Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

No nareszcie jestescie :) tez codziennie ze dwa razy tu zagladalam :) U mnie nic sie nie dzieje duzo pracy ...teraz taki czas od września codziennie przez 4 godz english przez jeden miesiac później od pazdziernika dwa razy w tygodniu ....nie wiem jak wszystko pogodze ale jakos musze ;) z roberto malo sie teraz widzimy ma żniwa codziennie zapied od 5 rana do 23 masakra :( co R kompletnie nic nie robil to ten zas przegina w druga strone .... ale ma tez za co zyc ;) zdecydowal sie ze jedzie ze mna do tajlandii ! Bardzo sie z tego ciesze :D Piszecie o problemach z dziecmi ... chcialabym miec takie problemy :( dzis byla z niemiec moja szkolna kolezanka ma córkę ktora idzie do 4 klasy i syna do pierwszej ... jesssu moj rocznik a ja dalej nic ...smutno mi bylo :( Dzieci maja takie zagrania tez tak swirowalam ale fakt jest taki ze maja za dobrze to im sie w glowach przewraca :O jesli chodzi o porzadek ja musze miec wszystko jak pod sznurkiem moi rodzice wrecz przeginaja z perekcja a moj brat :O pożal sie Boze :O ciarach jakich malo a bylismy tak samo wychowywani ...zalezy od czlowieka ale ciezko takiego zmienic fo perfekcji :) Buziaki i zycze Wam milych snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ona ona Ale sie Tobie trafil okaz :D nic tylko brac :D Z tesciowa wcale nie byloby zle jakbys sie z nia dogadywala tylko na migi :) ;) Desperat ! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tak duzo napisalam i laptop mi sie wylaczyl, coraz czesciej tak robi...czyli nowy zakup...laptop :( napisze pozniej...jestem juz w pracy...milego dnia Laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody przyjechal dzisiaj do mnie pracy.Pokrecil sie kolo mnie troche i wrocilismy do domu na 2 samochody.Ale on zaraz znowu gdzies pojechal, chyba umyc swoje auto.Powiedzialam mu ze jego pokoj na niego czeka.Powiedzial ze wie.Jak wroci to zobaczymy co powie. Maly na treningu kolarskim, jeszcze go dzisiaj nie widzialam, wroci o 20ej,boszee ze go to nie meczy.On chce we wszystkim byc najlepszym. Wczoraj komandos zabral matke ze szpitala do domu.Troche nawydziwiala, ale wieczorem byl juz spokoj.Stwierdzili u niej schizofrenie i alzcheimera.Od poczatku mowilam ze ma schizofrenie,tylko nikt nie chcial mi wierzyc :P a ona ona mam duzo klientow z ukrainy, jedna z najsympatyczniejszych nacji...chociaz za wschodem nie przepadam :D im jest blisko do Polakow, faceci podobnie sie zachowuja.Ale jak uwarzasz ze ten twoj to burak :D to nic na sile.Zreszta po co masz sie uczyc ich jezyka, oni wszyscy gadaja po polsku :D anja bo widzisz,ja tez uwazam jak ty ze dzieciom w d*pskach sie przewraca z dobrobytu.Nie kupisz zle, kupisz jeszcze gorzej.Nie przejmuj sie ze masz kolezanki z duzymi dziecmi a u ciebie nic...moj mlody ma 20 lat a moja kolezanka w moim wieku ma 5 letnia corke.Nie ma reguly kiedy jest najlepszy czas.Ty na pewno bedziesz miala wiecej czasu dla swojego dziecka a to jest bardzo wazne.Dom masz?masz, drzewo zasadzisz i zajmiesz sie dzieckiem :D a ze role sie odwrocily i kobiety teraz przejely meska role...takie czasy...najwazniejsze zeby czuc sie szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
