Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zouuuuza

Wszystkie jeansy spadają mi z tyłka. Jaki fason kupić?

Polecane posty

Gość zouuuuza

Przytyłam 3 kg (ważę 63 kg przy 167 cm) i wszystkie jeansy spadają mi z tyłka... nie wiem co jest grane? zły model, fason czy co? najgorzej jak przykucnę to mi widać całą dupę :( Czy kupujcie wyższe spodnie? gdzie? w jakim sklepie? Jak już znajdę taki fason wyższy to nogawki są staromodne, materiał tandetny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie...
To zależy od tego jakie masz biodra... bo jeśli masz np wąskie to trudno ci będzie coś dobrać... polecam więc zainwestować w pasek:-) A po za tym pochodź po sklepach. na pewno znajdziesz dobry rozmiar i krój dla ciebie... Może Aggi? albo Orsey?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
Pasek na niewiele się zdaje... :( trochę lepiej ale muszę tak ściągnąć że mnie potem bolą wnętrzności... no pochodzę co sklepach aczkolwiek nie mam na to czasu i myślałam że ktoś coś doradzi Obwód w biodrach mam ok 97 cm więc chyba jeszcze nie tragicznie dużo. Miałam fajne jeasny z Reportera ale mi ten sklep zlikwidowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo! Mimo, że nie mam wąskich bioder ok.94 cm to wszystko mi spada! Jak założe rajtuzy to jest lepiej bo na szorstkim tak się nie zsuwają, nie wiem jak oni te spodnie robią! Nie ma znaczenia czy kupie za 200 zł czy za 50 zł wszystko takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
No, najgorsze że jak przysiad zrobię to mi widać cały przedziałek w pupie... wstyd mi po prostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie...
A jaki rozmiar nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie...
Moja koleżanka ma podobnie że spodnie właśnie w biodrach nie pasują ale u niej to problem że ma szersze uda a węższe biodra (mimo że nie są wąskie, coś niewiele ponad 100) i jak spodnie dobre w biodrach to w uda nie wciśnie a jak w udach ok to spadają z tyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
W31 L32 czasami W30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdertewqjkk
A moze masz plaskodupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos tej wypowiedzi:
dobra rada dla ciebie... Moja koleżanka ma podobnie że spodnie właśnie w biodrach nie pasują ale u niej to problem że ma szersze uda a węższe biodra (mimo że nie są wąskie, coś niewiele ponad 100) i jak spodnie dobre w biodrach to w uda nie wciśnie a jak w udach ok to spadają z tyłka... No i jak sobie radzi? W sensie, jaki model na niej dobrze leży? Bo mam tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie...
Wiesz bo ja mam też 97 w biodrach i nosze 29 bo inaczej mi spadają... może to od sklepu zależy... te 29 to np w aggi... Albo spróbuj w sklepach chyba Lee mają kolekcje gdzie są 3 rodzaje dżinsów dopasowane do różnych figur. Może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
Ja właśnie mam też uda grube i mimo że chudnę to uda nigdy nie chudną. Myślę poważnie nad liposukcją w udach, wtedy bym umiała lepiej dopasować jeansy bo właśnie tak jak piszesz: że w udach czasami nie da się przecisnąć. :( Mam kompleksy z tego powodu i przymierzanie jeansów to katorga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla ciebie...
ona sobie nijak nie radzi... kupuje takie żeby były dobre w udach i nosi pasek... W sumie rozwiązaniem jest noszenie szwedów ale mi się osobiście one nie podobają i uważam że pogrubiają uda jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zouuuuza
Ja najkorzystniej wyglądam w prostych nogawkach, w rozszerzanych wyglądam zbyt masywnie. Rurki od biedy przejdą ale znów wszystkie mam w łydkach za duże: po prostu mam duże uda a od kolan raczej zgrabne nogi, musiałabym chodzić w spódnicach ale nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartInkaaaaaa
Witam....mam ten sam problem dlatego nosze pasek i zakladam dluzsze swetry badz tuniki aby nie bylo widac tego czego nie tzreba jak sie schyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biodrówki? Płytkie spodnie mają do tego tendencje. Zazwyczaj są uszyte tak że pasują do konkretnego kształtu pupy. Prosto znaleźć dwie kobiety które mają tyle samo w biodrach a ich pupy to 2 różne historie. Po prostu masz bardziej płaską lub bardziej krągłą pupę niż ta na która zostały uszyte. Biodrówki są ciężkie do odpowiedniego dopasowania dlatego że przy zginaniu pasują nasze mięśnie i napinają się. Polu ręce na tyle uda i zegnij się czujesz jak pracują i napinają się. Jeśli dżinsy są mało elastyczne i źle dopasowane to porostu ściągasz je sobie z tyłka bo nic je tam nie trzyma biodra są najszerszym miejscem na dole jest tylko luźniej. Jeśli chcecie nosić biodrówki tak żeby nie pokazywać zarazem pośladków trzeba znaleźć krój który który będzie zatrzymywał się na pupie i nie ściągał niżej. Firmy często szyją spodnie w ten sam sposób zmieniają się tylko detale dlatego można trochę polegać na markach. Tylko tego nie da się doradzić tak o bo nie widziałam cie w żadnych i po prostu mierzyć. Ja jestem chuda ale tyłek mam całkiem krągły nigdy nie kupiłam dobrze leżących spodni w sklepach inditexu i mango. Jednak moja znajoma która nie ma wcale małej i płaskiej pupy trafia tam często ideały. Musisz to dopasować indywidualnie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkagolinska1
Spróbuj sobie może takie legginsy w stylu jeansów, coś takiego np: https://fabrykajeansow.pl/leginsy wygląda bardzo podobnie, a powinny być bardziej obcisłe i lepiej się trzymać, że tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Polecam Ci spodnie z wysokim stanem, dzięki nim pozbyłam się tego problemu. Takie spodnie kupisz na http://www.cozacena.pl/spodnie-damskie Mają tam ogromny wybór spodni w tym fasonie a do tego niższe ceny niż w stacjonarnych sklepach. Tanio i wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×