Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana322

Na portalach randkowych faceci to sami oszuści . Kto miał tak jak ja?

Polecane posty

Gość gość
Nie utnę, niech je sobie zatrzyma, jeszcze trochę ponosi, nacieszy się nimi. Może inna się wkurzy i mu je obetnie, bo wszystkie oszukiwał. Z tego co wiem, to miał ich kilka, nie mówiąc o tych, z którymi na portalach itp. pisał. Ładny kit im wciskał. A on taki pokrzywdzony....zostawiały go bidulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on sie nacieszy, pare kobiet sie nacieszy i tak powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze są napalone dziady po 50tce co to grasują na portalach i szukają doopska, a żonę na karku mają :P Do gazu takich. Zero litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W realu nie możecie znaleźć faceta, w necie też, to co Wam pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Ja bym chciała, żeby usługi płatnego seksu były lepiej rozwinięte i dostępniejsze w Polsce :) Niestety nasi płatni panowie mają fochy - ta za stara, ta za gruba :) Serio, po co zadbana, piękna i smukła 40tka pani menedżer ma płacić za luxusową dzifkę męską skoro może łatwo ogarnąć jędrnego młodego kochanka w necie za friko??? Ja jestem dość zamożną grubaską, mam niezłą pracę i hajs i chętnie bym uzbierała sobie na takie ciacho. No ale takie rzeczy to chyba za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możemy znaleźć, bo jak mi kiedyś ktoś powiedział....wszyscy wartościowi faceci są zajęci, a takich, których nikt nie chce, my też nie chcemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu wartościowych facetów jest samotnych, bo nie znajdują wartościowych kobiet. Doświadczenie mi jednak mówi żebym nie zaczynał dyskusji na ten temat bo wiadomo jak się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Wielu wartościowych facetów jest samotnych, bo nie znajdują wartościowych kobiet. Doświadczenie mi jednak mówi żebym nie zaczynał dyskusji na ten temat bo wiadomo jak się skończy. " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx No i masz rację. Niestety nie zawsze ludzie o podobnych wartościach muszą się zejść. Akurat znalezienie kompatybilnej drugiej połowy to czysta statystyka i los. Można całe życie szukać aktywnie i nie zejść się. Pytanie tylko co rozumiesz pod pojęciem wartościowa kobieta. Doświadczenie podpowiada mi, że na pierwszym miejscu listy wartościowej kobiety będzie uroda, dopiero potem jakiekolwiek cechy kwalifikujące ją do bycia dobrą partnerką/żoną itp. :) Niestety ale osoby bardzo atrakcyjne nie mają motywacji do bycia wiernymi i moralnymi ponieważ mogą wybierać i przebierać. Moralne i wierne są zwykle szare myszki bo doceniają to co mają, no ale takich nikt nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda, że osoby atrakcyjne są niemoralne i niewierne. Kto by chciał złapać chorobę weneryczną od jakiegoś śmiecia, albo jeszcze gorzej. Osoby mało atrakcyjne, zakompleksione lub zaniedbane nie mają dobrego zdania o tych, którzy wyglądają lepiej. Wymawiają nam głupotę i nie lubią, ot tak sobie, za nic. Te całe "szare myszki"potrafią nieźle knuć i skłócać ludzi, dlatego są same, nie z powodu wyglądu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W portalach randkowych każdy tam oczekuje bzyku, bzyku, jeden drugiego patrzy naciągnąć na seks i kasę, co to za randka w ciemno a tak się ogłaszają poznam z dzieckiem kobietę szczera i jeszcze dodają i pozdrawiam, żeby zachęcić a do czego do p********ia, rozmawiasz przez tel i po jakimś czasie propozycja seksu, gdzie ci ludzie sie urodzili. Wartościowe osoby można poznać na pielgrzymce do Czestochowy i rekolekcjach...