Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wazne dla mnie pytanie

W którym dniu cyklu zaszłyście w ciążę?

Polecane posty

Gość wazne dla mnie pytanie

I jak długie macie/ miałyście przed ciążą cykle? W którym dc robiłyście test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszłam zaraz po okresie jakoś 10-11 dc a test robiłam w 29dc i już były 2 kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie który to był dzień to ci nie powiem ale przed ciążą cykle jak w zegarku 28 dniowe test zrobiłam w 30 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1ciąży zaszłam w 2-4 dc, cykl nie wiem jaki długi bo to miał być 2 cykl po odstawieniu tabletek anty. poprzedni trwał 34 dni, test robiłam w 36 dc. w 2 ciąży zaszłam około 16 dc, cykle ok 30-32 dniowe. test robiłam w 34 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjdkjdsc
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbkalgbhlgb
Nie mam pojęcia w którym dniu cyklu zaszłam, jak starałam się prawie dwa lata tak w tym udanym cyklu nie pamiętam nawet żebyśmy się kochali :D Cykle miałam 28dniowe, wcześniej dłuższe ale to wina hormonów, brałam leki i cykl sie ustabilizował Test robiłam 36 dc - tydzień po terminie miesiączki, a zazwyczaj co miesiac robiłam jeszcze przed terminem :P a tak późno zrobiłam z tego samego powodu co wcześniej pisałam - ten cykl uznałam za stracony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to nigdy nie wiadomo kiedy sie zaszło w ciazę - można tylko podac date stosunku, ale zapłodnienie niekoniecznie musiało byc tego samego dnia, bo mogło być nawet 5 dni później :-) Ja kochałam sie z meżem w dziewiątym dniu cyklu, jakieś 2 dni po zakończeniu okresu - byłam pewna, że to jestem w ciąży. Ale wcześniejsze 2 cykle miałam dość krótkie, bo tylko 21 dni, więc owulaca musiała wypasć około 10 dnia cyklu, czyli jak sie kochaliśmy w 9. dc, to plemniczki przetrwały do owulacii. Ale mimo, ze wpadka to kocham uż swoego dzidziusia i nei wyobrażam sobie, zeby miało go nei być - a rodzę za 2 miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadło mi kawałek postu. Miało byc: Ja kochałam sie z meżem w dziewiątym dniu cyklu, jakieś 2 dni po zakończeniu okresu - byłam pewna, że to jest jeszcze czas bezpłodny, ale półtora miesiąca później (gdy ciągle nie dostawałam okresu) okazało się, ze jestem w ciąży. Ale wcześniejsze 2 cykle miałam dość krótkie, bo tylko 21 dni, więc owulaca musiała wypasć około 10 dnia cyklu, czyli jak sie kochaliśmy w 9. dc, to plemniczki przetrwały do owulacii. Ale mimo, ze wpadka to kocham już swoego dzidziusia i nei wyobrażam sobie, zeby miało go nei być - a rodzę za 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test robilam w 32dc i wyszedl pozytywny, beta: 860.. a cykle przed ciaza mialam nieregularne, brak jajeczkowania.. dlatego dostalam clo, ale juz kiedys bralam clo i dostalam okres w 28dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem dokładnie kiedy
zaszłam w ciążę za pierwszym i za drugim razem: 1 ciąża - owulacja 17dc i w tym dniu też był stosunek (test robiłam 15 dni po owulacji w 32dc) - syn 2 ciąża - owulacja 13dc, a ostatni stosunek w 10dc (test robiłam 11 dni po owulacji w 24dc) - córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
a 22 dnia ciąża jest możliwa ? (jestem po odstawieniu pigułek, pierwszy cykl) poradźcie, na test za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
a 22 dnia jest możliwość ciąży ? (jestem po odstawieniu pigułek, 1 cykl) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronal20000
jasne,ze tak, zalezy jakie masz cykle ja zalszlam ok. 24dnia cyklu mialam dlugie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
średnio mam 30-31 dniowe ale teraz jestem po odstawieiu pigułek - to nie wiem jaki ten akurat będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraifauna
a jeszcze mam pytanie : czy temp 37,1 na 2 dni przed spodziewaną @ może coś znaczyć ? dopytuję, bo czekam na dzidzię.... same wiecie jak to jest kiedy się chce....nie ma tu mowy o cierpliwości :( bo łatwo mówić... ja ostatnie krwawienie miałam 26 września i odstawiłam piguły... wg mnie teraz powinnam dostać za dwa dni, a przytulanko z mężem było 18 i 22 dnia cyklu.... pewnie troche za późno, ale wcześniej nie było jak :) i teraz czekam....i mam nadzieję, ale pewnie marne sa szanse.... a tak bym chciała.... większość z was, z tego co tu czytam to jednak zaskoczyła w połowie mniej więcej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka0903
hej dziewczynki.... jestem tu nowa ale prosiłabym was o szczere odpowiedzi a więc ja z mężem długo już staramy się o dzidzi ale nic z tego do tej pory :( powiedźcie jeżeli mam cykle 27-28 dniowe a kochaliśmy się 9,10,11 i 13 dc to czy są jakieś szanse aby tym razem się udało?? proszę o szczerą odpowiedź... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że szanse jak najbardziej są. ja zaszłam w 17dc przy 30-33 cyklach. teraz staram sie o 2 ciążę, ale w tym miesiącu kochałam sie tylko w 13dc i 21dc więc raczej lipa tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamala
Cykle 37 dniowe. 8 dni po beta hcg negatywna. Test w 36 dniu pozytywny. Zaslam w 13 dniu cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkkk
my sie staramy o dzidzie. ja mialam cykle co 28 dni bo bralam duphaston. lekarka kazala odstawic i brac agnusa i mialam ten ostani cykl dosc dlugi bo 37. i nie wiem kiedy bedzie owulacjia przez to. dzis jest 15 dc a ja od 7 dc z mezem przytulamy sie codziennie. przu dluzszych cyklach w ktorym dniu c. zaszlyscie w ciaze. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza ciąża - stosunek 14 dc, owulacja teoretycznie 15 dc - córka druga ciąża - stosunek teoretycznie w dniu owulacji - syn trzecia ciąża - stosunek w dni owulacji - jeszcze nie znam płci testy ciążowe robiłam w okolicy terminu okresu i wychodziły pozytywne. Cykle 28-30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem w ktorym, poprostu kochalam sie z mezem nie liczac dni i udalo sie w 2 cyklu. A test zrobiłam dzien po opóźnieniu @ czyli 32 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochałam się z mężem 10dc 12dc 14dc a cykle mam 28-31 :) rok starań w tym po drodze 1 poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy jest możliwość zajscia w ciaze w 15dc przy 30 dniowym cyklu dodam ze owulke mialam 18dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plemniki żyją dlugo wiec szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Cykle 27 dniowe ,sex w 8 dniu i 16 pewnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×