Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marianna1900

Sam sie przekonaj

Polecane posty

Gość marianna1900

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że widziałem już na tej stronie trochę osób, które próbują bądź próbowały zarabiać na dobryzarobek.pl . Muszę przyznać, że wygląda to naprawdę interesująco. Wydaję mi się tylko, że ten system ma prawo zadziałać jeżeli my sami weźmiemy w nim udział, bo jak wiemy większość ludzi jest negatywnie nastawiona do wszystkich takich programów a wzięło się to stąd, że większość rzeczywiście można o kant tyłka rozbić. Ale sami odpowiedzmy sobie na pytanie czy chociaż spróbowaliśmy? Czy poświęciliśmy temu zajęciu choć trochę czasu? Z reguły jest tak, przeczytamy, dochodzimy do wniosku, że może się udać po czym postępujemy według wskazówek ale już po pierwszej nieudanej próbie( np. zamieszczenie ogłoszenia, na które nikt nie odpowiedział) rezygnujemy i stwierdzamy ze ten cały system jest be. Większość z nas ma zakodowane w głowach, że aby zarobić trzeba ciężko pracować bo tak nam wmawiano od najmłodszych lat. Problem w tym, że to wcale nie prawda a takie przekonanie tylko cię ogranicza i każdą możliwą a przede wszystkim łatwą opcję zarobku traktujesz jako bajkę. Więc do rzeczy, sam dopiero zacząłem się w to "bawić" i zamierzam podejść do tego całkiem poważnie i SAM się przekonać czy to działa czy nie. Jeżeli nie zadziała to trudno stracę tylko 5 zł ( o rany co za naiwniak, toć to godzina ciężkiej pracy w naszym złodziejskim państwie), hmm może i tak ale gdybym nie spróbował bazując tylko na opinii innych i nie podjął nawet walki plułbym sobie w brodę zważywszy na to, że do stracenia jest niewiele. Dobra do sedna, bo można by pisać i pisać, chodzi mi o to, że aby coś osiągnąć trzeba przestać narzekać i zacząć sprawdzać nowe rozwiązania, które wcale nie muszą być gorsze od morderczej pracy na budowie przy -10C za 5zł. Pod spodem umieszczam linka, w którym jest wszystko dokładnie opisane a moja prośba jest taka, zanim zaczniecie wyśmiewać i oceniać po prostu sami się przekonajcie, zaangażujcie i poświęćcie trochę czasu tak żeby przekazać to jak największej ilości ludzi bo o to w tym chodzi. Oto mój link: http://dobryzarobek.pl/index.php?id=f23aa0de4c356f08a57e28dd2b84a6bc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×