Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Gość FHG pokaz fote
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naastoletniaa-Znów przez ciebie spać nie umiem.Mam pytanie do ciebie,otóż tam gdzie mieszkasz to wszystkie dziewczyny są tak piękne jak ty czy tylko ty jedna jesteś taka piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz sufler wrócił
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Bagno
tam gdzie ona mieszka to chyba tylko ona, bo jej matka to stara dupa pewnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu od razu stara dupa?Jej mama może mieć 34-35 lat,czyli jeszcze młoda laseczka może być z jej mamy.Tym bardziej że gosia ma starszą siostrę,niestety ma ona już faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak by jej siostra miała z 17 lat a jej mama urodziła by po raz pierwszy jak miała 17 lat,to dzisiaj by miała 34lata,czyli jeszcze by szło i córkę i mamę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjniojm
bagno chcesz nk nastoletniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że chcę,wyślij mi na maila ,bo publicznie nie chcę jej narażać na to że jakieś skurwysyny będą ją gnębić,mój mail: * bagno1984@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada.pl
:O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie już spokój z tą naszą klasą. Nie chce dać Nastoletnia namiarów to nie. Bagno widzę że Ty okropnie napalony jesteś. Szczerze to się dziwie żę chce Nastoletnia siedzieć w naszym towarzystwie. Nastoletnia a ile lat ma Twoja mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nk, kilka dni temu usunelam. To po pierwsze. Po drugie moja siostra ma wiecej niz 17 lat a moja mama wiecej niz 35. Ale moja mama ladna jest tylko ja do niej podobna nie jestem. Bagno - to wez sie upij albo cos to lepiej ci sie bedzie spalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dalej te same gęby :D ,a ja się żegnam z wami forumowicze napisałem co miałem napisać i już nie chce mi się pierdzielić o tym samym bo ile można. Jaja do góry (tudzież cycki) i róbmy swoje. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie ze
nie macie powodzenia, widziałam fotki części prawików i wyglądają jak ofermy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np których
np których zdjęcia widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie ze
nie powiem bo nie chcę być nie miła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie ze
i tak każdy wie jaki ma, a jak nie wie to nietrudno znaleźć, i nie przesadzajcie z tymi profilami, nk itd. trochę prywatności innym zostawcie... a propo offerma coś ty taki chętny w ujawnianiu czyiś kont? może sam pokaż jakieś swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dowód na to ze nie jest winą prawiczków to że nie mieli dziewczyny skoro natura nie była zbyt łaskawa Mimo że teraz zbieram dużo lepsze opinie niż parę lat temu to i tak mam tylko paręnaście % szansy że będę miał dziewczynę nadzieja jest taka że z wiekiem dziewczyny nie patrzą na to czy mężczyzna jest ładny ale czy jest męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chyba staro wyglądam jak na 26 lat.Wszyscy dają mi ponad 30.Jestem załamany moim starym wyglądem:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie sie ze
a tak wogóle naastoletniaa jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×