wybaczymy,wybaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja dzisiaj wstalam 4,30 bo do pracy mialam wczesniej masakra napisze Wam tylko jak mnie ostatnio olewa moja przyjaciolka,prawie jak siostra masakra:O kreci,klamie od chyba 2 lat nie chodze po disco,te lokale mnie nie interesuja i tyle na piwko zawsze wyskocze ona jakk znajdzie jakies towarzystwo,ktore chce wyskoczyc to z nimi poleci,mi napisze ze zle sie czuje mimo,ze jestesmy umowione w przeddzien na nastepny dzien dzwoni godzine wczesniej,ze zle sie czuje ja oki-wpolczuje a ona wyskoczy bo juz znalazla bardziej rozrywkowe towarzystwo w niedziele bylam w pracy ona dzwoni co robie bo moze na plaze pojdziemy ja ze nie dam rady ale o 17tej mozemy isc na spacer i jedzenie dzwonie o 16tej,ze koncze i za godzine sie spotykamy ona chrypiacym glosem,ze lezy,nie da rady,angina,nie dzis ja oki ,to sie kuruj wrocilam do domu,zjadlam i ide odwiedzic chora bez zapowiedzi(mieszka ulice obok) nikt nie otwiera wiec dzwonie na komorke-nie odbiera za 2 godz pisze co chcialam ja,ze bylam ja odwiedzic ona-zapraszam nastepnym razem:O dzisiaj sie umowilysmy na piwo dzwoni jej tel,ona mowi gdzie jest i haslo wpadajcie pytam kto przyjdzie,odpowiedz-ekipa dopilam na szczescie szybko piwo-pol policji sie zjawilo zmylam sie blyskawicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Czesc dziewczyny, zagladam, czytam, tylko czasu nie starcza na pisanie. dzis tak naprawde pierwszy wolny dzien od nie pamietam kiedy a i tak musze go przeznaczyc na porzadki bo mi dom zarosnie. A ja jestem bardzo niedobry sprzatacz , ze nie wspomne, ze majac wolne wolala bym odpoczac troche, no coz nie da sie. Poczytalam o waszych problemach z synami i ciesze sie, ze moj jeszcze taki maly. Latwiej zapanowac. Efa z ta przyjaciolka to porozmawiaj moze. Tak bywa z zcasem, ze stare przyjaznie jednak nie wytrzymuja, ale szkoda, ze oszukuje w tak dziecinny sposob. Dorosla jest mogla by normalnie powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
A ona ona, jak egzamin poszedl? A ukrainiec konkretny, z miejsca powiedzial co sie dla niego liczy najbardziej - mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Tez się stęskniłam dlatego pisze ;) U mnie się trochę dzieje... z P. ok :)często się spotykamy. Jest normalnie tak jak powinno być i nie ma jak na razie widocznego;) minusa i wad które od początku by mi przeszkadzały. 3majcie za mnie kciuki!!!:) A 3.09 lecę w końcu na Cypr z moja dobra kumpela:)Już nie mogę się doczekać. efa, drach to chyba normalne ze sa nieporozumienia miedzy Waszymi "pociechami" ale wiadomo ze moga na Was liczyć i że zawsze będziecie dla Nich ważne. Dlatego przeczekać sami się odezwą, Sama ostatnio pokłóciłam się z mama ale w końcu nie dałam rady dłużej milczeć i sama sie odezwałam. :) czasem jednak Wasi synowie potrzebują swobody a jak coś się wydarzy to i tak pierwsze sie o tym dowiecie ;) anja super ze spedzisz te wakacje z roberto:) Wszystko jest na dobrej drodze:) 3mam kciuki :) a ona ona jak egz? Co do randki ostatnio moje byly same nie udane wiec wiem o co chodzi ;) ale Może musisz poczekać na TEGO... ja też długo czekałam może u mnie to, TO czas pokaże... Buzka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja sie tak zatrulam,ze zwracalam cala niedziele:Onon stop wody sie napilam i juz meczenie kibelka brzuchol tak mnie bolal zoladek i watroba masakra nad ranem nie dalam ray i poszlam na pogotowie dostalam zastrzyk i jest lepiej nawet wstalam o 6tej do pracy a myslalam,ze nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jozef i na
