Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Młoda Mamaa

Praca chałupnicza dla mam :)

Polecane posty

Gość gość
również szukam pracy chałupniczej... jestem z katowic michalcyna@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana składaniem długopisów bez wplacania kaucji. Informacje prosze przesyłać na e-maila agnieszka_kasia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zainteresowana składaniem długopisów , bez wpłacania kaucji . Proszę o info.na maila zanetawagner83@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1985
Witam szukam pracy chałupniczej składanie długopisów proszę o info na kinga400@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga1985
Bardzo proszę o info ten Pani co składa długopisy .Dziękuje kinga400@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o namiary na składanie długopisów fiona77x@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka1990
Podejmę się pracy chałupniczej uczciwej e-mail: erka1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prace chalpniczą składam długopisy już 3 lat. Na początku wpłaciłem 100zł na konto takiej pani później musiałem napisać jej ze zrobiłem przelew i po 2 dniach kurier przywiózł mi części. Gdy zlozylem pierwszą partie kurier po nią przyjechał odzyskalem 100zl i oprócz tego za 5000 sztuk dostałem 500 zl. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila: morda623@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także proszę o informację o jakiejś rzetelnej ofercie pracy chałupniczej. moj e-mail: agata.wiosna@wp.pl z gory dziekuję !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwww
Jestem mamą rocznej dziewczynki i jestem zainteresowana pracą w domu bardzo proszę o jakieś ciekawe ogłoszenia chałupnictwo ( sprawdzone ) itp. z góry dziękuje moj email to ewelka1809@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka8
mysle, ze moge troche pomoc w tej sprawie. https://www.moneymilioner.pl /284617 (po "pl"nie ma spacji w linku) wieloletnia firma, wyplacalna. Nie wierzcie w jakies dlugopisy, zapalniczki - oni zawsze wymagaja kaucji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poszukuje uczciwej pracy chalupniczej. Mam nadzieję że ktoś z państwa mi pomoże. Wplacalam już kaucję do firmy składającej opakowania ozdobne i cisza. Proszę o przesłanie informacji adresu na mój adres sniegula85@o2.pl bez kaucji. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarient
PEWNY, PŁACI - Centrum Reklamy. Poczytajcie sobie na forach ludzi, którzy zajmują się tym na codzien i zobaczycie że Centrum Reklamy to sprawdzony sposób na zarabianie. Średnio 50 zł za tylko oglądanie reklam bez żadnych list partnerskich to chyba dobry pieniądz. Dziewczyny, zapisujemy sie :) www.centrumreklamy.com http://centrumreklamy.com/pages/index.php?re fid=admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka76
Witam również poszukuję pracy chałpniczej interesuje mnie ta firma hager z tychów jeśli jest to jeszcze aktualne to proszęo info na meila przez długi czas mieszkałam w tychach ale nie wiedziałam że ta firma oferuje chałpnictwo.. z góry dziękuję uszoczka456@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieje taki portal jak pl.dawanda.com gdze można kupić materiały do chałupnictwa, warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo prosze o jakies informacje na temat uczciwego chałupnictwa mój imeil renlep@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama mamuśka
Dołańczam sie mama dwóch chłopaków szykałam w necie ale nic z ego ciągle jakaś kaucja ale na jedno odpowiedziałam i dostałam odpowiedzi po wwpłaceniu kauji sprawa umilkła już nikt sie domnie nie odezwał i niema z nimi konaktu jak macie coś pewnego o jestem chętna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy gorąco poleca, chociaż moim zdaniem to raczej praca dorywcza, w której robi się zdjęcia telefonem rachunkom za prąd, gaz etc. - trafiają one na giełdę ofert i proponują korzystniejszego dostawcę prądu. Można dorobić, a jednocześnie obniżyc rachunki - jest to program partnerski Lepsza Oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zainteresowana tą pracą jeżeli możecie to prześlijcie mi informacje na meila sabrinaexam@interia.pl dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 25
Witam również byłabym chętna podjęcia pracy w domu kina9015@wp.pl czy mogłabym poznać szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamcia 25
Witam również byłabym chętna podjęcia pracy w domu kina9015@wp.pl czy mogłabym poznać szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231234
Uwaga na firmę Malmot. oszuści!!!! kiedyś robili dokładnie to samo pod nazwą ELMANT. wysłałam im maila żeby mi przedstawili ofertę... i wysłali mi identyczny tekst (słowo w słowo) jak ci z elmant, wyślij 8 zł i tak dalej. blablabla. hahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaroweczka
Chodzi o firmę "Giftbeauty" Napisz proszę jak idzie Ci ta praca, czy jest bardzo czasochłonna, czy to jeden rodzaj pudełek? Przysłali Ci materiały po przedpłacie, ale nie obawiasz się, że nie zapłacą Ci za wykonaną pracę. Daj proszę znać, najlepiej na mojego e'maila zaroweczka@onet.eu. Będę Ci bardzo wdzięczna za informację. Już właściwie straciłam nadzieję na jakąś uczciwą ofertę, a dałam się naciąć, nie ukrywam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriam502
Ja też wczoraj znalazłam ofertę tej firmy. Wysłałam zgłoszenie i już dzisiaj się do mnie odezwali ale chciałabym wiedzieć czy faktycznie są uczciwi. Jeśli współpracujecie z nimi dłużej napiszcie proszę co i jak :) Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej chodzi o firmę giftbeauty czy mogla bys rowniez mi napisac na e-mail jbalcer93@gmail.com cos wiecej o tej firmie czy placa normalnie i wywiazuja sie z obietnic. Pozdrawiam i czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość324252
Ja też bardzo bym prosiła o więcej informacji na temat tej firmy (giftbeauty). To mój e-mail: tysia0126@wp.pl Jestem aktualnie na urlopie macierzyńskim i dodatkowe pieniążki się przydadzą ale chce wiedzieć czy w ogóle warto zaczynać z nimi jakąkolwiek współpracę, czy nie są naciągaczami. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witama może ktos kto zna tą firme wypowiedział by się tutaj jest dużo osób które się tą firma interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×