świat opętany przez szatana a pisze tak, bo miałam doświadczenie po radiu elce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W portalach sam syf ,szuje ,odpadki z duzymi jajami i portkami jednymi, tak na portalu poznałam kryminalistę, wiec niech tacy siedzą w kiciu a nie ogłaszają się na portalach z wymaganiami .Taka patola, bo to nie ma gdzie dziewczyny znalez ,wiec ogłoszenia daje tam.Wartosciowe osoby musza dlugo na siebie czekać, najlepiej poznac kogoś w szkole, bo coś już o nim wiemy a tu portal poznajesz od zera .To dla naiwnych i taka byłam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba właśnie szara myszka tak negatywnie ocenia osoby atrakcyjne, bo im po prostu zazdrości i tyle. Ja jestem atrakcyjną i wartościową osobą i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Natomiast jeśli chodzi o kobiety wolne, szczególnie bardziej dojrzałe, to......przynajmniej ja tak to tłumaczę, zazwyczaj inni myślą: skoro taka atrakcyjna kobieta jest sama, to musi być z nią coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewaznie ma zryty beret i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam spore doświadczenie z portalu randkowego. Jestem kobieta 30+ i myślę ze większości w moim przedziale wiekowym są tam faceci niestety nie nadający się do życia bo kto normalny to już ma rodzinę. Sama jestem po rozstaniu z długoletniego związku i mam dziecko, interesowały mnie tylko poważne relację a tu masz propozycje seksu oczywiście bez zobowiązań, koszmar. Poznałam też pana który przypadł mi do gustu nieco bardziej ale jakoś dziwnie milknął na weekendy, wyłączał telefon......żonaty:))) W profilu miał napisane że kawaler i szuka miłości, żenada...Jeszcze inny niby ok z rozmowy przez tel ale potem okazało się ze jest 21 lat starszy niz pisał na portalu. Kobiety miejcie oczy szeroko otwarte bo oszustów tam pełno co potrafią kłamać bez mrugnięcia okiem. Pełno jest też takich niby wykształconych itd ale jak się potem okazuje to zakompleksione gołodupce szukające pocieszenia darmowym seksem. Skrzywdzonych przez swoje byłe kobiety też nie brakuje najczęstszy powód to to że muszą płacić na swoje własne dzieci hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Najlepiej nie zaczepiać i nie dawać się zaczepiać facetom bez zdjęcia bo 95% to właśnie oszuści są, przeważnie z żoną i dziećmi na karku. Zdarza się że ktoś nie chce być widoczny na takim portalu a tak naprawdę nie ma nic do ukrycia ale takich osób jest garstka. Z własnego doświadczenia wiem że parzyłam się na tych bez fotki, takich don żuanów. Przeważnie chodzi im o to by namieszać w głowie, przespać się i zniknąć. To typ zaburzonego faceta który dowartościowuje się w taki sposób, że zdobywa i porzuca a jakby spojrzeć na ich życie bliżej okazuje się że to nieudacznicy i przez to czerpią radość z uczuciowego krzywdzenia kobiet. To taka atrapa facetów bo wiadomo, że kobiety są bardziej emocjonalne pod względem związków. Taki amant przeważnie kreuje się na kogoś innego bo wie że jakby realnie się pokazał nie wzbudziłby zainteresowania. Sama poznałam takich co potrafią grubo zaniżyć wiek bo jaka młoda, atrakcyjna kobieta chciałaby starego dziada po 50 czy 60 na dodatek bez kasy, chętnego żeby jeszcze jego utrzymywać a takich na portalu sympatia naprawdę wielu. Starych dziadów, gołodupców szukających darmowego seksu i dowartościowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last hope