Efcia a do tej pracy to po co? Noca na pogotowie jeździsz i rano już się do pracy zrywasz? Szanuj się dziewczyno trochę. Zdrowie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie sie efa zalatwilas we wlasne urodziny :( ja napisalam takie krotkie zyczenia...bo ty wiesz ze ja Tobie zycze tego samego,samego,samego co Ty sama sobie zyczysz :)i jeszcze wiecej,wiecej,wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu ktoś ;) widzę ze korzystacie na maxa z ostatnich dni wakacji :D efa jak zdrowie ? piszcie co u Was KOBIETY :) buziaki :* pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje to chyba u was...u nas orka :D ale od 27 wrzesnia mam urlop caly tydzien.Zacznie sie nieciekawie, bo wiecie ze 27 mam egzamin panstwowy z niemieckiego pisemny a w sobote 28 ustny. a tak ogolnie to nic sie nie dzieje wielkiego.Interesy, interesy,interesy. Chyba ze ,fakt, moja kocica demoluje mi mieszkanie :(lazi po scianach jak ninja, serio.Nigdy nie widzialam kota ktory lazi po scianie.Tapete mam ZORANA PO SUFITEM...Wszystko do mieszkania rok temu kupilam nowe...lepiej nie pytajcie jak wszystko wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
czesc dziewczyny:) pracuke po 12h a po pracy korzystam z ostatnich dni lata wiec spacer,piwko i lody:D zdrowko oki,ja sie szybko regeneruje:) mlody spakowany,szafa pusta,wszystko w kartonach:( ok.20tego wyjezdza z mama zalatwilam sprawe mieszkaniowa sprzedalam dom po tacie(moja byla polowa)i oddalam jej te pieniadze w zamian za to,ze sie odpisala od tego mieszkania chcialam cos mlodemu kupic,dolozyc z ojcowizny ale tu mialam nerwowke a teraz bedzie spokoj i komfort psychiczny:) ogory zasiszone;)50sloikow:classic_cool: drach jak sytuacja z mlodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko i krotko...bo jestem w pracy...z Mlodym sie uspokoilo.Tzn. nadal sajgon w pokoju,robi co chce...ale sie nie stawia.Do szkoly tez chodzi. Komandos sie troche burzy ze mlody olewa porzadek w domu, ale z nm to sobie szybciej poradze niz Mlodym.milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , Efa Bedziemy mialy okazje sie spotkac we Wroclawiu :) przyjedziesz w odwiedziny do syna i przy okazji zorganizujemy spotkanie ;) Wroclaw jest piekny kocham go zaraz po Berlinie :D Drach dobrze ze sytuacja jest opanowana z synem :) To co Twoj kot wyprawia moze zrozumieć tylko ten kto ma koty :P :D Moj jeden z czterech kotow chory :( Rozwazalam zmiane vet ale mysle mam sprawdzonego gdzie bede szukac ;) Na karku miał guza ropnego rozdrapal go dwa razy prawie rana zagojona .... mysle super odbedzie sie bez vet .... niestety musiala sie dostac jakas bakteria i za trzecim razem po rozdrapaniu trzeba bylo podac go narkozie wszystko wyczyścić i szyc :( zaplacilam 300 zl masakra koty mnie zruinuja :( chodzi teraz w kolnierzu , czasem jak rak do tylu .....śmiesznie wyglada.. jest ubaw:D Vet bardzo mily bo wiadomo dla niego to kasa :p Weekend sie zaczyna juz sie ciesze bo wreszcie roberto zniwa konczy wiec bedziemy sie normalnie widywac :) Milego dnia GWIAZDY :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! zdalam wszytskie egzaminy! mam juz kwalifikacje trenera osobistego! ;) ide zaraz ogladac samochod ;) Citroen c3 odezwe sie pozniej pora nadrobic zaleglosci ;) jezu ale mam kaca.... takie male swietowanie wczoraj jaki czlowiek glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielkie gratulacje :* :D a ona ona, bedziesz jezdzic ,,cetrynka"?zgrabne autko.No taka osobista trenerke to ja bardzo chetnie bym zatrudnila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
