Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

prawiczek 26 ;]-Czyli tak jak ja.Też nie wiem ile bym miał w skali 1-10.Wzrost mam nardzo dobry,postura też,ale twarz to już nie wiem.Przystojny nie jestem ale jakiś brzydal to też nie bo mam ładne oczy.Ale nie mam pojęcia czy jestem w stanie tak szczerze któreś się spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bagno ciężko będzie bo na necie pierwsze na co się patrzy to twarz. Próbuj może coś się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Z tą co się do mnie przymilała chodziliśmy karmić ptaki, i ona raz mi powiedziała wprost dosłownie 'chętnie wpuszczę twojego ptaszka w moje gniazdko' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - wiec ja ci napisze jak to bylo w moim odczuciu wszystko. Moze tylko ja taka jestem, w koncu muzycy są bardziej wrazliwi itd. Ale jak dla mnie to ja nawet nie patrze na ta roznice wieku. nie wiedzialam ile masz lat. Ale byles zbyt chamski, wulgarny, inteligencja to ty nie grzeszysz. powinienes byc ogolnie troche wredny dla ludzkosci bo ja taka jestem i tak lubie. i zawsze miec swoje zdanie na przekor wszystkiemu. no i byc facetem. jesli w ogole wiesz co to znaczy... Nie użalać sie nad soba to najwazniejsze. bo to strasznie odrzuca. i nie mow dziewczynie od razu ze jestes prawiczkiem. bo mimo wszystko ona w glebi duszy pomysli sobie 'ale ciota' . Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Ja mam jeszcze niefotogeniczny ryj ;/ Jak się spojrzę w lustro to wszystko cacy ,ale kurwa jak sobie robiłem foty na próbę to masakra jakąś taką inna mordę mam ;/ 2) to sam nie lubię oceniać po fotach bo nieraz widziałem foty np: moich znajomych to było to różnie nie które wyglądały na fotach jak super laski ,a inne jakoś nieciekawe gdzie w realu było zupełnie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Nastoletnia. Musisz też wziąć pod uwagę że my mamy raczej marne doświadczenie w podrywaniu a reszta to nawet nie chce zrobić pierwszego kroku w poznaniu kogokolwiek. A który prawik według Ciebie ma największe szanse na zerwanie z prawictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Ale ja cię podrywałem na necie a nie w realu.Zobacz jaka różni nas odległość.Po za tym czy ty myślisz że facet może stworzyć jakiś związek z 15 latenim dzieckiem?Nie przesadzaj znów i nie bierz tak wszystkiego z netu do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
tamto to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze Darker. Ale to tylko subiektywna ocena. Bo ja lubie taki charakter. Ale jak wam sie do 30stki nie uda, to pozniej juz mi sie wydaje ze sie poddacie. Bo 30 lat to juz wiek dobry na slub a nie strate prawictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker zawalił sprawę z jedną dziewczyną z kafe. Teraz już po ptakach bo znalazła faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek 26 ;]
Teraz sie podszywajcie do woli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Dla niektórych 30 lat to dobry czas na śmierć:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno ... hahah .. ja przeciez tego do siebie nie bralam. ja od poczatku wiedzialam ze to jedno wielkie klamstwo. ale ty teraz mi sie zaczniesz tlumaczyc ze swojego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem. Możecie wierzyć że prawdę piszę bo on z nią gadał na gg dość długo. Dziewczyna nawet już rozkłady jazdy przeglądała w pewnym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Ale po co?Skoro do 30 nie ma się dziewczyny to po cholerę potem pakować się w kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FHG ma 344 odsłon
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Nie zamierzam ci się tłumaczyć bo jestem tu anonimowy.Napisałem ci szczerze że mi się bardzo podobasz,jako dziewczyna,ale jesteś dzieckiem.Dzieli nas odległość i nawet nie wiesz jak wyglądam.Więc sobie pozwoliłem na trochę komplementów w twoją stronę,były one szczere.Ale z góry wiedziałem że i tak jedynie możemy sobie pogadać przez neta i nic więcej.A ty to chyba za bardzo do siebie wziełaś i jakoś za bardzo poważnie ten świat wirtualny bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nastoletnia patrząc na fora dla samotnych to największy odsetek szukających drugiej połowy to ludzie po 30 a szczegółnie najwięcej to kobiet. Niektóre to mają jakiś lęk przed życiem w pojedynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko -Oczywiście że chce być w życiu sam.Tak będę najszczęśliwszy bo nie nadaję się do związku i nie lubię kobiet,działają mi na nerwy,mimo że mnie ciągnie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapselko i tak wszyscy
wiedzą, że ta dziewczyna to żelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bagno - ja tego do siebie nie bralam. i tak bym sie z toba nie umowila nawet jakbys mnie blagal. ze zwyklego strachu. dla mnie internet to uzaleznienie i drugie zycie. nie chce laczyc tych dwoch swiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×