Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cipkodrapka

maz lubi niedomyta cipke

Polecane posty

cieeeeeeeeeemka odpuść, za chwile ciebie też obrazi jak mówi Konfucjusz "od głupiej pomarańczy gorsza jest głupia zaczerniona"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe tak sie zagalopowalamze napisalam ze nie odmawiam a swoja droga nikomu nie zycze takiej sytuacji tu czuly kochany czysciutki elegancki a tu nagle ni z gruszki ni z pietruszki taka propozycja za bledy i przejezyczenia sorry ale uzywam laptopa a niemieckiego i tu jest troche inaczej liiterki sa w innych miejscach jak w polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akrom nie znasz mnie a piszesz ze ja obraze nie mam powodu a ciebie nie ja pierwsza obrazilam poskakalam troche po wczesniejszych tematach jak jechales po ludziach jakas samire to non stop wyzywales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ty akronim spadaj na drzewo " to nie ty napisałaś? a wypowiedzi samiry to sobie jeszcze raz przeczytaj lub poproś męża, razem będzie łatwiej literki składać i znajdź wypowiedź, w której ja ją pierwszy obraziłem lub użyłem wyzwiska poza tym - wypowiedzi moje i samiry to nasza sprawa i nic Ci do tego na przyszłość zanim coś napiszesz, to się 3 razy zastanów zanim kogoś pierwsza obrazisz, zastanów się 9 razy, a potem i tak sobie odpuść spacja na niemieckiej klawiaturze też jest w innym miejscu, przecinków nie ma? chrzanisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to po prostu albo się myjemy i facet dba o higienę albo nara.. :D Uff jak dobrze że mój mąż kąpie się 2-3 razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci ostatnia radę idź umyj cipę, bo jedzie pewnie aż pod Smoleńsk i nie daj Boże - zanim maż ja wyliże - znowu jakiś samolot się rozbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHHHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHE
Autorko moim zdaniem powinnaś mu powiedzieć, że dla Ciebie jest to nie do przyjęcia i wyjaśnić, że to może się źle dla Ciebie skończyć (infekcje itd), Chodzi o twoje zdrowie. Niestety w strefach intymnych kobiety mają przerąbane, bo zawsze coś się dzieje. Jak nie okres to śluz itd i nie ma takiej możliwości żebyśmy się nie myły. Powiedz mu o tym, uświadom. Jak ma jakieś fanaberie seksualne to powiedz, żeby wymyślił coś bardziej racjonalnego, bo na to się stanowczo nie zgadzasz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem źe to już stary topik jest i u założycielki mogło się coś zmienić ale jedna sprawa ludzie ale wy żałośni jesteście mąż ma mały fetysz a panienka nie wie co robić i ma duże problemy dziecina łacina pierzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj śrubstaka lepiej bo stary grzyba dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomina mu obore i pochodzenie spoleczne. Ciagnie wilka do lasu wiec nie ma sie co dziwic. Tylko zapach gnoju go satysfakcjonuje i dostaje wzwodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię świeżo myte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Cipka niech pachnie ciepłą. Ja nie lubię babie lizać domestosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Pachnieć cipką. Siedem razy pisałem i zawsze poprawiał na ciepłą i z rad błędy niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiu
2 minuty temu, Gość Normalny napisał:

Pachnieć cipką. Siedem razy pisałem i zawsze poprawiał na ciepłą i z rad błędy niektórych ludzi

 Chyba wiadomo że ciepłą, zimna to w kostnicy :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×