Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

Kurcze, może i ja na taki rowerek się skuszę, chociaż 3 stoją w garażu :D ale stacjonarny to co innego. Można właśnie przed tv pojeździć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem Ci czym... ale ja mam magnetyczny i jestem zadowolona :) jak znajdę na allegro to wam pokaże :) a co do jazdy przed TV to żeby szybciej spalić brzuszek, napnijcie jego mięśnie wyprostujcie się i jedźcie... najlepiej na 1 przerzutce 20 minut i dodajcie co 3 dni 5 minut... tak żeby godzinę jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mechaniczy od magnetycznego rozni sie tym ze mechaniczny ma pasek jak sie pedaluje tam w srodku a magnetyczny kolo obrotowe tansze rowerki maja zazwyczaj lzejsze to kolo a drozsze ciezsz .... jak ja kupowalam swoj rower dalam za niego jakos chyba 350zl to gosc w sklepie mi powiedzial ze mechaniczny to szajs i ze jak ten pasek sie zerwie to bardzo trudno go potem dokupic a magnetyczny bedzie niezniszczalny wiec ja moge polecic tylko i wylacznie magnetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIŁAM :) koszt 255 zł i nie mam pojęcia czy to magnetyczny czy mechaniczny...było napisane treningowy...:) Teraz czekam na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka mam identyczny właśnie... szukałam go na allegro i mam czarno srebrny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka a ty jeszcze masz pas do tego :) no laska 2 tyg i będziesz foczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie od dzisiaj znowu wskakuje na mój rowerek... a co mi tam... codziennie po trochu i już na dukana będę w formie :) rowerek dla mnie jest super... włączam tv i zlatuje szybko te 20 minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja po cesarce mam caly czas problemy z ledzwiami bo 5 razy mi sie wkuwali zeby podac znieczulenie i teraz jak jezdze na rowerze to strasznie mam ledzwie obciazone ja bym mazyla o takim co jest siedzonko z oparcie :-) ale to tylko marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja już też napalona jestem na taki rowerek.. Póki co lecę coś przekąsić bo dzisiaj zjadłam tylko 2 plasterki piersi z indyka, jogurt nat. 400g i 2 łyżki otrąb. Ja po cesarce nie czuję miejsc wkłuć, chociaż też kilka razy wiercili mi tą igłą, za to czuję ciągnięcie blizny, np. jak wiszę na drążku (bez niewłaściwych skojarzeń proszę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna choćbym nie wiem jak się starała to Cię nie dogonię...w takie cuda to ja nie wierzę :) foczka :) teraz FOKA hahaha Powiedziałam mężowi o zakupie, nic nie powiedział...dziwna cisza... dziś 4 dzień diety jest oki ale troszkę mnie już ssie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska nie foka a waleń :) bez obrazy oczywiście... ja tak na siebie mówię bo wiem jak wyglądam.... i teraz waleń a później foczka laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam i to w 3 szafach złączone e jedno na przednich drzwiach... więc jak przechodzę przez salon to siłą rzeczy widzę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam duże lustro.. Kasiu, nie obejrzysz się, a będziesz miała 60kg na wyświetlaczu swojej wagi :) Znalazłam koleżankę do biegania i na basen :) tylko muszę kostium kupić i śmigam pływać, a co tam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływanie jest boskie... sama chyba też się skuszę... u mojego teścia w ośrodku sportu mają basen i aqua areobik plus sauna i inne rzeczy...więc może :) ale rowerek narazie wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast grzeszyc poszukaj dozwolony deser dukana Martyna00123 ja tez uwielbiam slodycze i codziennie robie sobie deserek z minimalna iloscia fruktozy i chudne po 2 dniach 0.7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna grzeszyć ludzka rzecz....;) no to Cię pocieszyłam....jeśli jeszcze na basen ruszysz i na biegi to ta cała dieta już Ci nie będzie potrzebna :) Ola fajnego masz teścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor moje drogie panie przeczytalam wszystkie wypowiedzi to teraz pisze 3 dzien minal .... a dzis zjadlam martwi mnie jedna rzecz ze naduzywam otrab kurcze uwielbiam je :-( wiec teraz napisze co dzis zjadlam sniadanie owsianka z jajkiem + kawa z mleczkiem bez cukru obiad 2tortille z kurczakiem i sosem jogurtowo czoskowo paprykowym podwieczorek trufle takie dukanowe chyba z 8 malenkie kuleczki +kawa jak zwykle kolacja kromka chleba z ziolami+plasterek lososia + serek wiejski z szcypiorkiem + herbata bez cukru no i znow wody masa okolo3 litrow zanim sie poloze to ze 4 chyab wypije w sumie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×