Czytając te posty zaczynam się zastanawiać w jakim kierunku świat zmierza ? Czy przez to, że zostaliśmy skrzywdzeni mamy prawo wyzywać i obwiniać innych za to co nam się przytrafiło ? Zastanówcie się czasami nad tym co piszecie. Faceci to świnie, kobiety to ch..., tak zazwyczaj każdy mówi, każdy kto został wykorzystany i zraniony. Wydaje mi się, że wszyscy co tutaj piszą, zostali w jakiś sposób pokrzywdzeni, raz , kolejny raz a może i kilkanaście razy. Znów mnie ktoś wyrolował, znów mnie ktoś oszukał, więc napiszę coś dla innych by widzieli jak mi źle i nie dobrze, czy to się nie ociera o desperacje ? Sam zostałem zraniony i wierząc, że to się zdarza, ponownie ktoś mnie ranił. Sam też zraniłem i nie jest mi z tym dobrze. Nie szukam wymówki czemu się tak stało. Raczej szukam wytłumaczenia czemu tak postąpiłem by nigdy więcej tak nie skrzywdzić dziewczyny. Wracając do tematu, tak myślę, że większość osób na portalach to oszuści, krętacze i tym podobne osoby. Jednak nie można oczerniać tylko jedną stronę. Kobiety i mężczyźni spotykają się z tym samym. Z naciąganiem, oszukiwaniem, wykorzystywaniem i wiele innych rzeczy, których nikomu nie życzę. Oczywiście Ci najbardziej uczciwi niszczą sobie życie, przez takie osoby, które chcą się tylko zabawić, przeżyć przygodę czy naciągnąć na kasę. Świat jest okrutny w tych czasach, przez internet, oszuści mogą robić co tylko ze chcą i wciskać taką bajere jaką tylko są w stanie wymyśleć. Ale opamiętajcie się, wiadomo, że na takim forum nie wypowie się oszust, raczej osoby, które zostały zranione. Zamiast obrzucać się gó..., to starajmy się jakoś pomóc zawsze, a nóż w przyszłości i ktoś nam pomoże. Wymieniajcie się informacjami, poradami jak uniknąć kolejnych błędów. Gdzie nie warto szukać znajomych. A może i stworzyć coś dla osób, które chcą po prostu pogadać z inną osobą ? które, po prostu chcą widzieć w kimś, że komuś zależy na znajomości równie mocno jak im ? Dlaczego to piszę ? Bo sam, ostatnio dałem się złapać na oszustów. Z jednej sytuacji straciłem nie wiele 250zł, w drugiej sam nie wiem czego się spodziewać ale jest przerażająca. Jednak nie zapominam, że świat jest pełny ludzi dobrych, trzeba tylko umiejętnie omijać tych nie dobrych ;) dlatego wszystkim życzę by znaleźli przyjaciela, miłość co tylko pragną, by nie przestali wierzyć, że coś takiego istnieje. Nie traćmy głowy, bądźmy silni razem !!! Pomagajmy sobie nawzajem i piszmy o tym, w jaki sposób może ktoś nas jeszcze oszukać, bo ostatnio z maili jakie dostawałem z różnych portali, można tylko wysunąć wniosek, że nie jesteśmy sobie wyobrazić co ludzie mogą wymyślać by oszukać drugą osobę. Jednak w jakiś sposób zawsze możemy wszyscy sobie pomóc ;) szukajmy siebie i wymieniajmy się informacjami, zdarzeniami jak nas spotkały. Jak ktoś będzie ciekawy to napiszę w następnym poście co mnie spotkało ;) nie zadręczajmy się, nie szukajmy na siłę. A wszystko wszystkim się ułoży :) pozdrawiam Wszystkich i przestańcie na siebie "wrzucać". Miłego dnia !