Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

kapselko -Nie rób ze mnie jakiegoś napaleńca.Milena jest porządną dziewczyną i z góry wiem że nie jest łatwa.Więc nawet o seksie z nią nie mam co liczyć.Po prostu lubię wartościowe dziewczyny i tyle.Zresztą i tak pewnie nie jestem w guście Mileny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20-Mam tyle lat na ile wyglądam.Czyli pewnie wyglądam na dużo więcej a mam prawie 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z mazowsza bagno :P ktoś widze mój topic odszukał :D bagno na 15 latki to Ty uważał wiesz za nimi " tato a dalej prokurator" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Po prostu wiem,że nie jestem w guście intelektualistek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20-Ale ona już skończyła 15,czyli można się za nią brać,a z ojcem to flaszkę po staropolsku wypić i będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno trochę dłuższe układanie się z rodzicami 15 latki. A z tą flaszką to raczej kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Bagno powinieneś przeszukać gimnazja i licea w poszukiwaniu jedynej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20-Ja nie szukam,za stary jestem i mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat cieszy sie powodzeniem ;] ba nawet jakieś próby podrywu są nice ...ja sobie tutaj jednak podrywy daruję bo za dużo o sobie jednak napisałem co myślę że by było nie korzystne...sam fakt 26cio letniego prawiczka jest nieco śmieszny ;>.....jednak cieszy mnie fakt że widzę tu kilka dziewczyn ,które były by dla mnie odpowiednie czyli takie spokojne lekko romantyczne i lekko walnięte :Pitp Takie pytanko w jakich miejscach można takie jak wy spotkać bo jak rozumiem dyskoteki odpadają choć z wieloletniego doświadczenia to i tak przyuważyłem dziewczęta takie "siedzi smutna w kąciku" niebłyszcząca lekko zagubiona ;] ,ale to rzadko taka się trafia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś był cyganem to byś porwał oni porywają np 15 latki biorą potem ślub .U nich to nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 możesz za modą z kafe ruszyćna serwisy randkowe. Ewentualnie iść do oazy przy kościele tam są normalne z wartościami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem porywają jednak potem nie może jej zostawić od tak bo zostanie wyklęty przez rodziny. Porwanie cygańskie równoważy się z braniem na swoje barki porwanej kobiety.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-A co mnie cyganie intersują,cyganów to ja lubię jedynie kopać.A nastolatki lubię za to że są głupie i łatwo się zakochują i umieją szczerze kochać a nie że lecą tylko na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że 15-stki wam w głowach, to ja u 40- latków może powinnam zacząć szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".A nastolatki lubię za to że są głupie i łatwo się zakoch*ją i umieją szczerze kochać a" Tylko szkoda że żadna w nas się nie zakocha tylko w kimś innym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat tak szukam od 20 latek ;) nie kręcą mnie dzieciaki w gimnazjach czy ogólniakach. Pech mam bo zawsze takie dzieciaki się przyplączą na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek-> rzadko na imprezy chodzę. Nawte bardzo rzadko. Ale jak już jestem to cały czas na parkiecie bo uwielbiam się wyszaleć. Siedzenie w kąciku odpada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26;]-Z babami zawsze są problemy,nie ważne czy ma 40 czy 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 bo takie 15latki czy nawet starsze to łatwo okręcić ze starszymi więcej zachodu to wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka ja mówię tu o spokojnych dziewczyna ,a ty do takich jak widzę nie należysz. Mnie takie jak ty peszą bo są bardziej doświadczone wtedy czuję się taki "mały " ;/ Nawet jak bym chciał z taką jak ty poszaleć to puki co jestem za cienki w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×