Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęciaaaaa

strój Pana Młodego

Polecane posty

Gość tyutiui8
SUPER TEMAT! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistką a nie wiesz przypadkiem kto jest dystrybutorem na polske sukien LIUSA SPOSSA ? Szuka moj anrezczona , szukam ja i chyba nie ma takowego w naszym kraju To suknia która jej sie podoba http://www.voila.pl/467/hipcl/?1 nie ukrywam bo mnie też i to bardzo pozdrawiam i proszę o jakies namiary jak wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Regres - dziękuję za miłe słowa :) A teraz mniej sympatycznie - bez owijania w bawełnę, IMHO ta suknia jest STRASZNA!!! uczciwszy uszy - jak dla "damy przydrożnej" :( Styl dalekiej krewnej obśmianych już dawno i przysłowionych niemal "galasek" czyli pokrewnych z farage galaxy. Jesli upieracie się na taki fason (półprzezroczysta, wyzywająca góra i dół a'la połączenie Wielkiego Ptaka z "wpadłam pod kosiarkę"), to wiem, że i tak żadna siła nie zmieni Waszego poglądu. Ale ja wycofuję się na z góry upatrzone pozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wycofuję się na z góry upatrzone pozycje..." hahahahaha :D nie będę rzucał mięsem Fajnie dzięki za szczere i rzetelne odpowiedzi :) Spoko , tobie sie nie podoba mojej sie podoba O gustach sie nie dyskutuje :) Na marginesie - fajny komentarz a zarazem szczery to się ceni ;) Tej firmy nie ma w Polsce,trzeba byłoby albo uderzyć w Italię albo France ;) Ok stylistka :) Mam prośbę Czy mogła byś wkleić kilka sukien które są tzw trendy,na czasie,i są tzw dobrym tonie Tamta ponoć wyzywającą górę miała;) z góry dzięki Aha a jakie firmy z tej branży sukienek byś polecała ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuu super temat! Widzę, że jest tu ktoś obeznany w temacie modowym więci ja poproszę o radę:) Nie jestem stylistką powiedz proszę jak ubrać pana młodego, który jest baaaardzo chudziutki, 182 wzrostu, wąskie ramiona...eh szczerze myślałam właśnie o tej nieszczęsnej białej obrusowej kamizelce, żeby dodać mu objętości haha bo on bardzo chce iść w ciemnym najlepiej czarnym garniturze ja zupełnie nie znam się na modzie męskiej, boje się że bedzie wyglądał jak bulimik;) może coś podpowiesz, latanie po sklepach jeszcze przed nami, a dobra rada ułatwiłaby nam poszukiwania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Regres - i dobrze, że się rozumiemy ;) ja szczera jestem ZAWSZE i ani mi w głowie cukrowanie. A o gustach, i owszem, dyskutuje się - gdyby nie to, że ta dyskusja jak najbardziej ma sens, nie strzępiłabym tu sobie języka, bo byłoby to kompletnie niepotrzebne ;) Co do sukni, która wkleiłeś - naprawde jest niegustowna :( góra jest półprzezroczysta (koronka bez "podkładu"), widać wszyte miski zasłaniające biust, a do tego dodano jeszcze pierzasto-psychodeliczny dół. Owszem, na topie są w tym sezonie falbanki, ale falbanki, a nie góra bitej śmietany ;) Tak jak już wspomniałam - trend "umodziła" panna Cichopek swoją suknią od Zienia (która notabene IMHO bardzo niekorzystnie się na niej prezentowała, i ze szczuplutkiej dziewczyny zrobiła przysadzistego babona). Półprzezroczyste gorsety z kolei to zakała która wyszła od Farage, dając w efekcie takie gnioty jak: http://forum.we-dwoje.pl/files/thumbs/t_b13_175.jpg czyli - do "seksownego" prześwitującego gorsetu (nic to, że pani miski zjechały tuz nad pępek...) dodaliśmy