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bywałam na różnych portalach randkowych i choć mam niezbyt pochlebne zdanie na ich temat i prawdą jest, że duża część, to oszuści i krętacze, jednak nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Są tam też bardzo wartościowi ludzie, tylko zazwyczaj jest tak, że akurat nie mogą trafić jak to się mówi "swój na swego". I to jest smutne. Skończyłam już z portalami, bo jestem za uczciwa, a tam naprawdę taką być nie warto. Ja zostałam zraniona wiele razy, ale jakoś nie mam ochoty wylewać na forum swoich żali. Szukam tutaj wpisów o konkretnych osobach, oszustach, których należy omijać szerokim łukiem. Ostatnio dość długo byłam w związku z poznanym na portalu mężczyzną, który okazał się może nie tyle oszustem, ale niesamowitym kłamcą, będąc ze mną utrzymywał kontakty z innymi kobietami. Wypisywał im jaki to on nieszczęśliwy, jak każda partnerka go wykorzystała i porzuciła, a prawda jest zupełnie inna. To on złamał wiele kobiecych serc. Niedawno dostał ode mnie nauczkę, tylko tacy jak on i tak nie wyciągają z tego wniosków. Jeśli masz ochotę podzielić się tym, co Cię spotkało, chętnie bym sobie poczytała. :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym zdjeciem to tez niepewne bo wstawiaja nie swoje lub sprzed lat.Fotka nijak nie swiadczy o wiarygodnosci faceta!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last hope
Kłamca, oszust, naciągacz, ściemniacz itp itd... wszystko skłania się do tego, że ranią osoby i to jest najsmutniejsze w tym wszystkim. Jednak trzeba sobie zawsze powiedzieć, co mnie nie zabije to mnie wzmocni i prawdą to jest. Po każdym niepowodzeniu, jeżeli przemyślimy to, to stajemy się silniejsi ;). Skoro chcesz coś poczytać to opiszę, chyba najciekawszą historyjkę, choć krótką, bo była dla mnie tak nie wiarygodna, że po 3ciej wiadomości, zrezygnowałem z kontynuowania takiej korespondencji ;). Więc na jednym z portali, na którym byłem zarejestrowany, wiadomo, kilka słów o sobie miałem napisane plus fotka (taka bez szału xD). Pewnego dnia napisała do mnie dziewczyna, starsza odemnie o 9 lat. Napisała, że szuka jakąś osobę do poznania, że jest oficerem w służbach Stanów Zjednoczonych i to przyciągnęło moją uwagę (oczywiście stwierdziłem, że przecież zdarza się, że kobieta pierwsza napisze, ale z tego co zauważyłem, zazwyczaj jest to po prostu jakaś ściema). Napisała, że chciałaby kogoś poznać w Polsce, bo chce tutaj robić jakiś tam biznes itd. i żebym się odezwał na maila. Jako dobry chłopak xD stwierdziłem, że przecież od wysłania wiadomości, jeszcze się nic nie dzieje. Więc wysłałem wiadomość. Że chętnie popiszę i poznam ją i , że zainteresowała mnie tym, że jest żołnierzem, spytałem, gdzie teraz jest i czy może w ogóle o tym rozmawiać. Chciałem po prostu poznać ciekawą osobę. Mimo, że jest starsza odemnie, jednak jak każdy wie, przyjaciela czy znajomego można mieć w każdym wieku ;) . Nom i druga wiadomość od niej zaskoczyła mnie totalnie. Napisała, jaka jest dobra, że ma szczere serce i jest wierząca i takie tam podobne rzeczy. Napisała, że stacjonuje w Libii i codziennie mają różne akcje, że ma ciężki dostęp do internetu, a komórki w ogóle nie mogą używać. Dopisała też coś co mnie zszokowało. Że na jednej nie dawno misji, jej grupa znalazła skrzynie z pieniędzmi, nie mówiła ile, powiedziała tylko, że jej dola to 2.5mln dolarów! (ładnie nie ? xD), później już nie wiedziałem co myśleć przez chwile. Zaproponowała, byśmy byli partnerami biznesowymi, a może coś więcej, bo ona ma dobre serce. Napisała, że chciałaby wysłać te pieniądze do mnie, bo tam gdzie jest, jest niebezpiecznie, a z dnia na dzień coraz gorzej. Że odpali mi z tego 15% i że jak przyjedzie po misji do Polski to jej te, pieniążki dam. Oczywiście 375k $$$ dla mnie, za zaopiekowanie się ową paczuszką xD. Dodała, żebym nikomu o tym nie mówił i dokładnie słuchał jej instrukcji by było bezpieczniej. Napisała, żebym jak najszybciej odpisał i że czeka. Po namyśle, stwierdziłem, że to ściema totalna, ale jako człowiek wyrozumiały, bądź