Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Dobry film obyczjowy, sensacyjny, thiller itd

Polecane posty

Gość moje ulubione
Chłopiec w pasiastej piżamie ciekawy przypadek benjamina buttona szkołą dla łobuzów czekolada skazani na shawshank między piekłem a niebem hanami kwait wiśni sierociniec heidi- świetny film na odpoczynek po cięzkim tygodniu pracy- familijny więc można do oglądania zaprosić całą rodzinę :) gwiezdny pył, opowieści z narnii, most do terabithi- fantasy, które przypominają o dzięciecych marzeniach. jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, dużo tytułów, fajnie. Skazany na.. genialny film, opowieści z Narni właśnie oglądam - bajki też lubię :) Czekoladę widziałam i średnio mi się podobało, czytałam książkę, która spodobała mi się na tyle, że sobie ją kupiłam :) A resztę zaraz sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faer
Życie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione
jeszcze : jej wysokość pani brown kochanice króla prawdziwa historia pachnidło efekt motyla leila i nick frida inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ulubione
no i jeszcze jeden z moich ulubionych polskich filmów- głównie za narracje, fajny by się wyluzować, spojrzeć beztrosko i uśmiechnąć do siebie Jasminum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest piękne widziałam, strasznie smutny film. Pachnidło dobry film, ale książka lepsza. Fridę też widziałam, też dobry film. Inni - niesamowity film. Reszty nie widziałam, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×