Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssaddgd

Inhalacja zalecona przez lekarza. POMOCY !!!

Polecane posty

Gość sssaddgd

Syn ma zapalenie oskrzeli, dostał antybiotyk i inne leki oraz mam mu robić inhalacje z wrzątku, soli i rumianku. NIESTETY jak mój mały ma to wdychać to jest histeria. NIE WEJDZIE NAWET do pomieszczenia gdzie stoi garnek aby wdychać :( NIE MA MOWY !! Mogę to zastąpić np. inhalowaniem olbasem ? Kapnę mu na bluzeczke i musi wdychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaddgd
w ogóle nie chce podejść do parującego garnka! Krzyczy, pLacze, panikuje! Teraz to nawet do pomieszczenia gdzie jest garnek NIE CHCE wejść. Ucieka, wpada w panike! Nigdy niczego się nie bał. Ciężko mu to wyjaśnić, że trzeba itp.,.. bo ma 2 latka :( Zareagował tak i koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaddgd
może ten olbas to dobry pomysł? Jest napisane, że do inhalacji to chyba będzie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra 3333
Jak tak się boi to zrób kąpiel z rumianku,zawsze coś powdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra 3333
inhalacja jest po to by nawilżyć drogi oddechowe,olbas to raczej na katar dobry jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto spróbować. a garnek z wodą miej caly czas na gazie, niech sobie paruje, może w końcu wejdzie do kuchni. nie zmuszaj, nie krzycz, bo to bez sensu. jak zaśnie wieczorem to połóż garnek z wrzątkiem koło łóżka (łóżeczka), nakryj się razem z maluchem kocem i tak go inhaluj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri_
U nas tez takie histerie byly. Inhalowalismy misia, a mały go trzymał.coś tam zawsze się nawdychał. tylko my robiliśmy inhalatorem.Może możesz wypożyczyć z przychodni?? nie poddawaj się po malutku,małymi krokami. dacie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri_
garnek mozesz postawić koło dziecka i go trzymać a dziecku właczyć baję.siedzi ogląda wdycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajcah
lekarz też mi nie raz kazał robić inhalacje, a ja nigdy tego nie robiłam. Do dupy to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaddgd
Jak on tylko widzi ten garnek to jest MASAKRA. Może jak zaśnie to postawie obok łóżka Dziewczyny, a jak mam te 2l wrzątku i tam sół i tą torebke rumianku to moge tego używać kilkakrotnie? Czy po inhalacji robić nowe? On ma to wdychać około 10minut i tak 3razy dziennie. To mże być jeden garnek np. na cały dzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, może być garnek na cały dzień- najwyżej dosyp rumianku za każdym razem. Ktoś napisał, żeby dodawać do kąpieli, to też dobry pomysł, ale raczej przy katarze-dziecka pewnie teraz nie kąpiesz... Ja dawałam ręcznik na grzejnik i trochę zawsze mała powdychała. Najlepszy byłby inhalator-na pewno gdzieś możesz taki wypożyczyć (apteka, przychodnia) i odpowiedni preparat. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masakra 3333
Jak to przy katarze się nie kąpie? Przecież kąpiel pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammaie
A może inhalator. Nie wiem ile twoj synek ma lat, ale np mój bardzo bał się domowych inhalacji, nawet zwykłym inhalatorem, wiec pani w aptece nam poradziła, żeby zakupić taki w kształcie rybki (jakby z GDZIE JEST NEMO) z Diagnostic. I wtedy dał się przekonać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie miałam o nim pisać, wiadomo jak każesz dziecku wdychać jakąś śmierdzącą wodę (bo ona tak to widzi:)) to tylko czeka Cię walka i Twoje nerwy a jego płacz, a taka rybka jak ta od diagnosis to dla dziecka jest jak zabawa i zupełnie inaczej wtedy daje się do współpracy namówić przynajmniej u mnie tak to wygląda więc warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martapawel