naiwny (wybierzcie sobie jedno xD), mówię dobra, napiszę i sprawdzę co jeszcze napisze. Spytałem, czemu nie może wysłać tych pieniędzy do swojego kraju, do rodziny czy znajomego, którego ma w USA. Odpisałem, gdzieś po 50minutach jak dostałem maila. Odpisała dopiero następnego dnia o podobnej godzinie. Mówię, może po prostu to jest jedyna chwila, kiedy może korzystać z internetu. Więc nie zwróciłem na to jakiejś szczególnej uwagi. Tak jak napisałem wyżej, spytałem o kilka rzeczy. Gdy otrzymałem wiadomość nie dostałem, odpowiedzi na żadne z nich. Tylko pisała, że jest to bezpieczne i żebym wysłał jej wszelkie swoje dane tak jak adres i numer telefonu. Po to by jej dyplomata mógł się skontaktować ze mną i wszystko ustalić odnośnie paczki z pieniędzmi, które mi chce wysłać. Że , poda mi specjalny kod do paczki i numer, by dyplomata wiedział, że rozmawia z odpowiednia osobą. Nie podobało mi się to wszystko, szczególnie, że chce moje dane, a ja nic nie wiem na jej temat. Stwierdziłem, trudno, może będę złym człowiekiem i nie pomogę, napisałem, że to zbyt ryzykowne dla mnie i że na pewno znajdzie się ktoś inny kto za kasę pomoże, że mi pieniążki są nie potrzebne, nom i przede wszystkim, że kończy mi się urlop i wyjeżdżam na dniach za granice na parę tygodni w delegacje (to była prawda, żeby nie pomyślał ktoś, że ściemniałem :P). Napisała jeszcze jedną wiadomość, że przeprasza, że wspomniała tak szybko o pieniądzach i że jest to wszystko bezpieczne. Że nie mam się czego obawiać i ma nadzieję, że bóg do którego się modli dobrze skierował ją do mnie. Dlatego jest w stanie mi w pełni zaufać, że chociażby nie wezmę sobie tych pieniędzy xD. Że ma nadzieję, że to przemyślę i szybko jej odpowiem bo czasu już jest nie wiele. Odpisałem, że nic z tego, że jest to zbyt dla mnie nie wiarygodne i jakoś nie wiem skąd te pieniądze są na pewno i przede wszystkim, że nie odpisała mi na moje pytania, czemu nie może wysłać ich do swojego kraju. Że mam nadzieję, że znajdzie kogoś innego i życzę jej wszystkiego co najlepszy by wszystko ułożyło się dla niej pomyślnie. Więcej odpowiedzi już nie dostałem. Tak naprawdę, ja po prostu nie mogłem uwierzyć w taką historię, jak dla mnie, zbyt dużo nie spójności było w tym wszystkim nom i brak odpowiedzi na moje pytania, za każdym razem były zlewane tylko przekonywanie mnie, że to wszystko jest legalne. Jestem, aż ciekawy co Wy o tym sądzicie. Bo dla mnie po prostu ta sprawa śmierdzi aż na kilometr. Nie wysłałem tej osobie żadnych moich danych. Więc raczej wszystko jest ok. Tak mi się wydaje. Zastanawia mnie tylko, jakby to mogło się wszystko skończyć gdybym wysłał te dane. Ciekawe czy rzeczywiście dostałbym jakąś paczkę? Co by z tego wynikło wszystkiego. Raczej już się tego nie dowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADIB
Dowiesz się, dowiesz...i ode mnie, i pewnie od innych jeszcze osób. To była jedna wielka ściema, tego możesz być pewien. Może to nawet nie była kobieta. Zdjęcia są kradzione, często prawdziwych żołnierzy łącznie z tymi, którzy zginęli. Bardzo dobrze zrobiłeś, że nie dałeś się nabrać "), bo wiele osób niestety takim rozsądkiem się nie wykazuje. Poczytaj sobie na różnych forach o identycznych historiach, w innych wersjach z amerykańskim generałem w roli głównej. Jedna kobieta chyba z Elbląga takiemu "generałowi" wysłała ok 200 000 zł z nadzieją, że dostanie obiecaną połowę skarbu. Ileż ja się tego naczytałam. :D Ja wszystko rozumiem, każdy da się oszukać......ale na litość boską, żeby uwierzyć w takie brednie, to