Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Ja tam szukam takiej 19-23 te w moim wieku to przeważnie rodziny chca juz zakładać itp ,a ja chcąc nie chcąc chce sobie jeszcze poużywać i się wyszaleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Dlatego wiem że w pewnych sprawach szczera nie będziesz,bo masz świadomość tego że nie jesteś anonimowa,A ja mogę pozowolić sobie na szczerość bo jestem anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A ja lubię wiedzieć z kim rozmawiam,bo jestem facetem a faceci to wzrokowcy,to jak?Wymienisz się fotkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - alez ja jestem szczera. w ogole dzisiaj jakos nie za bardzo kontaktuje z rzeczywistoscia. a to ty miales modły za moją chemie odprawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ulegam wpływom! Prawiczek-> ja w Twoim przedziale wiekowym i rodziny zakładać nie chcę. I pewnie nigdy nie zechcę. Nie generalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - przez jakies 30 minut siedzialam i sie brechtalam do kartki. pol nocy sie uczylam a tak gora 2 w porywach 3 bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Jak na razie to nawet nie możesz ,bo dziewica jesteś.A nawet fotki nie chcesz mi wysłać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Daj mi namiary na nauczyciela,wierz mi że będziesz mieć piętkę i lodzik będzie z twojej strony:-P A zrobisz z połykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodzika to każda umie z takim biustem to na hiszpana :D Boratka dziewica ? woo dziwne ja ją nie wiedząc czemu przypisałem do tych doświadczonych wiecznie napalonych ..to 2gie to na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ucz się bo u Bagna ogień trzeba gasić! Oralna niedziewica. A w Bravo czytelniczki uważają, że przez połyk ciąża też jest możliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - nie bede polykac bo to obrzydliwe. ble. za xboxa moge zrobic :D haha. a to nauczycielka jest. jak bys ja niby przekonal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A ty ile miałaś lat jak pierwszy raz lodzika robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój facet mnie poznał to też myślał, że ja z tych doświadczonych napalonych. Widać taka się wydaję być. Nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-To mam plan.Otóż podaj mi namiary nauczycielki,a ja ją uwiodę,rozkocham w sobie,pod moim naciskiem zmieni ci ocenę a potem ją porzucę a ty zrobisz mi lodzika z połykiem,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka ,ale to dziwne trochę powiedz mi jaka to przyjemność dla dziewczyny robić facetowi loda ? Ja rozumiem jako urozmaicenie całego seksu ,ale sam lodzik to dla faceta tylko przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Pewnie seksowna laska jesteś,tylko masz jakiś uraz seksualny,pewnie przez tą próbę gwałt,zgadłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Jakoś późno,a wcześniej to nic.....ani ręką ani żadnych macanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-A przynajmniej ręką?:D czemu bym ją nie uwidół?Aż tak nisko mnie cenisz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie całowałem pierwszy raz w wieku 23 lat potem przez kolejne 3 lata to z 4 razy jeszcze za każdym razem z inną i to by było na tyle z moich pseudoerotycznych przeżyc ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×