Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość topic_reaktywacja

który prawik ma największe szanse zerwaćz prawictwem ? ranking

Polecane posty

Niech ma nawet 2 nosy chuj wam do tego bo już mnie to wkurwia to dopierdalanie się ,a tobie Tomek jak chcesz coś podziałać to radzę darować sobie kaffe i zając się sobą i sympatią bo tutaj sam widzisz jak jest ..pozdro 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ludzie rzuccie linka
do profilu tomcia na sympatii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za zjeb Nawet nie stać go na własnego nicka Bo wiem że nie jesteś offermą Twarzą w twarz byś nawet nie mruknął w moją stronę a w necie szczekasz jak pies na przechodniów za ogrodzeniem Taki to jest net ze nawet zero może podskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mi się wydaje czy jest jakaś grupa ludzi którzy upodobali sobie nick offerma ? Jak ktoś nie chce się podpisać swoim nickiem to pisze offerma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie mam konta na sympatii to nie mogę go wyszukać ,a w pierwszej 60tce pomorskiego raczej nie jest...swoja drogą jak przeglądałem swój rejon to laski 18-24 całkiem całkiem ...może się skuszę jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith ... problem i tak nie lezy w wygladzie jakbys sie ogolil i zmienil fryzure byloby lepiej, ale twoj charakter jest nie do zmiany... A o offermie pierd..... takie rzeczy ze szkoda gadac. O samobojstwie tu nic nie mowcie bo to sie moze komus kiedys zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FHG pokaz fote
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz charakter ladacznicy Ja mam ok charakter tylko nie mam doświadczenia fryzury nie zmienię bo mam łądne włosy i nie będę się ścinał na skina a golę się raz w tygodniu bo nie będę się skrobał i podrażniał skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FHG pokaz fote
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ku rwa ,ale się usmiałem Faith te twoje teksty w stylu najpierw " ty suko " ...wyzywasz od dziwek ,a potem " ..bo nie widać duszy" .albo te twoje "mam czyste serce" miazga ..jak Dr.Jekyll i Mr.Hyde ... Nastka miałaś ,a nie miałaś jak chcesz to pisz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×