Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana322

Na portalach randkowych faceci to sami oszuści . Kto miał tak jak ja?

Polecane posty

ja miałam konto tylko na jednym portalu: randki.o2.pl. to było kilka lat temu i sobie chwalę. pisałam z wieloma facetami, ale spotkałam się tylko z dwoma (jestem ostrożna i najpierw zawsze wolałam trochę popisać z gościem, zanim się spotkałam, to pomaga eliminować debili). obaj byli sensowni, obaj po 30. także zdarza się. drugi jest teraz moim mężem. nie był oszustem. poza tym faceta można poznać wszędzie, kiedyś umówiłam się z gościem poznanym dosłownie na ulicy (zasłuchałam się w muzykę graną przez ulicznego grajka i wpadłam na kolesia, tak się zaczęło). jakiś czas temu wybrałam się do klubu bez mojego faceta i też poznałam kolesia, który wydawał się być sensowny (jakbym nie była już zaręczona, to pewnie bym się z nim umówiła). poznać kogoś można wszędzie, internet nie jest ani lepszy ani gorszy od innych miejsc. ale trzeba uważać. no i zależy, co się samemu ma do zaoferowania. do mnie np. zagadywali głównie faceci, którzy podzielali moje hobby. jak się nie ma żadnego to i pewnie zainteresować kogoś sobą trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nicku: twoj_krol niejaki Zillur Raheem, podaje sie za biznesmena sprzedajacego czesci do łazienek. Jest w wieku ok40 a podaje sie za 26! Nie jest zadnym złodziejem tylko po prostu kretaczem.Potrzebuje żony gdyz mieszka w UK w Londynie i przydala by mu sie europejka gdyz biznes idzie coraz gorzej i nie wiadomo to ile wydal pieniedzy na kobiety bo on jest taki zaradny i bogaty ale my go wykozystalysmy :) hehe ogolnie to mega sciemniacz od razu jest "zakochany" potrafi plakac na zawolanie ! mega sierota z niego , jedyne co to chce przestrzec dziewczyny bo jest troche psychiczny nie rozumie slowa NIE i potrafi wypisywac i wydzwaniac a najlepiej przychodzic do pracy lub pod dom ! Posiada konta na wszystkich portalach randkowych jakie istnieja nie tylko w Anglii ale i polskie tez! potrafi pisac pare zdan po polsku co moze zmylic bo polakiem nie jest. Na Fb pisal do mnie z 4 kont, pisze do wszystkich nawet kont bez zdjec mega desperat spotka sie z kazda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie mlodsi podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed facetem, który był na sympatii pod nickiem kuna1971. Paweł L., służy w 16bpd, podaje się za wolnego i chcącego ułożyć sobie życie. Kłamie perfekcyjnie, patrząc prosto w oczy. Obiecuje przyszłość,jest czarujący itp. Tymczasem jest w związku, ma już ułożone życie poza Krakowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na oszusta matrymonialnego na Elmaz.pl. Posługuje się Nickiem p HANYS z miejscowości Września. Wiek 44 lata. Podaje się za wdowca. Rozkochuje w sobie kobiety, planuje od razu poważną przyszłość. Wszystko kłamstwa, żonaty męszczyzna, szuka przygód, erotoman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, spróbujcie na HELLOPL.COM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznac wszedzie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
Tu chodzi raczej o to, jakim się jest człowiekiem. Czy poznanym na portalu czy w realu...nie ma znaczenia. Jak jest się szują, to się nim po prostu jest. Kuna czy Hanys, czy ktokolwiek inny o kim pewnie będzie tu jeszcze mowa, tacy są. To charakter. Pozostaje tylko współczuć kobietom, z którymi są w związkach i którym zapewne wydaje się, że są jedyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikomu nie mozna wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość888
