Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo faceci.,.

www. zbiornik, ANKIETA

Polecane posty

Gość bo faceci.,.

Był ktos z was tam? jesli tak to? - w jakim celu? - czesto tam bywasz? - spotkałas/es kogos znajomego? - zamiesciłas swe foty? - masz ochote to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, kiedyś miałam tam konto. - Trudno powiedzieć, chyba musiałam się dowartościować. - W ogóle, teraz ten portal odstrasza. - Znajomego - nigdy. Ale poznałam jedną ciekawą osobę i do dzisiaj utrzymuję z nią częste kontakty. - Miałam tam swoje fotki, ale wiadomo - bez twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci.,.
jedno pytankozy te foty jeszcze gdzies sa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje? Jeśli ktoś je sobie ściągnął na kompa, to pewnie tak. Były widoczne tylko dla "znajomych" albo były zahasłowane. Ja wszystko skasowałam, nawet ze swojego dysku. Zresztą teraz używam nawet innego komputera. Mam nadzieję, że nikt ich nie przetrzymuje, ale wiadomo czyją matką jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci.,.
dlaczego jesli je wstawiłas to je haslujesz a nie sa ogolno dostepne? jesli chcesz sie pokazac to dlaczego nie sa dostepne do ogołu , jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczak23
ja mam tam konto fotka oczywiscie tylko swojej pałki konto w celu umawiania sie na gangbang lub dogging czasem jako trzeci do parki, w ktorej maz lubi popatrzec na posuwam mu żonke jezeli chodzi o zadbane parki, jade bez gumy w przypadku doggingu koniecznie w kaloszu pozdro dla zbiornikowców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: miałam tam konto jakieś 3-4 lata temu. Po drugie: mimo wszystko bałam się, że ktoś mnie rozpozna, więc wolałam się upewnić, że dana osoba mnie nie zna i nie pozna o ile sama nie będę tego chciała. Nie pokazywałam twarzy, ale mimo wszystko mam "znaki szczególne" na swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jeszcze szukałam potem dziewczyny do trójkąta, ale nigdy nic z tego nie wyszło. Wtedy wypada mieć jakieś fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci.,.
ale nie ma jak adrnalinka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem :) Cieszę się, że poznałam tam jednego faceta i oboje doszliśmy do jednego wniosku: konto na zbiorniku to błąd, ale dobrze nam razem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwilż idzie
czyli dobrze cie posuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci.,.
wow, gratuluje wtakim razie, ale dlaczego sadzicie ze to bład, uwazasz zaistnienie tam za pomyłke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest dobry w te klocki, ale chodzi o coś więcej. No bo jednak przeważają tam geje, do których nie dociera to, że jest się hetero, ludzie, którzy kradną fotki i potem się pod kogoś podszywają na innych portalach oraz obleśni goście. Co do babek, większość jest niezdecydowana albo to fake'i. Poza tym za dużo par, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczak23
ja mam tam konto fotka oczywiscie tylko swojej pałki konto w celu umawiania sie na gangbang lub dogging czasem jako trzeci do parki, w ktorej maz lubi popatrzec na posuwam mu żonke jezeli chodzi o zadbane parki, jade bez gumy w przypadku doggingu koniecznie w kaloszu pozdro dla zbiornikowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje jeszcze jednej
odpowiedzi: - a weź wypie r dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba z Dubia
co sądzicie o zbiorniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa ten zbiornik
weryfikacje, sracje macje, a i tak nie ma nikogo normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×