Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Młoda Mamaa

Praca chałupnicza dla mam :)

Polecane posty

Gość gośćl
ja rowniez chcialabym wiedziec na temat tej firmy giftbeauty, prosze, odwodnienia80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja wysłałam zgłoszenie do Firmy "GiftBeauty" 2 tygodnie temu, i dziś rano dostałam materiały do pracy :) Jestem w szoku bo szczerze już byłam pewna, że to kolejne oszustwo, wszystko pięknie zapakowane, czytelna instrukcja, już poskładałam więcej niż na dzień muszę, naprawdę bardzo łatwa i przyjemna praca ;) Zobaczymy jak pójdzie dalej, ważne że w końcu dostałam jakieś materiały bo zawsze kończyło się ze po wpłacie kaucji kontakt sie urywał;/ Próbujcie, 1 rekrutacje zakończyli ale pono mają byc następne polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też prosiłabym o więcej informacji na temat tej firmy (giftbeauty). To mój e-mail: malgosiasa@wp.pl Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gift Beauty to gowno jak wszystkie chałupnicze przekręty. Zapłacisz a naciągacze znikną z kasą. Uważajcie na tych oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś kto pracuje w firmie Gift Beauty może ma jakieś namiary na tą firme? nie ma o nich nigdzie w necie i jak jest z odbiorem tych pudełek czy płacą odrazu przy odbiorze? prosze o info na uszoczka456@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmiza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja też powpłacałam na parę firm trochę pieniędzy i już zwątpiłam.Dwa lata temu dostałam wezwanie na policję w sprawie jednej firmy do której wpłaciłam. Teraz zajęłam się kosmetykami - AVON, FM GROUP i Francuskie lane perfumy. Nie zarabiam dużo ale zawsze coś - gdybym zbudowała swoją grupę sprzedaży w AVON to zarobki były by dużo większe. Gdyby ktoś chciał to zapraszam mail: iwonafm1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam oferty dorobienia dla mam. Sam mam dzieci i wiem ile czasu pochłaniają. Praca łatwa, przyjemna, uczciwa i legalna. Zapraszam na http://www.syntrade.webnode.com Łączysz przyjemne z pożytecznym, promujesz sklep drogeryjny własnym linkiem partnerskim, a w zamian masz tańsze zakupy oraz dla bardziej zaangażowanych pieniądze na konto. Pomagam na starcie, stworzę dla Ciebie indywidualną stronę www, przeszkolę, dam dodatkowe rabaty na pierwsze zakupy. Ponadto przekażę poradnik, jak zarabiać na pisaniu tekstów w internecie. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam serdecznie czy ktos ma namiary na prace chałpnicza cokolwiek oprucz szycia -asia.jonczyk2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukam pracy chalupniczej.jestem mama dwojki dzieci i jest bardzo ciezko.prosze o kontakt.nikola693@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje pracy chałpniczej proce bardzo o pomoc na nr gg 32528279 lub na e-mail aniasokol123@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem z okolic plocka jeśli ktoś ma namiary na pracę składania długopisy lub coś innego tylko uczciwie proszę na meila elzbietakucharczyk24@gmail.com z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zarobić dodatkowe pieniądze na programie lojalnościowym Qassa. https://www.qassa.pl/2252845 zarobek poprzez klikanie reklam, odpowiedzi na ankiety, granie w gry, zakupy internetowe w sklepach partnerskich. Serwis 100% wypłacalny! Bardzo łatwo dorobić sobie parę groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypłacalną i uczciwą pracę w domu polegającą między innymi na oglądaniu reklam, można zarobić konkretne pieniądze. Zapraszam na mojego blooga: anka266.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmel9090
zastanawiam się nad korzystaniem z serwisu daWanda no i szukałam ostatnio informacji o nim, bo chce coś kupić, no i trafilam na to: http://lifetips.pl/forum/dawanda przeczytałami nie wiem co o tym dądzić?? Ktoś może to potwierdzic? nie chcę się naciąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz czas to polecam Ci prace w programie partnerskim http://partner.proficredit.pl/. Praca polega na sprzedaży pożyczek przez internet, więc możesz pracować w domu :) Praca niezależna, pracujesz tyle ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eincome