oj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna bierna niemota co sama nie zagada a narzeka na to kto zagaduje. Facet na portalach randkowych skakałby z radości, że jakaś odpisała a co dopiero napisała sama pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś266
dobre, tylko jakoś chyba nie w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej perspektywy (faceta), bardzo ciężko w ogóle w tym tłumie wypatrzyć kogoś wartego uwagi. Dziwnym trafem kobiety, na których można zawiesić oko zazwyczaj okazuje się ze maja dziecko. Oczywiście są tez brzydkie samotne matki;) Jeśli nawet jest ładna i nie ma dziecka, to okazuje się że ma jakiś inny feler (np. puszczała się niemiłosiernie, jest straszliwą idiotką która na dodatek puszczała się, ma niepokolei w głowie i szuka sponsora lub niewolnika do spełniania jej zachcianek, sama nie wie czego chce - pewnie zaspokoić swoją próżność i posłuchać trochę komplementów). Obawiam się, że normalne kobiety odnoszą podobne wrażenie i po prostu nie chcą korzystać z tego typu profili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma dziecko, czy nie ma, jest ładna/przystojny czy nie...kwestia gustu i wyboru, tak jak w realu. Moim zdaniem (z punktu widzenia kobiety), najważniejsze jest to, żeby nie bawić się niczyimi uczuciami, jeśli się wie, że i tak nic z tego nie będzie. Chyba, że od początku obie strony wiedzą, że to tymczasowe i przelotne. I taką sytuację akceptują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe sa jak gieldy samochodowe ,trudno tam znalezdz tam cos wartosciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku tak bylo. Trafilam na szrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo same na takich lecicie, oceniacie po wyglądzie i po tym jak pięknie wam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak naprawdę to na z całego zbioru ludzi poszukujących kogoś , to na tych portalach jest garstka ludzi. W czym tu wybierać? Na czatach, w dużych miastach kilkadziesiąt osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zabawne zapomniałam dodać ze był przeciętny i z lekką nadwagą ale jak wolisz to niech będzie poleciałam na super przystojniaka z kupą kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajac wasze wypowiedzi zgadzam sie w 100 procentach z Wami i zastanawiam sie czy czasem panowie nie zrobili sobie z portali i z kobiet chcacych znalez swoja polowke poprostu darmowej agecji bazujac na naiwnosci i uczciwosci kobiet poprostu panowie czy wy umiecie myslec glowami czy tylko dolem !!!!pozatym czy sadzicie ze wykorzystujac kobiety ktore wam zaufaly ktore chca milego cieplego slowa pragna miec kogos kto zawsze bedzie obok wspieral slowem byl czuly itdto dla was zabawa!!!bawienie sie ludzkimi uczuciami ludzmi chyba nie jest mile moze sie zdazyc ze traficie na taka sama osobe jak wy i co wtedy ???? wiem ze gdzies tam jest ta osoba co ma byc jestem ostrozna i moze niekiedy kogos uraze i ocenie nieslusznie ale coz uwazam ze osoba ktora ma byc bedzie i zrozumie ze szukanie igly w stogu siana jest ciezkie ale czasem warto bo jezeli gdzie tam jest taka sama osoba co ja ktora trafila na takich jak opisujecie ludzi moze w koncu trafi na mnie a ja na nia i wspolnie pomalu nic na sile zrozumiemy ze nie jestem oszustka a on oszustem :)wiem ze to mrzonka ale coz raczej w portale nie wierze i sadze co ma byc bedzie a ostroznosc potrzeba i panowie portale to nie darmowa agencja towarzyska Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety jak zwykle zwalają winę na innych :P Moja (prawiczka) wina jest, że kobiety lecą i sypiają z dupkami, którzy je wykorzystują i porzucają z dzieckiem? Same wybieracie sobie facetów a jak wybieracie to ponosicie odpowiedzialność za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja was zapraszam na stronę oszukana eu możecie tam zobaczyć