Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martyna00123

Zakątek białkopochłaniaczy, czyli z dietą Dukana za pan brat :)

Polecane posty

melduję się :) po obiadku. piszę co dziś skonsumowałam :) w więc: serek waniliowy maślanka mały jogurt naturalny z otrębami jajecznica z 3 jajek 1 klops (resztówka) :) już chyba dziś nic nie będę jadła...objedzona jestem i opita...woda jak zwykle do tego czerwona, mięta i najważniejsze KAWA BEZ CUKRU ! w końcu się do niej przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym w takim sklepie nie mogła pracować....bo bym codziennie do domu na rauszu wracała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska33 ja mam w domu ponad 200 butelek wina... rocznik 2008, 2009 i 2010... sama robię więc zapraszam do mnie :) uwielbiam wino....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja znikam... czas pracy mi minął już... będę na necie wieczorkiem koło 20-21 pewnie... najpierw rowerek a później prysznic :) a jutro rano znowu do pracy ale tylko do 16-stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera :) sobie robione winka mniam, mniam :) o czym ja tu rozmyślam!!!! zakaz alkoholizacji przecież jest!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśka33 no właśnie nie myśl o winie... mnie w domu będą kusić cholerka... ale nic... oki zbieram się papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flesz super praca :D teraz to ja mam ochotę na alkohol, choć ja raczej niepijąca jestem :o kurcze coś dzisiaj mam dzień gloda i tak sobie właśnie myślę co zjeść, żeby mnie zapchało, ale dzisiaj mam dzień P i warzywa odpadają :( zacznę od herbaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Wam ze na rozmowie kwalifikacyjnej mnie zaskoczyli bo powiedzieli ze w tej pracy trzeba bedzie pic:) Zebyscie wiedzialy jak mi moj maz tej roboty zazdrosci;) bezkarne degustowanie i do tego za darmo!!!! Raz mi sie zdarzylo przyjsc do domu kompletnie nie w stanie hihihi. a na drugi dzien mialam na rano, siedzialam na zapleczu w jedej rece trzymalam ibuprop w drugiej alkazelcer i czytalam co lepsze:) I obiecalam sobie ze nigdy wiecej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i te degustacje bywaja meczace bo trwaja do bólu....czyli do ostatniego klienta. Ostatnio bylam w domu o 3ciej rano!!!! Czasami goscimy winiarzy z różnych stron świata, odkąd ja pracuję była babka z Węgier, wtedy degustowaliśmy tokaje ale ja za słodkim winem nie przepadam, był też Hiszpan i wtedy to sie działo oj działo. Dobre wytrawne winka hiszpańskie ze szczepu tempranillo m.in. Recato, vegacorcoles, vinhoz, zreszta jak chcecie to mamy tez sklep internetowy to moge podac Wam www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nikt sie na degustacji nie pojawil ale jaja jeszcze tak nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy winko za 2400 ale weszly nowe banderole i musialo pojechac do obanderolowania. Obecnie na sklepie jest winko za 1050zl a nazywa sie Domini Veneti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey dziewczyny lece bo jak mnie szef lapnie przed kompem bede miala przegwizdane......milego wieczoru zycze!!! Nie objadac mi sie tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się ten dom kawy i wina!!!! :) kobitki ja już dziś nic nie jem...właśnie popijam kolejną szklankę wody :) jutro na obiad ugotuję sobie chyba pierś z kuraka :) dawno nie jadłam, można się nią zapchać.... Martynko jak tam Twoja cera? poprawia się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... ja właśnie w domku już jestem i zjadłam sobie kebaba i kinder bueno... a co mi tam jeszcze mogę... ale o 20.00 na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nadzieję że do wtorku dotrze mój rowerek :) w środę zacznę II fazę i zamierzam codziennie pedałować na rowerze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie w poniedziałek pewnie u ciebie :) albo nawet jutro :) zapraszam do pedałkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola toś mnie tym kinderkiem na łopatki rozwaliła chyba mi się w nocy przyśni :P ja też właśnie herbatę wypiłam teraz tylko synka do łóżka i wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidzialna ja mam synka 2 latka i będzie mi działać do 22 zapewne... a wstaje 7.30 jak w zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×