Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana322

Na portalach randkowych faceci to sami oszuści . Kto miał tak jak ja?

Polecane posty

Gość gość
Tylko nie erotomani . Jestem uczciwym oszustem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANTA FE
chcialabym ostrzec przed oszustem grasujacym na portalach - twoo, badoo, mixser.pl i filtrak .pl- na trzech pierwszych portalach jest to andrzej 54 lat z rybnika , na portalu filtrak to ananan 55 - na kazdym portalu te same fotki , jezdzi autem srebrnym subaru n angielskich numerach , mily , sympatyczny . z problemami finansowymi , mnie oszukal na kase , jak dopnie celu unika kontaktu, nie odbiera telefonow, nie opisuje na maile. jezeli sa kobiety przez niego oszukane prosze o kontakt , ja zglaszam to na policje - kontakt tel,725519202 dziekuje izunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec gdzie masz szansę poznać miło, gdzie jej szukac i na co być uważną napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się spodziewałaś? Profile na portalach randkowych zakładają playboye szukające młodego mięska do por...nia (popatrzcie na psychikę 17-22 latek dla nich posiadanie chłopaka to tylko moda!!!) Nieśmiali faceci i tacy średnio normalni ale troszkę nieśmiali NIGDY nie założą profilu na portalu randkowym, z powodu strachu przed niewyśmianiem przez "znajomych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANTA FE
napisalam post o oszuscie andrzej 54 z rybnika i ananan55 , iprosze o kontakt ze mna oszukane kobiety przez nigo te, 725519202 dziekuje izunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,to prawda,to oszuści,na których też się nabrałam,od razu miłość osamotnego ojca z 11letnim synem,i ta sama sceneria,listy pisane przepięknie,uniosłle,słodko,nagle nie ma jak wrócić do kraju bo hakerzy weszli na jego konto,obiecał że odda wszystkie pieniądze gdy wróci do domu,po czym napisał mi ,że nie ma pieniędzy i mam sobie szukać perfekcyjnego mężczyzny,zablokował mnie na swoim emailu i tyle miłości ,nie dajcie się oszukać dziewczyny !!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego dajecie im kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci "normalni" mezczyzni albo nie chca zwiazkow albo sa do nich nastawieni sceptycznie bo dzis frajerzy wchodza w zwiazki. Byle d**ek czy patol uprawia seks z pierwsza lepsza kobieta. Wspolczesne kobiety sa rowiazle a z takimi nikt nawet roochacze nie chca byc w zadnej relacji poza lokiem. Tym bardziej ci "normalni". Jak sie prowadzicie tak jestescie traktowane. To kobiety ksztaltuja mezczyzn. Zamiast walczyc z rozwiazloscia u mezczyzn same stalyscie sie rozwiazle a "normalni " mezczyzni do takich nie startuja. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutieneth
Witam serdecznie drogie Panie i Panów. Ja może troszkę z innej beczki ale jak by nie było chodzi o portal, żaden randkowy tylko zwykły portal GG który z niewiadomych mi powodów stał się burdelem siedliskiem erotomanów i erotomanek, oszustów i naciągaczek jednym słowem , burdel na kółkach. Z racji tego że jestem kobietą pomstować mogę wyłącznie na mężczyzn a to tylko dlatego że z nimi piszę, relacje o kobietach znam od panów którzy tak jak ja piszą sobie lub szukają kobiety odpowiedniej dla siebie ( w moim przypadku mężczyzny). Jestem na GG od półtora roku, zważywszy na to że brzydka nie jestem, problemów z zaczepianiem przez panów nie miałam czasami było ich aż za dużo tylko szkoda że to tylko erotomani zdolni do wszystkiego żeby 'zaliczyć' i wcale nie chodzi tu o 'zaliczenie' na spotkaniu ale o cyber sex który stał się niezwykle modny w tym środowisku. Każdego takiego delikwenta wysyłającego do mnie zdjęcia swojego penisa ( mogłabym niezły album stworzyć ) czy piszącego obraźliwe dla mnie teksty z miejsca ignorowałam, szkoda czasu na pyskówki zresztą to by niczego nie zmieniło. Ale bywali też tacy Panowie, którzy dla potrzeb swoich erotomańskich fantazji pisali to czego kobieta potrzebuje najbardziej zgadzali się na wszystko byle dopiąć swego potrafili tak pisać nawet 3-4 dni a potem pękali i zaczynali pytać o sprawy intymne które na tym etapie znajomości nie powinny ich interesować , szczerze to bardziej byli zainteresowani jakie majtki mam na sobie i czy golę miejsca intymne niż to jaka jestem ( może ze mnie zołza garbata) to nie miało znaczenia. Palanci oszuści grający na uczuciach kobiet to jedyna nazwa która ciśnie mi się na usta. Ostatnim takim popaprańcem okazał się facet wytrwały nad wyraz , pisałam z nim pół roku, spotkaliśmy się dwa razy , przesiedzieliśmy na skype, ale dla jasności nic między nami nie było, czasami starał się zapytać mnie o miejsca intymne ale go ofuknęłam i na tym koniec , dlaczego taka byłam bo ten miły pan mimo że pisaliśmy rozmawialiśmy w żaden sposób się nie zadeklarował. Nie mówił że mnie kocha , nie mówił że mu zależy, nie robił planów ( on 60 lat ja 52) nawet nie garnął się do spotkania ze mną bo zawsze coś ( mieszkał 100 km. ode mnie) Jaki był w rzeczywistości przekonałam się niedawno, pokłóciliśmy się, ostatnio zdarzało nam się to coraz częściej i to nie z mojej winy. Powód dziwnie się zachowywał i zdarzały mu się rzeczy którym zaprzeczał. Nie pisaliśmy do siebie nie dzwoniliśmy wydawało by się że mamy foha i musimy odpocząć , tylko że mnie coś tchnęło i możecie mi wierzyć nigdy tego nie robiłam ale tym razem pokusiłam się i zajrzałam na jego GG i skype ( miałam dostęp do haseł) o czym on zapomniał chyba . Nie macie pojęcia co zobaczyłam co wyczytałam, pan w najlepsze flirtował z innymi kobietami, to kobiety które miały czy maja partnerów i mężów na skype o tyle odważne że nawet się przed nim obnażały w ukryciu w środku nocy kiedy ich połówki spały. Pogoniłam dziada nie potrzebny mi oszust erotoman z GG. A teraz prośba , drogie Panie szanujcie siebie niestety większość z was to cyber k***y z GG aż przykro, nie to że mi przeszkadza że się łajdaczycie z każdym kto podejdzie ale przez takie france jak wy my porządne kobiety mamy przesrane. Po za tym pokazujecie cyc****ic na Skype, pomyślałyście co będzie jak traficie na znajomego znajomego, wstydźcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka wlazi taka bab na portal gdzie jest ta masa napalonych facetow i dziennie dostaje setki wiadomosci z propozycjami na randke/seks. Nawet od takich facetow z wygladem modela. Wiec wybiera sobie takiego modela ktoremu nie odmawia prawie zadna kobieta z tych portali. Jak glupi trzeba byc by nie zapalila sie czerwona lampka w puste glowce w realu nie podrywaja was takie osoby za to w necie to nagle co zostalyscie gwiazdami? Prawda jest taka ze to albo nie wasza liga zwyczajnie albo facet ma tyle dziewczyn jak wy ze takie sredniaki waszego pokroju to jest seks na raz z kolejna idiotka. To nie oni sa oszustami tylko wy kretynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorneta
A czy na pewno dobrze szukałaś? Bo z tego co piszesz, brzmi mi, jakbyś była na jakichś darmowych portalach randkowych. A na takich portalach to tak to niestety wygląda… Lepiej zapłać za abonament, wybierz portal z potencjałem, a naprawdę będzie Ci łatwiej znaleźć kogoś sensownego. Ja podobnie jak Ty, zaczynałam od takich portali i wątpiłam, czy jest szansa kogoś normalnego poznać. Jednak po jakimś czasie założyłam konto na mydwoje i stwierdziłam, że portal matrymonialny jest jednak innym miejscem, łatwiej jest poznać kogoś, kto myśli poważnie o związku i jest na niego gotowy. Jakbym miała drugie raz wybierać miejsce, gdzie miałabym szukać faceta, to wybrałabym portal matrymonialny i wolałabym zapłacić za abonament, ale mieć naprawdę o wiele ciekawszy wybór i o wiele większą pomoc ze strony portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na faceta o pseudo Liam na badoo. Mahmoud Abdelkader to oszust, który wyłudza kasę od lasek. Od koleżanki wziął 2500 euro tak ją zakręcił. A dziewczyn jest więcej i ciągle znajdujemy nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem nie jest to, ze to portal randkowy ale w tym, ze dzis kobiety sa wymagajace i rozwiazlo-feministyczne czyli zaden normalny i porzadny mezczyna nie agaduje czy to w realu cy na portalu. To nie jest kwestia tego, ze mezczyzni sa zli ale, ze tylko lub glownie zli mezczyzni do was zagaduja. To nie bierze sie bez przyczyny jak wczesniej pisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj na Adama z Tindera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustek nie spotkałem ale czuję się oszukiwany jak kobieta bez zdjęcia puści oczko lub w ogóle sie odzywa bez zdjęcia. Potem ma problem z przesłaniem. Nie wie że nie umówię się nie widząc zdjęcia. Same to by chciały widzieć zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerys z symaptii - uważajcie na niego!!! Typ narcyza. Jak coś idzie nie po jego myśli, staje się chamski i prostacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawnik z doświadczeniem

