Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdobi

dziewczyna którą kocham ponad życie zostawiła mnie;(

Polecane posty

Byliśmy ze sobą zaledwie 3 miesiące ale ja juz od dawna byłem w niej zakochany spotykalismy się po tajemnie bo miała chłopaka z którym mieszkała mówiła że bardzo jej na mnie zależy jestem jaważniejszy w jej życiu że ze mna wiaże swoją przyszłość obiecywała mi że odejdzie od niego i na zawsze zostanie ze mna. wszystko było dobrze im dłużej to trwało tym było coraz lepiej spędzalismy ze soba wiele czasu powtarzałem jej że ją kocham i że zrobie dla niej wszystko. i po trzech miesiącach naszego związku powiedziała mi że tak naprawdę ona nadal kocha tego chłopaka z którym mieszka i chce mu dac jeszcze jedną szanse;( co mam zrobić żeby ją odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Children of tomorrow
Najlepiej zrób coś ze sobą. Wbij sobie do głowy, że dziewczyna która zdradza, zostawia, nie wie czego chce, nie jest dobrą partią... Ale te żałosne słowa "ja ją kocham..." Blee :o Przejdzie ci kiedyś. Po co ci taka za przeproszeniem suka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
jesteś zwykła męska szmatą żeby rozbijac komus związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie z nią spokój, dziewczyna mówiąc Ci, że odejdzie od tamtego chłopaka zwyczajnie wiedziała, że i tak tego nie zrobi. Tak jest zawsze. Myślę, że wiedziałbyś o tym, gdybyś nie był w niej zakochany i gdybyś traktował ją jak takie zwykle jednorazowe mocne wrażenie, jednak wiemy, że ją kochasz. Taaak. Teraz cierpisz, ale z czasem Ci przejdzie. Radziłabym znaleźć sobie raczej kogoś innego, bo takie ranią podwójnie: i obecnego partnera i kochanka. A po co się ciągle ukrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo jest powiedzieć daj sobie spokój i zapomnij o niej jak wszystko mi się z nia kojarzy i nie mogę przestac o niej mysleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Children of tomorrow
a dlaczgeo niby mam nie wiedzieć jak sie czuje osoba zdradzana? Ty mu chyba radzisz mazgać się, beczeć i myśleć o tej dziewczynie, lepiej go od razu postawić na nogi i uświadomić, że zdrada nie oznacza końca świata i można żyć normalnie... Ale znajdą się tacy którzy będą się czulić nad taką osobą i autor pogrąży się jeszcze bardziej w swoim problemie. Ale autorze, wina w tym leży troszkę też po twojej stronie. Spotykałeś się z zajęta i naiwny myślałeś, że ona ci padnie w ramiona bo cię kocha ponad życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Children of tomorrow
też przerabiałam porażkę miłosną... Wszystko mi się z nim kojarzyło... Przez 2 lata nie żyłam normalnie. Żałuję, że wtedy rozgrzebywałam tą sprawę zamiast otrząsnąć się i poznać kogoś nowego.... Jak ktoś mi w końcu dał kopa i wytłumaczył co tracę (szansę na nową, szczerą miłość, szczęście) to postanowiłam coś z tym zrobić i znalazłam kogoś innego :) Nie można tkwić w tym uczuciu! Mi przeszło, tamtej przeszło, tamtemu, przejdzie i tobie. Uwierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie wszyscy racje postaram isę o niej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem z dziewczyna 9 lat, Mam 25lat ona o rok mlodsza. Co prawda nasz zwiazek nalezal do burzliwych, rozstawalismy sie chyba z 5 razy, mimo wsyztsko zawsze ja kochalem. Ktoregos wieczoru doszlo do klotni i rozstalismy sie mimo iz moja partnerka mowila ze tez tego nie chce,ale wiadomo w nerwach rozne rzeczy sie robi....ja nastepnego dnia juz zalowalem. Ona nie chciała już powrotu. Zacząłem robić wszystko by ją odzyskać, jednak wszystko na nic…. Zdecydowałem się w końcu na urok miłosny ( u zachwalanego tu perun72@interia.pl) i w końcu powróciliśmy do siebie…. Układa się nam kapitalnie, jesteśmy szczęsliwi jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona cie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys podobal mi sie jeden facet.ale on mial inna i nic z tego nie wyszlo i dobrze sie stalo bo on nie byl odpowiedni dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaa19797
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta981
Rytuał taniej i lepiej odprawić samej! Trzeba tylko wiedziec jak, mi pomogła wróżka Sigita z http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ na magii miłosnej zna się jak mało kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewna że magia działa ale trzeba być cierpliwym. Sama czekałam 5 miesięcy ale w końcu chłopak wrócił. Wybrałam białą magię ze strony http://magia-anielska.pl i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×