Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość surykatka agatka

Czemu? Wczoraj na imprezie moja kolezanka bawila sie w ok 6 facetami, ja...

Polecane posty

Gość surykatka agatka

ani z jednym? nie wiem czemu, moze dlatego ze wysylam nieprzyjemne fluidy? jak przyszlam wczoraj to lezalam jeszcze przez godzine w mlozku i myslalam czy naprawde czeka mnie los starej panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet firmowy
albo po prostu jesteś brzydka :P swoją drogą, ja już jestem starą panną, więc się nie przejmuj, bo inni mają gorzej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
no nie jestem piekna rzeczywiscie ale tak mnie to zdolowalo :( ostatni raz na dyskotece- z cala pewnoscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
to tez w pewnym sensie. ale moja kolezanka tez nie jest jakas miss...porazka po prostu, wykresle postanowienie: znalezc chlopaka na pezyzwyczaic sie do tego ze zostane stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surykatka - nie trzeba byc miss by bawic sie dobrze na imprezie z facetami, po prostu nie w Twojej urodzie tkwi problem, otworz sie bardziej na ludzi, usmiechnij a to zacheci to przebywania w Twoim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
Nie, nie pojde juz na dyskoteke. Po prostu to chyba nie moje srodowisko. Nie powiem ze czulabym sie tam 100% dobrze- to nie moja muzyka, tez na pewno mnie to wkurza jak Ci faceci...ani be ani me, podchodza, klada te swoje wstretne łapy i co? mam byc zachwycona ze ktos mnie zauwazyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
No kurcze, no ale ja nie jestem głupia. Mam fajne poczucie humoru, pewnie ze mam wady w wygladzie, mam kilka kg za duzo, mam dlugi nos i nosze okulary no ale np. nie mam pryszczy na calej buzce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
może to przez te ślady po kile? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
Podszywie, ja mowie powaznie. co ja mam schudnac zebym miala rowniutko 50 kg? co ja mam zrobic? zdjac okulary? wiem ze glupi powod ale teraz rycze bo to chyba juz pierwszy powazny krok to bycia samej juz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
wspolczuje ci bo pewnie uroda nie grzeszysz i w dodatku jeszcze zachowaniem odpychasz a ile masz lat ze juz o staropanienstwie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli faceci to dla
ciebie świnie ze wstrętnymi łapami to nie dziw się, że omijają cię szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
soczewki , sport dobra dieta ładne ubrania dobre kosmetyki dziewczyno kombinuj jak sie zalamiesz to kaplica bedzie jeszcze gorzej !!!!!!!! bledne kolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 100%
Juliusz Cezar- jak już to piersi :/ żenada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArcheRut
właśnie ile masz lat,że obawiasz się, że zostaniesz starą panną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
mloda jestes znajdziesz kogos napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
aha, a co do soczewki, ładne ubrania itd. nie nosze soczewek bo uwazam ze jak nosze okulary to pomniejszam swoj "nochal". Nie mam kasy na dobre ubrania, poza tym mi one pasuja ja sie w nich dobrze czuje. I jestem na diecie. Uzywam kosmetykow- maluje sie itd wiec ja nie wiem z czym mam kombinowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 100%
sam jesteś tzytzek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
a czy ja mowie ze byłam w zwiazku? tez nie byłam. mloda jestem to kiedys znajde- tak sie zazwyczaj mowi na pocieszenie, ale dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgiug
Wiesz ja myśle że Ty się źle zabierasz do rzeczy.Powinnaś np.bardziej krecić sie przy męskich ubikacjach,tam zawsze faceci podrywaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
ale smieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi każdy mówił, że nie mogę znaleźć chłopaka, bo wyglądam na taką, co już go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
aha, mi tak nigdy nikt nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArcheRut
Istotne jest, by umieć eksponować swoje atuty zarówno te fizyczne jak i wynikające z charakteru, a nie skupiać się tak bardzo na swoich wadach i mankamentach. Nikt nie jest idealny, każdy ma sobie coś do zarzucenia. Jeżeli dobrze się czujemy w swoim własnym towarzystwie także i inni będą się dobrze czuć z nami. Więc czasem zmiany wart zacząć od pozytywnego postrzegania samego siebie, a nie zmiany wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka agatka
to chyba fragment z "Jak zostac optymista w 7 dni"... ale ja lubie siebie...lubie swoje niektore cechy charakteru. tylko jesli o tych facetow z imprezy, z jednej strony ja nie jestem dziewczyna ktora chcialaby sie bawic z kims kogo sie nie zna, ale jesli nikt sie z nia nie bawi to wtedy porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×