Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ęfa78

Podjelam decyzje-to koniec.Pomozcie mi przetrwac te dni

Polecane posty

nie przejmuj sie a ona ona...uczylam sie w medyku anatomii to wiem jakie to ku....two :D nastepnym razem zdasz. Ja 30 wrzesnia mam 2 egzaminy panstwowe z niemieckiego.Musze je zaliczyc zeby na przyszly rok dostac obywatelstwo.Jak pokazalam przykladowe pytania niemcom w pracy to byli w szoku i powiedzieli ze wiekszosc z nich oblala by...i to jest niesprawiedliwe, a ja musze zdac :D powiedzieli u nas dzisiaj na RTL ze w naszym miescie dzisiaj jest najgorecej w calych niemczech...ja to prawie nie oddycham, kot mi sie rozchorowal z goraczki...:( anja nie doczytalam czegos? gdzie ty przenosisz swoje rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_ona_ona nie przejmuj się będzie następne podejście za którym zdasz :) napisałam wczoraj dłuuuuugi post i mi go wcięło :( Tak, przeprowadzkę planuję na październik ale czy zdążę to wielki znak zapytania :) 15 sierpnia wchodzi kafelkarz , została łazienka i parter wiec planowo powinnam zdążyć i zakończyć kolejną budowę których mam po dziurki w nosie :) ale ja tak uwielbiam ten czas z rodzicami.... nikt mi nic nie mowi mogę robić co mi się podoba :) ciężko będzie ale czuje wewnętrznie ze ten czas nadszedł :) będę mieć niedaleko w razie czego wiec cześciej będę u rodziców niż u siebie tak zakładam ;) wieczorem robie małe party z okazji urodzin (choć ich nie lubie rok starsza :( ) będzie roberto koleżanki ,będzie wesoło i fajnie :) a żeby było smieszniej mam urodziny z moim tata :) :D dziś wyjątkowo świętujemy oddzielnie bo rodzice odpoczywają nad Polskim morzem :) wysłałam mu bukiet poczta kwiatową z czekoladkami ,ale był zaskoczony i BARDZO się cieszył :) buziaki :* miłego dnia laski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat po raz drugi ;) to rozumiem ze przeprowadzasz sie do wlasnego domku, tak? pieknie...ale pajakow ktore wlaza nie zazdroszcze :) ja za zadne pieniadze nie moge mieszkac w domku, za bardzo sie boje pajakow :( a wyslesz zdjecia ? ja uwielbiam wszelkie czasopisma ,,wnetrzarskie" :D mam w mieszkaniu normalnie, nowoczesnie,ale normalnie.Lubie ogladac juz gotowe wnetrza, urzadzac nie lubie, bo malo czasu. W jakim kolorze bedziesz miec lazienke?Niemcow niezbyt rozumiem, oni w wiekszosci musza miec biale plytki...jak na dworcu pkp :P a ona ona kiedy drugie podejscie? z czego tak wogole zdawalas z anatomii, temat rzeka ;)mam nadzieje ze nie pytali cie o istote szara i biala w mozgu :D do konca zycia nie zapomne chyba tego tematu :D u nas dzisiaj chlodek...ale od piatku znowu jazda do 40 stopni :( buzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drach Uśmiałam się do łez czytając o białej łazience :D w Polsce wszędzie gdzie wchodzę przeważają brązy beże i nieszczęsne drewno ... ja nie mogę na to patrzeć :P u mnie ( drach siadaj :P ) wszystko jest w kolorze białym :D :D :D płytki w łazience biało czarne a w drugiej srebrne połączone z ecru , cały dom jest w płytkach białych ...ściany ,schody białe ,poręcz metalowa, kominek z czarnego kamienia ;) ja nienawidzę w mieszkaniu kolorów tysiące ,sciana jedna bordowa dwie zółte mi po prostu to nie pasuje :) a biały jest zawsze elegancki i mogę zmieniać dodatki co miesiąc i zawsze będzie nowe mieszkanie :) drewna nienawidzę ... u rodziców mamy dużo drewna i jakoś nie chce mieć go w moim domu ;) ja lubię niemiecki styl :D wszyscy dookoła się śmiali (kuzynka z berlina mówiła mi nie słuchaj ich DOBRZE robisz ) i mówili co wszystko białe ZWARIOWAŁAŚ ... brat mi mówił Ty to jesteś nienormalna będziesz mieć jak na pkp lub w szpitalu :D miał Twoje myśli ;) a teraz jak widać już efekt końcowy mówią WOW nie wyobrazali sobie takiego efektu końcowego i koloru białego w całym domu :) wyslę fotki na FB ale jak będę mieszkać i będzie urządzone :) buziaki :* pozdrawiam WAS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja ja mialam na mysli calutka biala lazienke...bialo-czarna to juz co innego.Ja tez mam w calym mieszkaniu biale sciany,w duzym pokoju biale lakierowane meble...bialo czarno popielato.Za drewnem tez nie przepadam, ale jak ktos ma caly dom w prowansalskim stylu...to mnie sie bardzo podoba.Drewno toleruje jedynie w kuchni.I najlepiej jakby wisialy