pokaźną galerię oszustów na portalach randkowych i społecznościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no sorry ale jak nie znacie dobrze faceta a na drugiej czy trzeciej randke idziecie z nim do wyra, to pretensje możecie mieć tylko do siebie. Porządna kobieta najpierw dobrze pozna faceta, pospotyka się z nim z pół roku bez seksu, no tak żeby się po prostu poznać, i dopiero potem seks. A jak wy idziecie do łózka po 2-3 tygodniach znajomości no to sorry :D Jakbyście trzymały nogi razem przez te pół roku, to taki doopek sam by zrezygnował i dał sobie spokój z wami, po tym można łatwo takiego poznać. Erotoman nie wytrzyma pól roku bez seksu. A skoro ma łatwy szybko darmowy seks z naiwnymi debilkami to korzysta. Nikt was nie zmusza nogi rozkładac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bagno 2011.01.05 Lazur Delux-Ale ja mam małe wymagania,dla mnie kobieta powinna: -Nie zrzędzić -nie być materialistką -nie straszyć urodą -być normalna -nie puszczać się -mieć przynajmniej przednie zęby -powinna się myć przynajmniej raz dziennie -powinna nie palić i mało pić -lubieć sex Czy mam za duże wymagania? pewnie nie, ale nie spełniasz moich. Nie zniose faceta, który nie zna ojczystego jeżyka. LUUUBIEĆ... Taaak, mam za wysokie wymagania. Dla mnie facet powinien ; nie miec nałogów, znac język ojczysty,być życzliwy i kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 latki nie chcą kulturalnych bo bycie kulturalnym utożsamiają z byciem ciotą podobnie jak bycie romantycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto poznal takiego: wiek podaje różnie , w zależności od pirtalu62-67 a w rzeczywistości ma 69. Jest z Chojnic choć tego nigdy nie podaje w anonsie. Wdowiec, córka w Berlinie , syn na swoim a on meszka sam z kotem i zaprasza do siebie nad jezioro charzykowskie. Ma na imię Andrzej ale czasem podaje Adam , podpisuje się jako An i tak też często tutułuje swoje wiadomości.. podaje wykształcenie wyższe ale ma średnie, emeryt , który dorabia jako magazynier. Od lat poluje na portalach, jedna wyjeżdża, druga przyjeżdża a każda mysli ,że jest jedyna. Doskonale gra rolę miłego samotnego staruszka któremu brak uczucia. Dzięki temu ma zawsze psprzątane i ugotowane i jak sam to nazywa świerzą dziewuche do łóżka! Jego rodzina i znajomi wiedzą o tym bo często te osoby im przedstawia ale udają,ze nic nie wiedzą i ,ze każda jest jedną jedyną. A stary erotoman jedzie na wiagrze i dowartościowuje się na stare lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p*********e farmazony. jak cos z wami jest nie tak to się nie dziwcie że nikt was nie chce i nie zwalajcie winy na portale. mieliście masę czasu na znalezienie sobie kogoś poza internetem. co wtedy było przeszkodą? jak to mówi przysłowie: złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam portale chyba ze chcecie zrobic z siebie szmate; tam nie ma facetow na przyszlosc-sa tylko tacy co szukaja darmowych dziwek-jak najwiecej zeby sie dowartosciowac; jak jestes na portalu to wiedz ze jestes jedna z 10 a on robi sobie casting na najlepszego loda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pól roku bez seksu .... chyba zartujesz! No chyba że masz 20 lat. Jestem kobieta po 40 i byłam na portalu. Po "zaliczeniu" kilku" naprawde niezłych przystojniaków trafiłam na kogos na poważnie. Jestesmy małżeństwem, on 13 lat młodszy. Można - tylko trzeba troche cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotykalam sie przez 4 lata z facetem mozna powiedziec idealnym. A po tylu latach dowiedzialam sie ze on nadal jest z byla zona. Gdy sie wydalo jeszcze sie wielce obrazil. I nigdy wiecej facetow z netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×