Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

z obrzydzeniem? ja nie wiem jakie Ty kobiety spotykasz, chyba jakies niewychowane :( boze naprawde wyglad to nie wszystko! mam wstawic zdjecie mojego faceta zebyscie zobaczyli jaki to brzydal:, a dla mnie i tak najfajniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ludzie maja dzieci raczej po dwudziestce czy około trzydziestki, więc powiedzmy że wciąż jesteśmy tym samym pokoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
oczywiscie ze wygląd to wszystko bo to pierwsze wrazenie trzeba sie spodobac aby cos mogło isc dalej a dziewczyny tez mają wysokie wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A czemu nie możesz?prokurator już cię opuścił i możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że pierwszy efekt to wygląd na tej podstawie dziewczyna decyduje dać szansę czy nie. Brzydale zazwyczaj są olewani bez szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój facet też nie powala urodą. Ale jest cudowny i tylko niekiedy wkurzający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
to juz w necie nie mozna sie pouzalac? gdzie mamy to robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos- jaks idiotka! mnie tez jedna kiedys tak w autobusie zapytala, prawie z lapami do mnie juz leciala. a ja jej na to "bo mi sie podobasz kote" i buziaczka, ludzie wsmiech a lasce sie glupio zrobilo i nie dostalam po mordzie dzieki temu :) mystery- oprocz wizyty w sklepie mialam dzis klienta jakkolwiek to nie brzmi :) nastoletnia- spodnie spodniom nierowne :) trzeba miec jeszcze nogi i tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafeteri nie ma ładnych ludzi, ani kobiet, ani facetów. Przynajmniej mówię z tego, co widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela - a zaliczasz jeszcze jakieś dyskoteki w weekendy czy wolisz siedzieć na swojej pięknej pupie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać,bo i tak żadna mnie nie chce rozprawiczyć,mimo że strasznym brzydalem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi i tylek to ma wiekszosc ludzi na swiecie. Bagno - nie moge bo nie mam czasu... wiekszosc czasu zajmuje mi szkola a reszte moje uzaleznienia. na sen to juz mi malo co zostaje. nie da rady wplesc w to faceta jeszcze. i co ja bym rodzicom powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos- jaks idiotka! A gdzie ja pisałem, ze była tylko jedna? Jak już to idiotki, w liczbie mnogiej, i to nawet dużej liczbie mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na wyglad to mnie nie wyrwal :) Zapytal mnie doslownie "a jaki wydzial reprezentujesz?" nie "co studiujesz?" tylko wlasnie tak. najpierw pomyslalm "co kurwa?" a potem spielam sie w sobie i odpowiedzialam. Nie bylo latwo, bo bylam dosc mocno pijana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego brzydala najpierw jak kolegę traktowałam. Dużo rozmawialiśmy. Zaprosił mnie na kawę. Tak się super gadało jak z nikim wcześniej. I wtedy zaczęłam patrzeć inaczej. Dopiero jak zakochałam się w nim zaczął mi się podobać fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria izabela de la krata
nie ma co w tych sprawach dziewczyny mają duzo łatwiej oraz w ilosci partnerów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria izabela de la krata Mystery co tydzien wywijam pupa na parkiecie, bo bardzo lubie tanczyc " a o ktorej zwykle kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×