wianki z cebuli :D wlasnie byla u mnie policja...zapier....ukradli :P mojemu mlodszemu synowi przed 2 godzinami rower.Maly zalamany,wydalam prawie 3 tys zlotych.Najgorsze ze maly od kilku miesiecy trenuje kolarstwo i to byl taki specjalny pod te treningi. Starszemu kupilam autko,jemu ten rower.I teraz musze ku....a znowu kupic taki sam...we wtorek maly mial robic licencje.Tylko dlatego ze ktos nie pomyslal ze zabiera dzieciakowi cos nawazniejszego,nie moge tego tak zostawic. ale sie wku...zdenerwowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja ale super! swoj dom miec to marzenie i urzadzac po swojemu ;) ja wynajmuje od ponad 8 lat moge puki co pomarzyc o kupnie chyba ze znajde bogatego ksiecia na bialym koniu u mnie w zyciu uczuciowym cisza, niezdany egzamin mnie troche zdolowal , ale klientow mam coraz wiecej wiec to dobra strona ;) pozdrawiam gwiazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boze, lazienka w bialo czarnym kolorze...:O To tak jest jak sie wiocha naoglada paru nowoczesnych katalogow i potem sama kombinuje :O Poratuje cie kobito i wstawie ci linka zebys sobie poogladala jak wygladaja ladne lazienki :O http://www.houzz.com/photos/bathroom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia moze i eleganckie te lazienki ale ere kamienia lupanego mamy juz za soba :P i potwierdzam slowa anji, wszedzie gdzie wejdziesz wszystko czekoladowo bezowe...albo pkp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas na wsi :p mowi sie tak ... Panu Bogu jedna swieczke a diabłu dwie :D Ja Tobie daje trzy :D :D :P O gustach sie nie dyskutuje :P pamietaj :P :D A swoja droga nic nadzwyczajnego tam nie widzę :O z calym szacunkiem....przeważa jak wspominalam POLNISCHE styl :D :P :D Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Anja a lampy juz wybralas?:P ja mialam z tym najwiekszy problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa lamp jeszcze nie mam ,zostawiam to na sam koniec :) Drach przeglądałąm Twoją strone na FB niektóre PIĘKNE!!! pomyślę o Tobie w końcu nie daleko i po drodze do BERLINA ;) U nas dziś już temperatura spadła , słoneczka nie ma :( od jutra będę mieć więcej luzu ...rodzice przyjezdzają z urlopu :D buziaki i zycze Wam UDANEGO WEEKENDU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja rozmawialam z Niemcami,ze bedziesz potrzebowac lampy do domu.Powiedzieli, ze jak zamowisz na naszej stronie to dostaniesz extra rabat albo lampe w prezencie.Ja jestem w hurtowni i u nas musialabys kupic cala palete z lampami ( ok. 100 sztuk ) :D, a przez internet nie ma problemu. Jutro pracuje :( i juz od rana mam klientow z Lotwy...a myslalam ze bedzie luzik. Zapomnialam wam napisac ze matka komandosa od tygodnia lezy na psychiatrii, wyszla z domu i chciala popelnic samobojstwo.Lekarze stwierdzili bardzo zaawansowana demencje i w poniedzialek maja zadecydowac czy musi isc do heimu.Lepiej bedzie dla niej i komandosa tez.Facet zaczyna sie totalnie zalamywac ze nie moze sobie z nia poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja w szoku jestem :D jezeli ty bedziesz miala TAKA LAZIENKE.. CUDOOOOOO :)bosze jakie to bedzie piekne :D to ja ku*****a mam kurnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
chce zobaczyc lazienke i wszystko poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zyje melduje sie ;) poznalam kogos...;) o innych randka nie warto bylo wspominać ale tym razem ...;P coś się dzieje ;) anja ja tez chce fotki :D twojej rezydencji:) buziaki dla drach,efy,a ona ona, jozefina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
blueoczka w koncu sie odezwalas:)napisz cos wiecej o Romeo Jozefina gdzie jestes?