Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Kaps poczytaj troche moje wypowiedzi w tym temacie. Krotko mówiąc kompleksy nabyte za małolata gdzie byłem nieśmiały ,a wszystkie fajne laski zgarniali moi przebojowi kumple(bo umieli zagadać zbajerować ,a czasem po prostu otworzyc gębe) i tak mi zostało przez jakiś czas sie nie interesowałem dziewczynami bo uznałem ze nie warto dopiero w wieku tak 21 lat zaćzałem coś ruszać ,ale tutaj z kolei brak doświadczenia się kłania z lat 13-18. Chodzi o rozmowy z laskami i całą tą otoczkę.Co z tego że zagada do mnie np na plazy jakaś fajna dziewczyna jak ja się po 5 min dialogu pogubię i w rezultacie sam dam nogę bo kompletnie nie wiem jak się zachować czy tak czy srak ? Obecnie jest lepiej bo przez te 4lata trochę doświadczyłem ,ale i tak jestem na etapie 13+4/5lat to 17/18sto latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest proste, ale trzeba mimo wszystko próbować. Na każdej porażce można się czegoś nauczyć, trzeba tylko chcieć. Ponarzekam sobie, pomazgaję trochę i mam nadzieję zrobię coś konstruktywnego ze swoim życiem. Szkoda, że się nie udało teraz, ale co cię nie zabije to cię wzmocni (podobno :o).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ to mniej żreć :P mówię serio ...i nie głodzić się ,a po prostu zjeśc trochę mniej ,albo tyle co teraz tylko znacznie więcej ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz czas prawiczek nadrobisz to jeszcze. A jaką kiedy poderwałeś? byłeś w jakim związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie znaleść sobie faceta Nastoletnia i sex będziesz chudła;) Bagno był chętny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poderwać poderwałem i się udało. w związku nie byłem nigdy takim oficjalnym że wszyscy wiedzą że jesteśmy parą jedynie spotykałem się od czasu do czasu z kobietami ,a to na kawe/kino/piwo inne duperele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a psa masz Nastoletnia? gdybyś miała to ze 3 razy dziennie spacerki sporo ruchu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam inaczej, też to czuje, tym bardziej, że zaraz 32 latka. I boli jak cholera bo to wyjątkowo bolesna porażka, podwójnie bolesna. Zawiodłem siebie, ale trzeba też uczciwie przyznać, że nie byłem przygotowany za bardzo do tych wyzwań. Tym bardziej, że motywacja była w dużej mierze nie tam gdzie trzeba. Gdybym miał mocniejszą psychę to pewnie dałbym radę. Ale do tego musiałbym mieć odpowiednią motywację. Nie było jej, więc zabrakło wiary w siebie i siły, żeby próbować. Wcale się poddać nie chciałem, ale stchórzyłem bo nie widzę celu i przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatroszka z pasji
w takim razie nie dziwię się, że nic z tym nie robisz - samemu ciężko się z tym uporać, no chyba ze tu chodzi o wygląd(?) bo jeśli kompleksy na punkcie twarzy czy ciała nie są tego przyczyną, to tu już by się specjalista przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel a twoj problem na czym polega z tego co czytałem to byłeś w związkach więc jakieś tam doświadczenia masz wydaje się ze wieksze od moich. Skoro byłeś już z jedna to co za problem z kolejną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastoletnia lepiej żę to kotka. Kocury nie są takie fajne a dwa dość wredne i lubią się poszarpać z innym kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek nie wiem ta pierwsza była chyba najbardziej normalna potem to już coraz lepsze aparatki spotykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałem kota kocura dość nieciekawie było atakował inne koty a nawet na psa się raz prawie rzucił (jamnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×