jeszcze wygryzioną spódnicę i koronkowe kozaczki. No i mamy kwientesencję stylu (nie obraź się, proszę) "dresiarz i jego lala się hajtają" :( Co do sukien - bardzo ładne propozycje z polskich firm (nie zabijających ceną, a mających dobrą jakość tkanin i szycia) zauważyłam w ofercie dwóch: Anna Kara i Julia Rosa. Jeśli podasz, jaki typ urody i sylwetki prezentuje Twoja Luba, postaram się dobrać coś konkretniej, na razie wkleję coś, co ogólnie wydaje mi się ciekawe, a z falbankami/koronką - bo wygląda na to, że Narzeczona lubi takie ozdóbki ;) Z zagranicznych firm piękne projekty ma Rosa Clara, ale to już bbbb wysoka półka cenowa, no i suknie są raczej niedostępne w Polsce. Z dostępnych ciekawe propozycje ma Manuel Mota i Jesus Peiro - bywają wśród nich oryginalne fasony, ale ceny... mało rozsądne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
lilaskaj - spróbuj dobrać narzeczonemu koszulę adamaszkową w jodełkę, z szeroko rozchylonym kołnierzykiem (rożki rozstawione "na kąt rozwarty" i namówić go na nieco szerszy krawat z szerokim węzłem (Windsor). I pamiętaj jedną, podstawową zasadę - wbrew pozorom, ubieranie szczupłej osoby w przyduże/obszerne ciuchy czy kolejne warstwy materiałów wcale nie zatuszuje szczupłości, lecz je podkreśli!!! Bo np. marynarka będzie z niego zwisala jak z przysłowiowego stracha na wróble ;) Spróbujcie paradoksalnie poszukać TALIOWANEGO garnituru i TALIOWANEJ koszuli na spinki. Taliowanie polegana dopasowaniu do figury, koszula nie "wylewa" się wtedy zza paska spodni i ładnie modeluje sylwetkę. Dlaczego doradzam koszulę z adamaszku tkanego w jodełkę? nie prześwieca spod takiej skóra, a deseń materiału lekko poszerzy sylwetkę. Bardzo ważne jest też dokładne dopasowanie spodni, bo chcąc "poszerzyć" narzeczonego możesz mu dobrac za duże, a wtedy na pupie zaczą mu się robić fałdy materiału - uwierz, zwłaszcza od tyłu (kościół!!!) będzie to dość żałośliwie wyglądało ;) Typ kołnierzyka i węzła krawata (pasiastą koszulą prosze się nie sugerowac ;) ): http://suknie.laptopow.com/files/2010/05/tie_windsor.jpg http://2.bp.blogspot.com/_jSrnxOv6ZmU/TNHJ6Omz5vI/AAAAAAAABtg/ik5Jvq2gu1Q/s1600/how-to-tie-a-tie-full-windsor-knot.jpg Regres - ze stronki Julia Rosa nei da się przekleić zdjęć, podaję zatem numer modeli z aktualnej kolekcji, które może przypdaną do gustu Twojej Narzeczonej: - 208 (koronki :) ) - 211 (ciut przekombinowana, ale Narzeczona, domyslam się, lubi "na bogato ;) ) - 221 (ma kilka falbanek ;) ) - 224 (ciekawy, pierzasto-falbankowy stanik plus zwiewna, kobieca spódnica) - 232 - 236 (lekka, z tiulowymi falbanko-zakładkami) Nie ma w aktualnej kolekcji ani jednego "ptasiego" dołu, i ani jednego gorsetu "przeświecająca koronka + miski na biust", to IMHO dość znamienne ;) Szukam dalej, postaram się wkleić typy - niestety strona Anna Kara coś mi się wiesza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nie jestem stylistką Dziekuje za te kila propozycji narzeczona już rzuciła na nie okiem Julia Rosa 208,211,221,224 NIE tak sobie dla niej 232 MOja narzeczona ma 170 cm wzrostu a budowe ciała ma taką jak ta modelka z Juli Rosy (204)co prezentuje suknie Szczupła , z fajnym wcięciem w talii strona Anny Kary tez sie nie wkleja ... co do garnituru wczoraj byłem w salonie Próchnika i troche lipa bo niewielki wybór... Jak sądzisz garnitur z Bytomia lub Vistuli to dobra marka? Jakosciowo do ceny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados o poranku
