy z Moja , mama ma emeryturę dość duża bo miała kiedyś straszy wypadek. On ani grosza nie daje na mieszkanie, ani czynsz! na same wydatki jak np na telefon który kupił ostatnio za 350. My mu nie każemy płacić za Nic Moja własna Matka tak sobie tego zażyczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19 i nie traktuj mnie tak ze tylko zagladam w Jego portfel duzo sie mylisz naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mialo sie straszny wypadek to dostaje sie rente, cos tu krecisz bo przeciez mowilas ze jestes sama tylko z kotem a tu nagle mama wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
bez względu ma śiętą rację-niebadz bluszczem,bo od takich bab faceci uciekaja gdzie pieprz rośnie,zajmij się sobą,a najlepiej ,żeby pare razy nie było cię kiedy facet wraca z pracy.miej swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19- studia skonczylam ,mieszkam w Angli 6 lat ! i po 3 latach nauki zyjac tutaj naprawde potrafisz sie duzo nauczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
sorki za literówki,ale mam za sobą dyżur nocny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19- Dostala emereture nie mieszkasz w angli wiec prosze nie wypowiadaj sie na ten temat przyjedz pomieszkaj, a zobaczysz jakie jest tutaj zycie. Skonczylam z Toba rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nie jest kłamczuchą, dlatego że tak napisała - proste i oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez w angli jak ktos ulegnie wypadkowi w pracy dostaje rente nie emeryture a studia zaczynaja sie tak jak u nas po high school czy jakos tak, studiowalas fryzjerstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaza mnie za klamczuche bo nie napisalam ze z Mama jeszcze mieszkamy. Co za idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mi przykro tylko czemu ludzie takie rzeczy pisza, klamia o rzeczach o torych pojecia nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer19- Dla Twojej wiadomości skończyłam HighSchool :) potem poszłam na studia czyli College-Oldham. Nie mam zamiaru Ci się tłumaczyć. a Co do emerytury to sie .. przejęzyczyłam nie wiem czego ty ode mnie oczekujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przekrecaj rzeczy ogonem, uwwazam Cie za klamczuche bo twierdzisz ze studiowalas fryzjerstwo 4 lata, ciekawe na jakim uniwerku i twierdzisz ze te studia skonczylas w wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana Domowa Żona Tak, dokladnie a College to inaczej studia :) kto Jak co woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summper19 - Gdzie Ja napisalam ze studiowalam 4LATA!!? 3 lata studiowalam. Wez sie kobieto ogarnij i zejdz ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
high school i college znacza to samo czyli jak u nas liceum tylko high school to bardziej amerykanska nazwa a college angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
Bloondi20 Summer19 mieszkam w Angli i skonczylam juz college czyli studia Fryzjerskie . college to raczej nie mzona nazwac studiami......wystraczyloby powiedziec,ze skonczylas kurs/szkole fryzjerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
high school No tak high school to liceum i po tym liceum przeszlam na college ;) wiec o co Ci chodzi serio nie mam ochoty sie klócic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ludzi
04.01.2011] 11:35 [zgłoś do usunięcia] Bloondi20 Summper19- Ale Ja mam wykrztalecnie, 4 lata uczylam sie zawodu fryzjerki mam papierki i dymplom ukonecznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×