naprawdę trzeba postradać rozum. Nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać. Jest jeszcze przekręt "na Rosjankę". Pisze atrakcyjna kobieta, niby z Rosji, po jakimś czasie mówi, że chętnie by przyjechała w odwiedziny, ale nie ma pieniędzy na bilet i oczywiście, żeby jej przysłać. Też o tym czytałam, ale mojego syna kolega również dał się na to nabrać i ani Rosjanki nie zobaczył, ani wysłanej jej kasy. :D Do mnie co jakiś czas na skype piszą jacyś pseudo amerykanie, ostatnio czterech, ale ja im nie odpisuję nawet jednym zdaniem. Wszyscy są wdowcami z dzieckiem, często bardzo chorym. Jak im kasy nie wyślesz, to próbują wzbudzić w Tobie poczucie winy, jaki to niedobry jesteś, i takie tam....To są oszuści z Afryki itp., całe mafie. Poczytaj sobie na forach o oszustach, a zobaczysz ile jest takich historii jak Twoja, tylko Ty na szczęście nie dałeś się nabrać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanakobieta1
Witajcie, ja chciałam napisać Wam, żebyście uważały na portalach randkowych na niejakiego Krzysztofa z Torunia. Podaje, że ma lat 44 lub 46. Grasuje na edarling, badoo i sympatii. Brunet, 182 cm wzrostu. Jest bardzo szarmancki i miły, ale to pozory. W rzeczywistości to kłamca i manipulant. Spotyka się z wieloma kobietami jednocześnie, a w Toruniu mieszka na stałe z kobietą. Jeśli którakolwiek z Was chciałaby uzyskać więcej informacji na temat tego Pana, piszcie. Pozdrawiam, Oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewazne ze oszust,najwazniejsze ze brunet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćUK
Nie wrzucajcie wszystkich z portali do jednego worka, ja próbuje kogoś własnie w ten sposób poznać, ale niestety z marnym skutkiem , moje wiadomości do kobiet chyba przepadają w morzu innych listów. Fakt nie jestem ani przystojny ani wygadany i może przez to mam brak odpowiedzi. Jedno co wiem nigdy nie chciałbym skrzywdzić żadnej kobiety. Tylko jak mam to udowodnić skoro nie dają mi szansy. A tylko czytam jacy to wszyscy podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam fajnego faceta tu na Kafeterii. Czasem można I TUTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo? prawictwo pospolite poznalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - zdziwisz się. Facet ok 40-tki ( bezdzietny kawaler ) w trakcie rozstania z dziewczyną ( w międzyczasie się rozstali ), na początku zwykla gadka, potem przyjaźń a teraz chemia niesamowita się tworzy. Życzę kazdemu. Miałam szczęście po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w czepku urodzona, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma 40 ile Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych portlach sa sami golodupcy bez kasy ,do tego brzydkie odpady genetyczne,szukajace DYMANAIA ZA DARMO! bo nie mają 150 zl na najtańszą dziwkę..Kobiety ..pamiętajcie D**Y ZA DARMO SIE NIE DAJE.. a jak już to trzeba wiedzieć z kim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANTA FE
Chcialabym ,ostrzec kobiety ze Slaska , przed oszustem matrymonialnym , jest na 3 portalach ,TWOO, Bdoo i MIXSER,pl wystepuje jako ANDRRZEJ 54 lat z RYBNIKA ,na kazdym portalu te same fotk , brak adresu zamieszkania ngdzie nie zameldowany, mowie ze pracuje za granica , teraz jest niby w Czecach , jezdzi angielskim auten SUBARU,Odemie wyludzil , pewna kwote pienedzy,teraz nie odbiera telefnow, ani maili , jest mily , sympatyczny ,ma problemy finansowe,OSZUKANE KOBIETY PROSZE O KONTAKT MAILOWY ZE MNA .i IZUNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×