mnie się model 213 podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Regres - Vistula to bbbb dobry wybór, zwlaszcza w linii Lantier (najekskluzywniejszej) można znaleźć ładne projekty ze świetnych jakościowo tkanin. Bytom - też ok, poza tym w firmie można zamówić uszycie konkretnego modelu na miarę; wychodzi ciut drożej, ale warto, garnitur "jak z igły" ma w sobie to COŚ :) A suknia w tym stylu - co Narzeczona na taką?? falbany są w tym roku bbb modne, a ten projekt... całkiem, całkiem. Ważne - w przypadku tak "zamaszystej" sukni pozostałe dodatki musza być wręcz ascetyczne!!! http://forum.abcslubu.pl/viewtopic.php?t=5177 Kilka propozycji z polskich firm: Margarett: Nuovo, Napoli, Neve, Net (bardzo piękna i efektowna), ewentualnie Pennetto (choć hafty bogate niczym zbroja damasceńska ;) ) Elisabeth Konin: - model 2264 (bbbb bogaty więc może się spodoba, ale falbanki na szczęście nie przypominają stogu siana ;) ), - 2287T (szczypanki, zakładki, ale bez przesadyzmu, na szczęście) - 2255T (bardzo ciekawe falbany, i świetnie podkreslona talia) - model 3000 (nbardzo glamour, z "amerykańską szelką), ale przy rygorystycznym doborze dodatków może dać efekt spektakularny, i bez tandety :) Classa: C-740 - koronka plus plisowanie, ale brak efektu choinki, no i świetnie wyeksponowana figura A Narzeczona ma jakieś swoje typy, poza tą juz pokazaną??? Serio mocno upiorną, sorry Winnetou...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ville
my mieliśmy garnitur z Bytomia i szczerze polecam, tym bardziej, że dzięki usłudze odpasowania go do Pana młodego mój mąz wyglądał bardzo elegancko :) suknie miałam od Vivien Vigo :) również chciałbym powiedzieć kilka miłych słów dla 'nie jestem stylistką', widać że wiesz co w modzie piszczy, ale też jak dobrać kolorystykę, jak zatuszować albo podkreslić pewne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Dziękuję za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny Wasz topik, prześledziłam go dokładnei i ufff gaf jeśli chodzi o męski garnitur nie popełniliśmy czyli nie jest ze mną tak źle jeśli chodzi o modę;) Co do porad dla panny młodej są jak najbardziej trafione w mój gust. Pokażę je przyjaciółce która z moimi poglądami sie nie zgadza, niech zobaczy, że wcale nie jestem odosobniona w swoich przekonaniach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Ooooo, miło :) Ciekawe, jakie to poglądy koleżanki należałoby ciut naprostować ;) czyżby znowu kwestia obrusopodobnych kamizelek i tego, że Pan Młody "musi się od gości odróżniać", ergo przebrać zamiast ubrać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistką dziekuję za zaangażowanie w poszukiwanie sukni... Jutro przedstawię jej te twoje propozycje zobaczymy czy coś wypatrzy dla siebie :) Moze pewnie spytasz,dlaczego to ja jej szukam sukni :) ? A no dlatego że ona już sama nie wie jaką chce :D więc próbuje jej pomóc :) Jeszcze raz dzieki za typy, o efektach poinformuję Co do garniaka :) To wałsnie postawie albo Bytom albo Vistulę No ale z gajerem to nie ma tyle problemów co suknią wiec na razie sie wstrzymam z zakupem No ale po przymierzać zawsze warto a teraz Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Regres - nie ma sprawy, powodzenia dla Was obojga :) a jakby co - pojawcie się tu oboje, coś wymyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem stylistką-dziękuje bardzo za wskazówki, podoba mi się opcja jaka zasugerowałaś, co do spodni to wiem że muszą być dopasowane no ale jakoś ten chudziutki zadek musimy ubrać;) mamy jeszcze troszkę czasu więc wdroże chyba dietę wysoko kaloryczną może pare kilogramów uda nam się zyskać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami trzeba