Mam do zaoferowania ciekawą formę pracy w domu na zasadzie partnerskiej współpracy z międzynarodową firmą reklamową. Oferuję uczciwy i sprawdzony osobiście zarobek + liczne bonusy dla moich partnerów. Bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy na: eincome@op.pl w temacie wpisz współpraca online i wklej link z jakiej strony do mnie napisałeś/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Trafficmonsoon, firma która płaci od 2014 roku. Zalety programu: - Jeden z najlepszych i najstabilniejszych serwisów Revshare na rynku oferujący jednocześnie reklamę oraz zarobek - Dochód możliwy do uzyskania w pełni darmowy sposób poprzez klikanie w reklamy. Naliczenie reklamowe następuje kilka razy w ciągu dnia, - Możliwość zakupu pakietów reklamowych z uzbieranych za darmo środków w programie oraz generowania w ten sposób pasywnych przychodów dziennych, - Wypłaty natychmiastowe po zleceniu (automatyczne) minimum tylko 2$, - Ogromne profity za poleconych, możliwość otrzymywania aż 100% od klików w reklamy osób poleconych. Oznacza to iż możemy w programie otrzymywać zyski za darmo TYLKO poprzez klikanie w reklamy oraz znacznie wyższe dochody, zapraszając do niego nowe osoby i otrzymując z tego tytułu pasywne profity kiedy i oni klikają w reklamy, - Możliwość generowania dodatkowego ruchu internetowego za darmo w przypadku posiadania własnej strony lub polecania innego biznesu, - Dodatkowo otrzymujemy także 10% zysku od każdej inwestycji oraz re-inwestycji (inwestycji z uzyskanych w programie zarobków) w pakiety reklamowe lub reklamę w serwisie od osób poleconych. - Jednym z właścicieli i założycielem Trafficmonsoon jest znany ze stabilnych produktów reklamowych i uczciwości biznesowej - Charles Scoville - Możliwość pasywnego zarabiania na pakietach reklamowych. Pakiety wyrabiają zawsze 110% swojej wartości. Jeden pakiet reklamowy nalicza profity co 1h (przez 24h nalicza kwotę 1,10$) i wygasa po 50 dniach. Liczba posiadanych pakietów reklamowych w serwisie jest nieograniczona, umożliwia więc uzyskiwanie dowolnej kwoty co 1h. - legalna, sprawdzona firma zarejestrowana w stanie Utah Każda osoba musi obejrzeć 10 stron w surfie (generując tym samym kredyty na promocję własnej strony) aby otrzymać płatne reklamy co 24h, umożliwia to dodatkowo dotarcie do rzeszy potencjalnych poleconych. Najlepszy i najskuteczniejszy program do jednoczesnego zarabiania i promowania własnego biznesu Więcej informacji na temat programu dla osób zainteresowanych na stronie: http://pasywnieonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia8900
Pierwsza uczciwa i przede wszystkim wypłacana firma! Nie wierzyłam póki nie dostałam pierwszych pieniążków, tym bardziej że przetestowałam wiele różnych firm, jako młoda mama będąca w domu chcąca trochę dorobić. Na początku należy zarejestrować się w programie. Dodam ze zupełnie bezpłatnie. Po rejestracji (pamiętać należy o aktywowaniu linka przesłanego na pocztę mailową) można zarabiać! Każdego dnia pojawiają się Cash Links, czyli reklamy, na których zarabiamy od 0.001$ do 0.02$. Dodatkowo możemy zarabiać na kupowaniu AdPacków oraz polecaniu programu innym osobom: 100% z zarobków z reklam oraz 10% z zakupów AdPack-ów. Informacji na temat programu w internecie jest dużo, w razie pytań pisz do mnie:) Znajdziecie osoby które zarabiają miesięcznie od kilku nawet do kilkuset dolarów, chyba warto spróbować. Polecam, nie znajdziecie w internecie złej opinii o https://trafficmonsoon.com/?ref=Florianka89 wystarczy zarejestrować się, kliknąć w link i zarabiać mniej lub więcej, to zależy od nas! Polecam bo firma uczciwa i wypłacalna, pierwsza na jaką trafiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka334
