Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

prawiczek 26 Tak to niestety ja. a tutaj juz mojego fotobloga podawali to mogles sobie zobaczyc Bagno - to bylbys pierwszym z taka reakcja kapselko - za bardzo mnie idealizujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej A rozmiar. Chociaż mam kilka staników w rozmiarze B. Taki do rączki, ale nie za dużej raczej:) Parę razy usłyszałam, że jestem płaska(nie jestem) ale wolę to niż zwisy, które widuję w szatni u niektórych kobiet. Spokojnie mogę chodzić bez stanika bo same się trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Na pewno nie jeden już wylał litry potu na twój widok,takiej seksownej laski jak ty to się nie zapomina.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Ja lubię laski bez stanika.Szkoda że nie pokażesz mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Nie wiem czy o tobie,mówię o tej lasce co jest w twojej stopce i o tej co na tym topiku jest jej fotoblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka to słodziutko takie małe sterczące są seksi ;]. Nastka możesz zapodać tego bloga ? 2) Myślę ze dobrze wiesz że brzydka nie jesteś tylko tak lubisz sobie pogadać na opak. Jak byś była brzydka maleńka to byś fotoblogów nie zakładała więc pls ,ale daruj sobie gadki w stylu " Niestety to ja " itp ;] Wiem wiem chcesz zwrócić na siebie uwagę i powiem Ci że nawet ze skutkiem pytanie co dalej ?:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - no to raczej o mnie... prawiczek 26 - www.trivialcity.fbl.pl Ja osobiscie uwazam sie za co najwyzej przecietna. nic wyjatkowego we mnie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A czemu ty nie chcesz mi wysłać jakiegokolwiek zdjęcia?Chyba mnie nie lubisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak podała ;] grzeczna dziewczynka. hmm niby masz te parę kilo za dużo(ładnie się rozkłada po ciele ) ,ale po 1 primo masz przesympatyczną buzie ;] może to kwestia tych 15 lat ,ale ładny uśmiech ,ładne oczka. 2 Jeteś naturalna bez zbędnego makijażu i do twarzy Ci w tym. 3 jesteś odważna (może trochę naiwna ) prowadząc bloga i udzielając się na kaffe bez w zasadzie anonimowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma-Ja ty nie rozumiesz kobiet.Ona sama go tu wkleiła a potem sama się opieprzyła.Ona chce właśnie słuchać tych moich komplementów,mimo że twierdzi inaczej.Ale ona ich po prostu pragnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czemu mam nie podac adresu jak i tak byl juz podany. i jakby tylko chcial to by go znalazl. oszczedzilam mu czasu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma-A myślisz że rodzice zauważą że już nie jest dziewicą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 26 - hmm... pare.? kilkadziesiąt. wiesz... kilka osob z mojej klasy nawet tutaj kilka stron tego tematu czytalo. a wlasciwie to jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ale pociesz się tym że moje komplementy wobec ciebie są w 100% szczere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Dużo z nastolatakami przybywałem.Każda nastolatka ma o sobie złe zdanie,ale wkleja wszędzie swoje fotki i kocha dostawać komplemnety,mimo że udaje że jest na nie obojętna.Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×