Witam, jeżeli ktoś ma problem z nieuczciwymi praktykami tego typu portali proszę o kontakt na adres : 
porady@anty-portal.pl , Pomogę wypowiedzieć umowę za pomocą poprawnego pisma oraz pomogę zabiezpieczyć konto bankowe, wyjasnie cale zagadnienie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala

Przestrzegam przed chłopakiem ,z którym przez prawie rok pisałam na My2 ( albert, 29). Będzie zwodził miesiącami  i okłamywał. Kiedy zaangażujesz się w znajomość w najmniej oczekiwanym momencie napisze ,że do siebie nie pasujecie. Zaproponuje zostanie koleżeństwo ,ale nigdy więcej się nie odezwie. Nikt i nic nie jest w stanie go zadowolić. Choćbyś troiła się i dwoiła i tak zostaniesz skreślona. Zawsze znajdzie dziurę w całym. Na koniec nie usłyszysz żadnego przepraszam ani że mu przykro. Omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak kabra

Jak można facetom z portali wysyłać kase? No ludzie..... eh wy durne kobiety, zacznijcie myśleć bo nikt tego za was nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Arkadiusz Oleksiak oszust z sympatia i innych portali randkowych ppdpisuje sie różnymi nickami na portalach , wykorzystuje kobiety łysy mały grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Za to kobiety na portalach, prawie dame dziwaczki. Jak nie pracoholiczka to desperatka albo krolewna tak gruba ze twardo stąpa po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Dnia 2.05.2019 o 15:02, Gość mak kabra napisał:

Jak można facetom z portali wysyłać kase? No ludzie..... eh wy durne kobiety, zacznijcie myśleć bo nikt tego za was nie zrobi

Widzą przystojniaka i mózg im się wyłącza. Kobiety myślą cipą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×