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Kolezanke,ktora jest chora na raka piersi wezwali pilnie do szpitala Okazalo sie,ze nie usuneli jej chorego wezla tylko usuneli sama piers:O dzisiaj przygotowywali ja do ooeracji na jutro.Wczoraj miala ten telefon Sluzba zdrowia:( Biedna:(znowu nerwy,niepewnosc i drugi raz to samo To tak jak u Ciebie bylo A ona ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Halo dziewczyny co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tesknicie ????codziennie kukam tutaj...a tu nic ...wielki trzyliterowiec :D przeciez u kazdego cos sie dzieje.Brakuje mi Was po prostu :) efa ja przechodze ciezki okres ze starszym synem.Zastanawiamy sie z komandosem o co moze chodzic.Przeciez kupilam mu autko, spelnilam jego najwieksze marzenie...a mlody wszystko ma w czapce :( obrazil sie bo kazalam mu pokoj posprzatac.On ma tam gorzej niz w Sajgonie :)nic sie cholera jedna nie chce sluchac.Przegina , nie wiem czy mam przeczekac, nie byl taki...zawsze bardzo uczuciowy...pytalam czy ma jakies problemy, to mowi ze nie, ze tylko go denerwuje bo kaze mu sprzatac pokoj...no ku***a mac przeciez ja nie bede sprzatac jego bajzlu.Mlody nie robi w domu nic...i to chyba blad...zawsze ja wszystko robilam i teraz sie buntuje.Ale utrzymac w pokoiku porzadek nie powinno byc takie ciezkie.Przepraszam, jak chce cos ode mnie to potrafi nawet odkurzyc :( nie mam pojecia jak z nim rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
ja tesknie:(dziewczyny piszcie cos,co sie dzieje na codzien,cokolwiek co robicie,czujecie i myslicie:) co Was gryzie,smuta cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Drach z sytuacje w domu przeczekaj Wiem,ze trudno ale jestem teraz dokladnie w takiem samej sytuacji A Mlody nie poklocil sie z dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, on wogole sie z jessi nie kloci.Zadzwonilam wieczorem do niego bo od wczoraj jest u kumpla,15 km od domu.Nie chce wogole ze mna rozmawiac, boje sie zeby nie wyrzucili go ze szkoly.On dostal sie do takiej szkoly,gdzie kazdy mlody Niemiec u nas marzy o tym.Moj mlody chyba nie zdaje sobie sprawy ze na jego miejsce sa setki ludzi.Nawet komandos mowi ze mlodemu chyba odbilo calkiem,nie pozajemy go.Ma 20 lat i za bardzo to sie juz nie ,,nawychowuje".Nie wiem czy przyjedzie dzis do domu,watpie. Chyba przeczekam,bo na glowie przeciez nie stane.Boli mnie,ze tak sie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
Ja sie z Mlodym nie odzywam od soboty,Napisal ,ze mam sie nie odzywac i jestem materialistka i nigdy nie mogl na mnie liczyc:(To chyba zabolalo najbardziej Pozniej sie zreflektowal i pisal,ze kocha najmocniej na swiecie ale ja sie nie odzywam Poszlo o kase.W pokoju ma jak w pudeleczku;) Ale wydawac pieniedzy nie umie tzn umie az za dobrze Ja mu kasy nie daje.Zywie i place rachunki w domu Zwracam za fryzjera,krawcowa itd Za ciuchy jak uznam,ze potrzebne to tez cos doloze(nie calosc)jak 10 t shirt w miesiacu to juz mnie to nie interesuje Ustalilismy,ze alimenty do wrzesnia oddaje mi(ja je odkladam dla niego jako wklad mieszkaniowy) dostaje wiecej,niz te alimenty,co miesiac od babci czyli mojej mamy,ma wykupione co miesiac obiady Mlody pracuje,zarabia dobrze I ciagle pozycza wlasnie w sobote pyta czy musi mi dac alimenty,bo chce pozyczyc bo musi zaplacic kaucje za mieszkanie we Wrocku ja ze nie bo wpadl w machine pozyczania.Co miesiac pozycza i polowe wyplaty musi oddac,przez to nie ma kasy Wymysla spa 300km od naszego mista jako prezent dla swojej dziewczyny,jakby tutaj nie mogli isc Ile to paliwa i jaka dluga droga Itd Prezenciki,kwiatki,kolacyjki Zastaw sie a postaw sie:O Za miesiac idzie na swoje a nie zna wartosci pieniadza teraz pracuje ale tylko na swoja rozrywke bo utrzymanie ma u mnie Pojechal do tego Wroclawia i sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! mi tez was brakuje! u mnie nic wlasciwie sie nie dzieje jutro podejscie nr 2 do egzaminu z anatomi..mialam radnke pozal sie Boze w srode hehe pierwsza randka gosc widzial mnie tylko na zdjeciu, ustawka przez znajomych, Ukrainiec wpada z wielkim bukietem bialych roz, mysle ze fajnie, pozniej restauracja i odprowadzil mnie do domu. Wszystko niby pieknie ladnie ale na 1 spotkaniu pytal mnie czy chce miec dzieci i ze fajnie by bylo jakbym mowila po rosyjsku zeby z mamuska sie jego dogadac ;) lol na drugi dzien rano napisal ze teskni... hellllouuuu napisalm mu ze nic z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
drach bierz na wstrzymanie na razie:) a ona ona;)milo Cie...czytac haha to jakis despota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa78
znaczy desperat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu szuka zony, no sory, takie pytania na 1 randce, fajnie ze jest szczery ale dla mnie to pachnie desperacja, wlasnie rozstal sie z laska ktora traktowala go jak smiecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×