Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulka_1986

mąż woli gry komputerowe

Polecane posty

Gość jednawredna
umowa to nie takie proste raz rzuciłam monitorem o podłoge:) pojechał i kupił nowy i jeszcze był zadowolony ze ma teraz taki wypasiony bo akurat był wpromocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa
Wiem, że nie jest proste :-) A obowiązki oprócz pracy jakieś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest podobnie
mój facet gra codziennie nawet do 3 nad ranem. Nie jesteśmy małżeństwem , nie planujemy ślubu ale chcemy razem budować naszą przyszłość. Coraz częściej jednak się kłócimy, nawet wczoraj doszło do sprzeczki. On potrafi cały dzień przesiedzieć przed komputerem , nie rozmawiając nawet ze mną. Jak dla mnie to uzależnienie, cały wirtualny świat przesłania mu rzeczywistość. Rzadziej sie kochamy , gdzieś wychodzimy jedynie jemy wspólnie. Nie wyobrażam sobie aby tak ciągle było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednawredna
tak, musi napalić w centralnym. Wcześniej jescze coś tam pomagał w domu ale teraz wszystko ja robię - wracam o 18stej, po drodze z pracy robię zakupy, odkurzam, sprzątam, robie pranie, w międzyczasie pomagam dziecku w lekcjach i układam do snu młodszego syna. A mój luby siedzi przed kompem bo jak on to mówi "tak się odstresowuje". A mój sposób na stres po pracy - praca w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie. Od pewnego czasu mieszkam z chłopakiem - on tez w każdej wolnej chwili biegnie do komputera :o I ta jego gra akurat jest przez internet i nie ma zakończenia. Wcześniej nie wiedziałam, ze on potrafi tyle czasu spędzać w ten sposób, bo nie miał akurat komputera w domu, popsuł mu się, zanim zaczęliśmy się spotykać. Czasem mam ochotę po prostu wyrwać kabel z gniazdka, byle tylko zwrócic na siebie jego uwagę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kchana to skoro pomagasz mu się "odstresowywać" co ty języka nie masz? w piecu palisz? to nie pal tylko zakomunikuj" napal w piecu" i czekaj aż napali i nie ma- że dziecko zmarznie nie tylko ty jesteś od tego, żeby być w związku odpowiedzialną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przepraszam w piecu pali on:) widzisz jakiego masz dobrego chłopa:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest podobnie
mój podpina to pod pasję i zarzuca ze nie podzielam z nim tej pasji.Często nie wychodzimy razem , a jeśli juz to zawsze ja daję pomysł na ciekawe wyjście. Przed zamieszkaniem więcej czasu spędzaliśmy razem ,wychodziliśmy gdzieś do kina czy klubu . Teraz niestety musze liczyć na siebie. I takie to życie z PASIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa
u mnie jest podobnie To niech żyje z tą PASJĄ, a ty wychodź sama lub ze znajomymi do kina, do klubu , nie wyręczaj go, nie podstawiaj pod nos. Może też masz pasję z której zrezygnowałaś dla swojego faceta? Kobiety często tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednawredna
Regres - nie mogę przestać bo on nie ruszy nic. Kiedyś w ramach protestu przestałam prać jego rzeczy. Najpierw powiedział- nie mam czystych skarpetek - ja na to : wypierz sobie. Potem usiadł do kompa i na allegro zamówił sobie 20 par:) ale i tak prałam te skarpety bo zaczeło cuchnąć w koszu na pranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
skoro jest tak uzależniony, to daj mu powiedzmy 2-3 godziny maksymalnie dziennie na te gry. A jeżeli to będzie stale przekraczał, to powiedz mu albo komputer albo ty i dzieci niech sie facet leczy BO TO NIE JEST NORMLANE i lata dzieciństwa się skończyły a zaczęło DOROSŁE ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
powiedz poco ci dodatkowe dziecko w domu? :O bo on tak się zachowuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednawredna
rrgtgtrtgtr kiedyś mieliśmy umowe że gra w srody i piątki wieczorem. Przez kilka dni dotrzymywał umowy. Ale jako że ja wracam później z pracy w pozostałe dni też grał. A w soboty i niedziele nie grał co prawda ale zawsze coś tam przy kompie musiał zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - nie mogę przestać bo on nie ruszy nic. " No własnie o to chodzi troche sie pomeczysz,zgłodniejesz pomarzniesz ale może w końcu zauważy że coś nie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
wyrzuć mu ten komputer :P niech się drze, jak rozpuszczony bachor :P albo realne życie, albo wirtualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednawredna
Regres mamy dwójkę dzieci, nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy dwójkę dzieci, nie ma takiej opcji" to spakuj dzieciaka i jedź do matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
ja bym ci radziła schować mu pare razy kabel zasilania z komputera :D:D:D zobqczysz jego rekcje :O I pokaż mu jak on się zachowuje :D Albo zabierz ulubioną zabawkę dziecku, i porównaj jego histerię z histerią męża :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
właśnie, albo jego ukochane gry albo rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa
ale i tak prałam te skarpety bo zaczeło cuchnąć w koszu na pranie. Trzeba było wyrzucić do śmieci. Umowa to umowa, jak jej nie dotrzymuje to nie facet tylko dzieciuch, ewentualnie juz uzależniony i powinien się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kobieto o to chodzi bo mamie 2 dzieci wy macie nie ty masz a ty sama pozwalasz na to, żeby on tych dzieci nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
on się odstresowuje, a ty biedna cierpisz z dziećmi dzieci też pewnie tęsknią za ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa
jedna wredna Zachowuje się jak bachor, mamusi nie ma w domu to hulaj dusza piekła nie ma. Nie masz dwójki ale trójkę dzieci i warto to sobie uświadomić, jemu również zanim nie będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
daj mu poczytać nasze komentarze, niech zobaczy kim jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu poczytać nasze komentarze, niech zobaczy kim jest " i tak nie poczyta ;) Nie ma czasu przecież ... 8 poziom czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednawredna
ike niby taki banalnie proste ale nie da rady. Uwierzcie, że nie działa nic. Ostanio powiedziałam że ma sie wynosić (bo to moje mieszkanie) to tylko popatrzył i do tematu nie wracał. Nie zmieniło się kompletnie nic. Ale jeszcze chwila i dojrzeję do myśli i sama go spakuje i razem z komputerem wyrzucę za drzwi. Obiecuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. Ale jeszcze chwila i dojrzeję do myśli i sama go spakuje i razem z komputerem wyrzucę za drzwi. Obiecuję" no ale wpierw wypierzesz mu pewnie majty i wyprasujesz koszulę zrobisz jajecznice i kanapki na drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrgtgtrtgtr
właściwie to gry jeszcze bardziej stresują :D:D:D:D nerwy są i to jakie jak ktoś przeszkadza :D:D może nawet wystąpić agresja :O zbił już kiedyś dziecko? Bo przeszkadzało mu grać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×