Łatwy w użytku, ale też w przechowywaniu i czyszczeniu jest na pewno mój inhalator Pro Sanity. Bałam się, że po każdym jednym inhalowaniu będę jeszcze musiała godzinę stać i wszystko do porządku doprowadzać, ale tutaj całość można rzeczywiście szybko ogarnąć. Przyjmuje każdy lek, nie ma pod tym względem jakiś obostrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola547
Wiesz co jeśli chodzi o takie inhalatory za mniej niż 150 zł to dobre parametry ma Sanity Simple. Warto sobie poczytać o tym modelu. Działa bez zarzutu, nie zacina się, nie przegrzewa i dość szybko całą inhalację przeprowadza. U mnie synek to by przy aparacie długo generującym aerozol nie wytrzymał ze swoją niecierpliwością i nerwowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka999
Bardzo jestem zadowolona z inwestycji w inhalator Alergia Stop. On jest głównie pod alergię i jej terapię zrobiony, ale sprawdzi się też przy leczeniu przeziębień, stanów zapalnych i tak dalej. Wykorzystanie jest dużo szersze, można różne rodzaje leków tutaj wlewać o ile są przeznaczone do wziewnego podawania. Dobrą opcją w tym modelu jest wyjątkowy cichy kompresor, nie ma takich drgań jak się nasłuchałam od znajomych, że potrafią podczas pracy inhalatora się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkan
Płynnie i szybko lek podaje inhalator Baby Sanity. Kupiłam go bardziej dla syna, ale sama też korzystam. Dobry przy leczeniu przeziębień, ale też przy standardowej profilaktyce. Dość mały, wygodny w ustawieniu o bardzo atrakcyjnym z punktu widzenia dzieciątka kształcie, bo obudowa jest w formie zajączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno inhalacja jest bezpieczniejsza z punktu widzenia dzieci, ryzyko powikłań mocno spada, więcej o metodzie można znaleźć w necie, ja polecam stronę inhalacja.pl mają uczciwe wiadomości potwierdzone naukowo ale też podane w przystępnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sadzasz dziecko nad gorąca parą i dziwisz się, że się boi? Ciężko kupić inhalator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się inhalować żeby to miało ręce i nogi piszą fajnie na portalu http://inhalacja.pl – wbrew pozorom nawet przy najnowszym sprzęcie inhalacja wcale nie jest taka oczywista i prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatabur
Naukowo o inhalacji ale z drugiej strony normalnym językiem piszą na http://inhalacja.pl, jak zaczynałam inhalacje u dzieci to tu się edukowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam ze ja kupując inhalator zrobiłem to b. swiadomie – dzięki stronce http://inhalacja.pl wiedzialem jaki dla mnie będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swieta kupilem corce cały zestaw – mesh + Baby Temp – i w dobrych pieniadzach dostałem inhalator + termometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecasz cisnieniomierz smartcardio – teraz maja fajna prmocje - Smartcardio + Duo control - wychodzi dużo taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić jakie zestawy ma Sanity teraz w promocji, bo robią promocje na dwupaki ostatnio, ja kupiłam Silent Mesh + BabyTemp bardzo fajny lekki inhalator i szybki termometr IR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenam19
Inhalacja jest bezpieczna i to mi wystarcza jako argument na wszystko :P Jak się jest mamą to bezpieczeństwo dzieci jest na pierwszym miejscu, a przy inhalacji nie ma ryzyka powikłań, skutków ubocznych...Ogólnie tych zalet inhalacji jest dużo, na https://inhalacja.pl są one dość precyzyjnie wypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam na wyprawkę dla dziecka szwagierki i brata Inhalator Baby + Rozgrzewający Jednorożec jakiś czas temu, bardzo są zadowoleni z kompletu, akurat ten inhalator jest do stosowania już od 1 miesiąca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się boi, to nie ma sensu go zmuszać. Spróbuj zamienić garnek na inhalator, może akurat nie będzie się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×