Moje zdanie jest taka, że warto zmienić swoje życie i zająć się czymś pożytecznym. Znacie kosmetyki Arbonne? Są one najlepszymi produktami na rynku. Zostając konsultantką, bierzesz udział w uświadamianiu innych kobiet. Tutaj http://www.rekowska.com możesz dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei bardzo polecam FAMILO, sklep w który możemy polecać innym i dodatkowo na tym zarabiać oraz dokonywać zakupów za 10% ich faktycznej wartości ! :) Dlaczego Familo? - Stabilna, rozwijająca się firma (firma została stworzona przez profesjonalistów z dziedziny marketingu zapewniając tym samym wieloletnią stabilność na rynku oraz gwarancję zysku) - Brak potrzeby polecania sklepu innym osobom (Familo oferuje możliwość otrzymywania 20% rabatu za zakupy niezależnie od chęci aktywnego uczestniczenia w programie partnerskim firmy) - Liczne bonusy z tytułu wykonywania systematycznych zakupów (za wykonywanie zakupów w Familo otrzymujemy za aktywność bonus lojalnościowy na zasadzie którego przysługuje nam rabat 90% na wszystkie produkty w tym między innymi paliwo (benzyna, gaz), doładowania telefonów we wszystkich dostępnych sieciach itd.) - Wysokie rabaty (atrakcyjne rabaty, 90% za produkty w sklepie Familo, oznacza to że możesz dokonywać zakupów produktów za 10% ich realnej wartości w przypadku aktywnego polecania sklepu innym !) - Tańsze zakupy niż w normalnym sklepie (częste promocje znanych produktów po niższej cenie) - Oszczędność czasu i pieniędzy (zakupy zawsze są dostarczane przez kuriera w całej Polsce bezpośrednio do Twojego domu niezależnie od miejsca zamieszkania) - Bezpłatny udział w programie (brak potrzeby dokonywania zakupów lub wnoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat, zakupy wykonywane są dobrowolnie) - Ogromny potencjał zarobku (przy polecaniu sklepu innym osobom i tworzeniu własnej grupy zakupowej istnieje możliwość generowania stałego (pasywnego) dochodu na wysokim poziomie oraz otrzymywania prowizji aż z 7 kręgów poleconych kiedy i oni dokonują zakupów w Familo. Firma oferuje możliwość uzyskiwania nawet do 15 000 zł miesięcznie lub więcej w przypadku zapełnienia wszystkich kręgów. Oznacza to iż kwotę tą można wypłacić co miesiąc na konto bankowe lub dokonywać w sklepie zakupów o jej równowartości) - Niska stawka zakupowa (zakupów w sklepie Familo można dokonywać już od 40 zł, w celu kwalifikacji konta po raz pierwszy. Jest to oczywiście łączna wartość za wszystkie wybrane produkty) - Zwrot części kosztów przy dokonaniu zakupów (już przy pierwszym zakupie otrzymasz 20% zwrotu wartości swojego zakupu) - Specjalistyczny program paliwowy (firma Familo jako jedna z niewielu podjęła współpracę z firmą PKN ORLEN oferując tym samym możliwość dokonywania zakupów paliwa poprzez kartę przedpłatniczą w sklepie Familo z uwzględnieniem obowiązujących rabatów) Po więcej informacji zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na stronę serwisu FAMILO: http://www.familo.com/r/justkanm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.tez poszukuje pracy chalpniczej kontakt do mnie. Kajeta19821982@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Witam serdecznie, nazywam się Marta Niegierewicz i od 8 lat zajmuję się pisaniem tekstów na zlecenie na potrzeby internetu. Na bazie swoich doświadczeń napisałam poradnik-szkolenie, który odpowiada między innymi na pytania: Gdzie znaleźć zlecenia? W jaki sposób powinny wyglądać poszczególne typy tekstów i wiele innych. Poradnik w formacje pdf kosztuje 40 zł. Dzięki niemu można nauczyć się, w jaki sposób uczynić pisanie tekstów swoją pracą dodatkową lub stałą, a co najważniejsze legalną i bez wychodzenia z domu. Po zakup szkolenia lub więcej informacji zapraszam na adres:szkolenia.redaktor@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MN
Oczywiście w adresie "redaktor" bez spacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie pakujcie się do Arbonne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×