"No i mamy kwientesencję stylu (nie obraź się, proszę) "dresiarz i jego lala się hajtają" Stylistko, ale przeciez dresiarze naprawde hajtaja sie ze swoimi lalami od czasu do czasu - moim zdaniem trafilas w sedno, tylko pytanie, po co stylizowac takich ludzi na kogos, kim nie sa..? Ja wole, jak od razu widac, z kim ma sie do czynienia , a stylizacja pomaga wydobyc osobowosc, a nie ja zmieniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsdfghjszxdcfgvb
cos ze skory obcislego z otworkiem na penisa do tego buty cowboy i ciekawego wykroju kapelusz no i oczywiscie obraczka obowiazkowo albo wkrochmalona biala koszula i czarne spodnie tez moga byc http://www.youtube.com/watch?v=HdBwoCAqu-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy też akurat w trakcie poszukiwania garnitury dla mojego N, i też do końca nie wiemy na co się zdecydować i gdzie kupić itd. Ja będę miała białą sukienkę ze srebrnymi wstawkami, dlatego myśleliśmy o garniturze takim szarym z lekkim połyskiem. Kamizelek też nie lubimy, wyglądają fatalnie, na pewno mój będzie miał śledzika, tylko własnie nie wiemy w jakim kolorze. Póki co oglądaliśmy w necie i mamy kilka typów, myślicie że mogą być? Co najładniejsze? http://www.weselezklasa.pl/garnitur-surdut-new-men-taliowany-stalowy-na-ok176,ogloszenie,2538,ogloszenia-weselne.html http://sklep.vistula.pl/product-pol-10666-Garnitur-ALVISE-NEW-2-Vistula.html http://www.weselezklasa.pl/garnitury-slubne-giacomo-conti,ogloszenie,4819,ogloszenia-weselne.html A może widzieliście podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
mentala - garnitur Vistuli z linku - ok, ale uwaga - nie każdemu mężczyźnie pasuje taki krój!! marynarka jest nietaliowana, prosta - i np. niewysoki facet o wąskich ramionach będzie w niej wyglądał jak klocuszek bez proporcji... Co do połysku - UWAGA!!! dobrej jakości tkanina (wysokoskrętna wełenka) sama w sobie w intensywnym świetle LECIUTEŃKO połyskuje. Natomiast celowo "nabłyszczane" tkaniny to koszmar totalny. Generalna zasada - błyszczeć moze kobieta. Nawet powinna!! Stąd cekiny, kryształki, satyny. Ale facetowi od takich błysków wara, chy ba że chce zostać uznany za zniewieściałe bezguście ;) Wklejałam kilka postów powyżej taki "prześliczny" typowo połyskujący i bardzo "modny" garniturek - estetyczny ból zebów, i tyle komentarza :) Śledzik - ok, może być szaro-srebrzystawy = dopasowany do zdobień na sukience, do których warto tez dobrać biżuterię (np. samo srebro bez kamieni) i srebrzysta wstążkę w bukiecie. Do niektórych fasonw sukien pasują tez srebrnawe buciki, tylko uwaga na coraz modniejsze (niestety!) sandałki. Gołe stopy wyłażące spod nadobnej spódnicy "najpiękniejszej sukni w życiu" to sprzeczność sama w sobie i zgrzyt w rodzaju kaloszy do smokingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojęciaaaaa
nie jestem stylistką - przymierzałam suknie empire, wyglądam w nich bardzo dziewczęco, wręcz dziecinnie. dlatego zostanę przy sukni ze spódnicą w A i gorsetem ,,ściskającym" mnie czymś w talii, bo przymierzałam już takie suknie i korzystnie w nich wyglądam. co do garnituru to byliśmy na targach i widzieliśmy kilka ładnych, ale te mające ładny wzór i kolor połyskują lekko. ale mamy jeszcze dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do nie jestem styl
Nie jestem stylistka: Mam problem z dobraniem sukni na slub cywilny. Jestem niska (ponizej 160cm), mam ksztalt klepsydry (wciecie, dosc spore piersi i pupe), jestem drobnej budowy. Chcialabym ubrac dluga, zwiewna suknie, niestety wszystkie, ktore mi sie spodobaly maja niesamowite ceny (np. Armani za 3000funtow). Czy suknia tego typu bedzie mi pasowala? Prosze o jakies zdjecia, propozycje. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Rozumiem, że podobają Ci się tzw. greczynki??? Przyznaję, że lubię ten styl, zwiewny i kobiecy, ale ten fason tak jak wdzięczny, tak jest szalenie "niebezpieczny"... muszę Cie zatem od razu ostrzec, że na niewysokiej dziewczynie ze sporym biustem może sić on prezentować dość karykaturalnie i bardzo zniekształcić sylwetkę Panny Młodej. Jest nadzieja, że możesz ubrać coś takiego, ale kilka warunków: - stanik sukni powinien być dość dopasowany - talia nie może być radykalnie podwyższona, raczej "na swoim miejscu" - koniecznie ramiączka i koniecznie dekolt "V", wydłużający szyję i wysubtelniający linię ramion - odsłonięte ramiona i pozioma linia gorsetu bardzo ujmują i wzrostu, i smukłości - lejąca spódnica, może być z zaznaczonymi pionowymi fałdkami Z biżuterii możesz wtedy założyć dłuższe kolczyki, ŻADNYCH NASZYJNIKÓW, łańcuszków czy wisiorków ("utną" wzrost i szyję bbb radykalnie), ewentualnie niezbyt szeroka bransoletka. Bukiet nieduży i raczej smukły, nie napchana kulka, broń Boże kropla (paskudnie poszerza biodra) czy "mietła" (czyli bukiet z upiornym zwisem trawkowym). No to jedziemy... ;) - http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images02.olx.pl/ui/1/57/96/41285196_1.jpg&imgrefurl=http://warszawa.olx.pl/wyjatkowa-suknia-slubna-od-projektanta-manuel-mota-model-saman-kolekcja-2009-iid-41285196&usg=__4aDO9V9CiYp6_kegtLW9a7mDRq0=&h=400&w=210&sz=9&hl=pl&start=8&zoom=1&um=1&itbs=1&tbnid=HUnkdYiFnhvuoM:&tbnh=124&tbnw=65&prev=/images%3Fq%3Dmanuel%2Bmota%26um%3D1%26hl%3Dpl%26tbs%3Disch:1&ei=F749TZbsAcOEOuf-9O0K czyli Manuel Mota Saman, do kupienia "z drugiej ręki", bbb ładna i wdzięczna - z kolekcji Anna Kara (niestety, nie da się wkleic zdjęć ze stronki :( ) PELOPIA!!!! TO JEST TO, imho rzecz jasna ;) albo Niobe, tez prześliczna ewentualnie Syria i Mitra (ta druga przepiękna) ale KONIECZNIE ze zmienionym dekoltem, takim jak w Pelopii lub Niobe (czyli klasyczne "V" z udziałem "greckich" fałdeczek) Z zeszłorocznej kolekcji ładna jest jeszcze Evia (z "rozcięciem" z przodu, które ładnie wysmukla sylwetkę). Jak Ci się podobają??? O ile wiem, można suknię zamówić nawet "na odległość", więc jest to jakieś rozwiązanie, albo chociaż pewna inspiracja :) Regres - dla Twojej Narzeczonej z Anny Kary może pasowałaby Leander (tylko dekolt prosty zamiast trywialnego, pseudoseksownego serduszka) albo Klytia ??? a z zeszłorocznej kolekcji - Peonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do nie jestem styl
