Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość prawiczek 26 ;]
Bez przesady ..spotkalibyśmy się gdzieś w połowie drogi w hotelu płacimy po połowie jakieś winko i spędzamy miło i przyjemnie noc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
nie o to chodzi, rzecz w tym, ze on ma się za niewiadomo jak brzydkiego i wszędzie to podkreśla - to już poniekąd pewnego rodzaju obsesja, a żadną maszkarą nie jest, z tego co wypisywał to naprawdę byłam przygotowana na to, że ujrzę foty kogoś o wieeele brzydszego, on nie jest taki zły, biorąc pod uwagę dobre i złe strony wyglądu jest całkiem średni, przeciętny, jeśli miałby do tego ''fajny'' charakter to na bank by kogoś znalazł - jego wygląd nie byłby w tym przeszkodą, problem jest w nim samym, w jego podejściu, zapewne też nieśmiałości i niskiej samoocenie - jak u większości prawików w wieku powyżej 20- kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liu nas tu jest ? 4-5 ? dla każdego po 10 min to chyba dasz rade ? 10 minut na prawiczka? to chyba z rozmową i grą wstepną... :) Bagno- to miłe Korjonos- pamietasz skad jestem. no, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Faith Hope Glory
lepszy brzydal w fajnej, sportowej koszuli aniżeli brzydal w brzydkim, starym swetrze - co tylko jeszcze dobitniej podkreśla jego brzydotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wyglądem poniżej przeciętnej i denerwują mnie gadki o nieśmiałości, braku pewności siebie itd. Niby jak mam być śmiały i pewny siebie jak tak wygladam? Gdybym chociaż miał kasę, to mógłbym jakos nadrobić. A tak - nie mam czym, więc to chyba nie dziwne, ze jestem nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
No to skoro taka dobra w te klocki jesteś może osobiście godzinkę (z rozgrzewką :P) bym wytrzymał ..nie wiem bo jeszcze nie sprawdzałem swojego potencjału łóżkowego więc zakładam wysiłek przeciętnego treningu sztuk walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zapamiętuję takie rzeczy. Na wszelki wypadek, bo ktos może mieszkać gdzieś blisko i mnie skojarzyć. Możesz dopisać paranoje do listy moich wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady ..spotkalibyśmy się gdzieś w połowie drogi w hotelu płacimy po połowie jakieś winko i spędzamy miło i przyjemnie noc ;] i jeszcze jakas laska mialaby placic za hotel majac jedynie wizje watpliwej przyjemnosci w postaci rozprawiczania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Faith Hope Glory-Ale sama widzisz że związać się z nim nie chcesz.Co z tego że dziewczyna powie mu że nie jest brzydki,jak i tak się z nim nie zwiąże?Po co mu taki komplement w stylu,"ładny jesteś,ale nie w moim guście"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Wiesz "ryzyko" jest twoje poza tym czemu od razu zakładasz że byli byśmy kiepskimi kochankami ? Doktoratu tu nie trzeba mieć ,ani trenować skomplikowanych technik jogi. Wystarczy przeciętną tężyzna fizyczna i poddać się zewowi natury ;] ...no chyba że masz 8 cipek i tylko jedna jest właściwa ,a która to wie ten doświadczony to wtedy problem moze być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro taka dobra w te klocki jesteś może osobiście godzinkę (z rozgrzewką ) bym wytrzymał .. im lepsza kobieta tytm facet zazwyczaj krócej wytrzymuje :) Korjonos- nie mam listy Twoich wad , co wiecej uważam, Cię za jednego z sympatyczniejszych tu:) teraz sobie przypomniałam jak pisaleś, że jestes z kuj-pom też. Stalingrad- przez internet te dame poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata-A ty byś nie chciala mieć prawiczka?Ale takiego jak ja,czyli 100%.Nie podniecała by cię myśl że będziesz moją pierwszą .Że pierwszy raz będę z kobietą i to wielkie przeżycie,będę miał właśnie z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz "ryzyko" jest twoje poza tym czemu od razu zakładasz że byli byśmy kiepskimi kochankami ? Kilku poznałam w mlodosci, na szczescie byli pojetni, ale pewnie nie wszyscy sa :) Doktoratu tu nie trzeba mieć ,ani trenować skomplikowanych technik jogi. Wystarczy przeciętną tężyzna fizyczna i poddać się zewowi natury ;] I tu sie mylisz. Trzeba miec jeszcze troche wyczucia, polotu i swiadomosci wlasnych reakcji. To ostanie zdobywa sie niestety najczesciej przez praktyke. ...no chyba że masz 8 cipek i tylko jedna jest właściwa ,a która to wie ten doświadczony to wtedy problem moze być ;] jesli tak jest to tych 7 pozostałych widac jeszcze nie odkryłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Zapomniałem jeszcze prócz tężyzny fizyczne to oczywiście wyobraźnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielkie przeżycie,będę miał właśnie z tobą ze mną zawsze jest wielkie przeżycie :) a tak poważnie- mój facet zdecydowanie mi wystarcza a powołania, żeby rozprawiczac nie czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
To że doświadczenie i praktyka robi swoje to wiadomo trudno żeby się ktoś uwsteczniał jednak te 80% sukcesu myślę że jest już w facecie na dzień dobry. Trudno mi teoretyzować ,ale ja np seks zaczął bym od masażu .powoli ,powoli nagrzewał bym kobiece ciałko ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad Ty sie przejdx może do jakiegoś terapeuty, bo u Ciebie nie cnota jest problemem. Brzydki nie jestes, głupi tez nie- postaraj sie i szybko ja stracisz. Mówie to z sympatii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem ... Skoro tak długo czekam, to pierwszy raz będzie z śliczną kobietą? Coś za coś. Wypatrzyłem wysoką brunetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
ble ble "i swiadomosci wlasnych reakcji. To ostanie zdobywa sie niestety najczesciej przez praktyke." Co mam rozumieć niby poprzez świadomość własnych reakcji ? Wy punktów erogennych macie mnóstwo i to różnie wrażliwych ,a my ...no 1 wielki punkt zakończony główką ;] ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Tak myślałem ;] ..a na to też sposób jakiś znajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×