a ona ona gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! w Londynie zawitala jesien ;) kupilam ten samochod za pol godziny mam lekcje z instruktorem jako ze nie jezdzilam kilka lat to musze nabrac pewnosci no i lewa strona ;) odezwe sie pozniej milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Niemcow z pogoda identycznie...dzisiaj w pracy uderzylam sie w nos ( bardzo mocno ) zalalam sie krwia, ale na moich wspolpracownikach nie zrobilo to zadnego wrazenia :( mozecie sobie wyobrazic jak teraz wygladam, mam nadzieje ze jutro nie bedzie gorzej. a ona ona ale kupilas automat?jakos sobie nie wyobrazam wrzucania biegow lewa reka :D wogole podziwiam ludzi jezdzacych lewa strona...napisz koniecznie jak bylo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach ja w Polsce za wiele nie jezdzilam to sie tu szybko przyzwyczaje ;) za 2 miesiace mam 30stke, zaczynam sie godzic z tym ze nigdy nie wyjde za maz ani nie bede miala dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_ona_ona Co Ty opowiadasz....;) co ja mam powiedziec ??? Dwa mc temu skonczylam 37 :( chyba wiesz co czyje..:O juz sue z ta mysla pogodzilam widocznie tak ma byc ... Ty mloda d***a jestes :-) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Ludzie w dzisiejszych czasach mysla tylko o sobie , coraz mniej obchodzi ich ludzka krzywda , widac I czuc to coraz czescie ... przykre :( A ona ona Podziwiam za ruch lewostronny! siebie nie widze w takiej sytuacji :-D Dobrej nocy wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nawet nie chodzi o wiek, a o rzeczywistosc hehe ;) Drach w Anglii to dopiero znieczulica jest... dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos jeszcze opuchniety,korektorem troche maskuje, mozna zyc. Wiecie czego wam nie zazdroszcze?nie chce was dolowac,bo wierze ze to przykre...bardzoooo, nie zazdroszcze ze nie macie dziecka.Sa kobiety ktore wyobrazaja sobie zycie bez i tak sobie zyja( nie pisze o was, tylko tak ogolnie).Ludzie maja rozne priorytety, dla mnie to zawsze byly dzieci.Kiedy teraz tak mysle z perspektywy czasu...to wiadomo ze nie zrobilam tego celowo,ze mam np. dwoje dzieci z dwoma roznymi facetami, tak wyszlo...ale moje dzieci urodzily sie z milosci i to sie liczy.A ze zycie i tak sprawilo inaczej, nic nie poradze.Wiem, ze na trzecie dziecko z innym jeszcze facetem,nie zdecydowalabym sie.Wogole na 3 dziecko.20 lat wychowuje dzieci i ciesze sie ze sa duze i mozna z nimi pogadac, w pieluchach nie chcialabym juz siedziec :D a ona ona ty masz teoretycznie jeszcze czas, anja juz co innego...sa rozne mozliwosci.Jesli instynkt zadziala, bedziecie miec dziecko...spokojnie, natura wie co robi :) a ze faceci sa malo odpowiedzialni w tych czasach...samo zycie...na pewno nie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Drach :) madre slowa napisalas i to sa slowa matki ktora kocha swoje dzieci, czesto slysze to od kolezanek nawet tych ktorym sie nie poukladalo ze ciesza sie ze maja dziecko :) Ja nie czuje jeszcze instynktu moze dlatego ze jestem singlem a moze nigdy nie poczuje. Ogolnie jestem taka ze nie rozczulam sie zbyt dlugo nad dziecmi w rodzinie ani wsrod znajomych a placz i marudzenie doprowadza mnie do pasji ;) ale znajomi mowia ze jak bym miala swoje to by bylo inaczej Dziecko ani maz nie sa dla mnie priorytetem, koncze teraz kursy robie to co kocham co nie znaczy ze rzucam sie w wir pracy bo nie mam chlopa. Jak sie ktos zjawi to ok jak nie to bede sama zobacze co los przyniesie Mam wolne od 18 wrzesnia do 4 pazdziernika ciagnie mnie na Majorke znow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×