Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

kapselko-Nie pogardził bym niedziewicą,ale dziewica lepsza.Podniecał by mnie fakt że będę ten pierwszy i że pierwszy raz przed kimś rozłoży nogi i pozna co to seks,będzie pierwszy raz widzieć nagiego faceta itp:P Ten sam fakt bardzo mnie podnieca:P Dlatego najlepsze są dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Aż taka wstydliwa jesteś,że nie pozwoliła byś tam sobie zajrzeć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja widzę jeden problem pierwszy raz to by był kiepski. Prawiczek i dziewica kiepskie połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia i tak w pewnym momencie będziesz musiała iść do gina. Tak żeby lekarz sprawdził czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Właśnie dobre połączenie,dziewica długo nie umie bo ją od razu boli,a prawiczek dużo nie potrzebuje bo kilka razy wsadzi i po wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko - aktualnie nie czuje takiej potrzeby i tak szybko nie poczuje. no chyba ze sie bedzie cos nie tak dzialo to trzeba. ale bez powodu to bez sensu. to tak jakbym poszla sobie do onkologa tak zeby sprawdzic czy raka nie mam. bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser-A macie abonament wykupiony?Na takiej sympati to trochę obciach się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do gina kobiety chadzam. Mój facet nie pozwoliłby do mężczyzny. A ja też bym się wstydziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka tylko że podobno lekarz facet jest bardziej delikatny niż kobieta lekarz. Kwestia też jak się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-A przed facetem się rozkraczasz,więc co za różnica?A podobno faceci są lepsi od kobiet-ginekologów.To jak to jest,przed facetem nie wstydzisz się rozebrać a przed lekarzem już tak?Twój jest chyba arabem że ci do lekarza-faceta zabrania chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser-No bo znajomi mogą cię tam znaleźć,koledzy czy sąsiedzi.Dla mnie to trochę obciach.Ale w sumie jak masz abonament to ok.Bo jeszcze większym obciachem by było podawać swoje GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te kobiety są takie wstydliwe z tą nagością?Jak byłem w Saunie to tam wszyscy na golasa chodzili,ja też:P i Fajnie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed moim też się czasami krępuję. Pierwszy raz u kobiety byłam i było ok. Nie szukam nikogo innego. A delikatność to nie kwestia płci u żadnego lekarza. Mój facet całkiem niearabski. Ale taki trochę zazdrosny. I nie chciałby chyba żeby inny tam zaglądał, nawet tylko lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko-Jeszcze nie,ale się wybieram bo mam w sumie blisko.Na jedną miałem już jechać,ale to była Polska plaża.Poczytałem opinie i okzaało się że tam sami pedały i zboczeńcy,a praktecznie zero kobiet,więc sobie darowałem bo zboczeńców anie pedałów nie lubię.A ty byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - jak ja bylam na wakacjach to tez topless chodzily. a ja sie wstydzilam w stroju kapielowym. bo ja siebie nie lubie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Jak to się krępujesz?Widział on cię przynajmniej nago przy świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie byłem. Kiedyś kolega tak gadał żebyśmy tam wyskoczyli tylko na gadaniu się skończyło a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa,to jakaś epidemia chyba.Czego tu się wstydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widział mnie nago i w różnych pozycjach nawet. Ale ja wstydliwa jestem raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Ale w saunie też?Przecież ręcznik służy do siedzenia w saunie a nie do zakrywania się.A najgorsi są ci co wchodzą w strojach kąpielowych.Dlatego ja chodziłem tam,gdzie jest zakaz w stroju kąpielowym.Ale do takiej sauny mam bardzo daleko i nie bardzo mam z kim.Ale tam przynajmniej mogę sobie swobodnie chodzić,żaden facet się tam nie przejmuje nagością,bardziej kobiety się zakrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-jakiego tłuszczu?Ty chudzinka jesteś.Anoryktyczki nie są w moim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka-Ale jak chodzisz do sauny to chyba nie jest tak źle.Ale ci tak coś z tobą nie tak,skoro przy chłopaku boisz się nagości i boisz dać się m przelecieć.Tym bardziej że już parę lat jesteście ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×