Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulka_1986

mąż woli gry komputerowe

Polecane posty

Gość Gość37
Gry nie sa niczym złym,, dopóki potrafimy sobie wyznaczyc limit grania. Jako dorosły człowiek powinien znać ten umiar, i albo grac sobie godzinkę dziennie, albo wyznaczyć jeden wieczór na granie. Żona/dziewczyna/narzeczona powinna to wtedy potraktować jako hobby. A swoja drogą znam kilka par, które poznały się właśnie w grze komputerowej online i teraz sa zgodnym małżeństwem, bo przynajmniej mają wspólne hobby :P P.S. Dlaczego to dziewczyny maj a z tym problem, a nie odwrotnie....to na pewno ma podłoże socjologiczno-antropologiczne. Wielu facetów, którzy nie mają zainteresowań nie odnajdują się w świecie wygodnickiego i konsumpcyjnego życia. nie pasuje im chodzenie do knajpek, czy lansowanie się z wózkiem po supermarkecie. Stąd wola sobie pograć i oderwać się od codziennej nudy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorszazona
Zgodzę się, że chłop sobie pograć może ale nie jak u nas ma troje dzieci, wraca do domu o 16, zjada obiad, chwilke pogada z dziećmi i od 18 do północy siedzi i pyka gierkę on-line. Wtedy nikt nie jest ważny, ani ja, ani dzieci. Nie ma potrzeby wyjścia na spacer, rozmowy, no niczego. Teraz mamy ciche dni bo obiecał mi kilka dni temu, że właśnie kończy ostatnią grę a zaczął następną i stwierdziłam, że jak woli grę ode mnie to niech się do mnie już nie odzywa. I co? Nie odzywa się i dalej gra. A dom, dzieci, nauka i wszystko inne jest na mojej głowie. I tyle razy mówiłam "zrobimy wsio koło dzieci, pójdą spać to wtedy siedź i graj" ale nie, po co zajmować sie dziećmi, przecież z tego wynika, że to tylko moję są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vslfkmb
powinni się z komputerem żenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12222
podbijam temat mam juz powoli dosyc jego gry wrrrrrrrrrrrrr chyba w końcu sama zaczne grac kiedy on ma wolna chwile wtedy ja nie bede miec jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:((((((((( mój też gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatraska
Wiecie co? Ja znalazłam sposób, bo mój mąż ciągle grał, miał swój świat itp. nie dało się go odciągnąć. Wymyśliłam, że kupię nam grę, w którą zagramy wspólnie - spodobało mu się, ale później miał już dość w granie ze mną jak tylko pojawiałam się przy jego playstation mówił"a moze dzisiaj cos innego itp..." troche go z tego wyleczyłam...zgadnijcie jaka gra?:D:D:D fitnesem na playstation:D:D:D abasim.pl/ps3/gry_na_move/move_fitness_ps3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeerd
a zamawialas juz tam gdzie napisalas? w tym sklepie internetopwym abasim? ja jeszcze nie zamawialam i sie wlasnie zastanawiam czy wszystko ok itp? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justgirl23
bez wiekszych zarzutow. sprawnie i wysylaja Ci to co zamawiasz :)))) pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwajcar
no to ja sobie wlasnie zamowie z tego sklepu, ktory polecacie. dzieki za cynk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka0987
a jaki to dokladnie sklep? W sensie gdzie jest siedziba? A Abasim jest sprawdzony? pogrzebałam w necie i widze,ze calkiem ok sie wydaje wiekszosci:) prosze o opinie fachowe:) Zalezy mi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonanna
a zna ktos gierke abasim.pl/pc/gry_akcji/assassin_s_creed_iv_black_flag.html ? w sensie,ze ktos zamawial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×