Dziekuję bardzo za propozycje. Bardzo mi się podobają, zwłaszcza te dwie pierwsze suknie. O podobnym czyms myslalam, tyle, że nie chciałabym mieć białej sukni, tylko w jakimś delikatnym odcieniu (takze nie ecru). No i tutaj mam problem. dodatkowo chciałabym, żeby suknia była na ramiączkach, bo bez nie podobają mi się. Może wiesz, gdzie szukać takich sukni? Mam też pytanie odnośnie mojego narzeczonego. Jest wysoki (prawie 190cm), szczupły. NIe bardzo wiemy, co dla niego wybrać. Myślałam o prostym bardzo klasycznym garniturze, plus jakaś koszula do tego (ale nie biała) i krawat lub w stylu trochę mniej eleganckim za to z polotem. Czy masz może jakieś pomysły? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do nie jestem styl
Moze jakiś jasny garnitur dla niego? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
mam pytanie - ależ przecież zaproponowane przez mnie fasony JAK NAJBARDZIEJ maja ramiączka!! może nie takie "typowe" = makaroniki dosztukowane do stanika, ale jak najbardziej suknia ma się na czym trzymać!! A w dodatku kreśląc linię "V" dekoltu pozwala wysmuklic szyję i wydłużyć sylwetkę. Teraz jaśniej??? W Anna Kara możesz tez zamówić sukienkę kolorową w wybranym fasonie, to żaden problem. Raczej jednak sugerowałabym pastele, bo Pan Młody w koszuli w ostrym kolorze (dopasowanej do sukni Panny Młodej) to widok... mocno niezobowiązujący. Zatem - suknia w kolorze, ale jasna (łososiowa, seledynowa, gołębia... możliwości jest mnóstwo), i w tym samym kolorze, ale jaśniejsza o dwa-trzy tony koszula Pana Młodego. Po to, by była jak najbardziej jasna!!! Bo założenie mocno kolorowej koszuli świadczyłoby, że Panu Młodemu brak niestety szacunku zarówno wobec ceremonii, jak i wobec gości. Tak samo - garnitur jasny odpada, bo to strój półsportowy, przedpołudniowy, odpowiedni na spacer na molo, ale nie na ceremonię ślubną. Garnitur zdecydowanie ciemny, jesli nie chcecie czarnego (nie macie takiego obowiązku), może on być np. antracytowy. Aha, do zwiewnej sukni nie pasuje garnitur w prążek - powinien być gładki, i zdecydowanie matowy. Styl "z polotem" jest bardzo niebezpieczny, często Pan Młody zamiast wyglądać swobodne, zamienia się w pajacyka przebranego w pstrokate szmatki. Mogę zaproponować np. krawat śledzik (zawsze nieco nonszalancki w charakterze), albo w ogóle koszulę bez krawata (za to na spinki, ofkors!) - ze stójką. Wtedy tylko maleńka przypinka do klapy - i już: http://www.koszule.sklep.pl/media/products/250/images/thumbnail/small_st250.jpg?updated_at=1292416302 (na zdjęciu jest wersja na guziki, "codzienna", ślubna koszula powinna być na spinki),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
autorko wątku - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do nie jestem styl
Co do wyglądu sukni nie miałam zastrzeżeń, bo jak pisałam wcześniej - podobały mi się te z pierwszych linków. Po prostu nie wiedziałam, że można również zamówić taką suknię w innym kolorze! To wspaniała wiadomość! Ja myślałam o jasnoniebieskim lub różowo-czerwonym, ale nie wiem... Co myślisz? Mam ciemnobrązowe włosy i piwne oczy, jasna karnacja... koszula w odcieniu sukni tylko jaśniejsza, to coś o czym myslałam, nie wiedziałam tylko, czy taki zestaw będzie wyglądał elegancko. Mój narzeczony był zaskoczony, jak mu pokazałam Twoje propozycje dla chyba Regresa. Dziwił się, że na ślub facet ubiera "taki zwykły garnitur" ;-) Czy naknęłaś się może na propozycje takich zestawów z kolorową pastelową koszulą? dziękuję bardzo za Twoją pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×