Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Milena-> poczekaj jeszcze trochę i młodszego sobie poszukaj a nie emeryta:)na dłużej Ci starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek dlatego idź do oazy tam takie spokojne dziewice siedzą ;) a żę mało facetów tam bywa będziesz miał wybór. Latem śmigniesz na Jasną Górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może później Boratka rozejrze sie za młodszym bo teraz młodsi ode mnie to gówniarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem w Oazach ,ale to mi jakoś pachnie 2gą skrajnością. Ja nie chce żelaznej dziewicy do której się będę dobierał prze pół roku. Nie chcę również takiej co miała 5-7chłopaków przerabiała całą kamasutrę i która o seksie może rozmawiać po 2min rozmowy. Chcę taką na swoim poziomie co o seksie wie nie dużo ,ale też nie będzie miała jakiś tak oporów. Wniosek że raczej musi być młoda 18-20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek takie zdobywanie to dobre lepiej smakuje.;) Milena to masz wybór to sporo prawików przed 30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena-> żadne 30. 25 jest ok. Jak się zestarzeje wymienisz na młodszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie uświadomiłem że posiadanie tej samej dziewczyny - dupy przez całe życie byloby niesmaczne skoro seks ma w założeniu służyć zapłodnieniu to ile razy można zapładniac tą samą dziewczynę? 10 - 100 - 1000 razy? to nienaturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do grzeczności i spokojności to być może się nie jasno wyraziłem o co mi dokładnie chodzi ;].. Ja po prostu nie trawię wariatek takich na pokaz , krzykliwych zabieganych co ma 1335 znajomych co jej sie buzia nie zamyka i ma zawsze coś do powiedzenia itp ...wolę spokojniejsze i dyskretniejsze co szaleństwo zachowa dla nas dwoja np w łóżeczku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jaka laska chciałaby być ciągle zapładniana. Chodzić w ciąży i rodzić co roku. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym Cie jeszcze poznać bagno żeby to stwierdzić :P sam wiek nie stanowi większego problemu no chyba żę różnica jest wyjątkowo duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek bo się słucha dziewczyn jak co to przytakuje i jest ok;) Zazwyczaj większość dziewczyn jest gadatliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka Nie wiem jaka laska chciałaby być ciągle zapładniana. Chodzić w ciąży i rodzić co roku. Masakra" wiadomo, że nie bedzie zapłodniona z uwagi na antykoncepcję ale zasada jest ta sama jakby została "trafiona" w końcu się wyczerpuje ochota na daną dupę - to naturalne i nieuniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek-> ja mam niewielu znajomych i rzadko gdzieś wychodzę. Energię spalam w pracy i w sporcie. Nie jestem duszą towarzystwa raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery oddawaj nasienie do banku spermy lub daj ogłoszenie na necie żę zapładniasz zawodowo będziesz miał tłumy kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milena20 Mystery to może zostać dawcą spermy albo ogłoś w necie żę zapładniasz" to by było miłe - żyć z ruchania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komórka i auto ...kolejny stereotym mam jedno i 2gie i ....? smsy to dostaje od operatora ,a wozić to wożę swoje własne dupsko co najwyżej :D...to przykre jak sobie pomyślę ze nigdy nie dostałem fajnego sms'ika od żadnej laski ;/ nigdy mnie żadna nie spamowała sms'ami ...nawet nie wiecie jakie to wkurwiające jest jak kumple marudzili "o jezu ,ale ta mu dupe zawraca ..." itp ,a do mnie żadna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×