Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alidayovi

Zdrada. Co myślicie o...

Polecane posty

Od kiedy wg was zaczyna się zdrada? Czy jest już nią pocałunek w policzek, czy nie uważacie tego za zdradę? Wiem, że nie ma jakieś skali zdrady, po prostu chętnie poznan wasze zdanie. Do kafe pacanów - nie pisze, że mnie zdradzono, po prostu jestem ciekawa opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe pacan
zdrada zaczyna się w momencie przekroczenia zasad ustalonych wcześniej z partnerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidayovl
Pomimo ze zapomnialam hasla do mojego nicku czarnego, to ja sie przyznam bez bicia, ze jestem ofiarą takiej wlaśnie zdrady..... po zaleczeniu dziury w moim slodkim serduszku chcialabym sie dowiedziec opinii innych, co sadzą o zdradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w policzek to nie heh, z kolegami tak sie witac mozna, ale juz pocalunek z jezyczkiem to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam pocałunku w policzek za zdrade,poniewaz żegnam sie tak z przyjaciólmi.Ale pocałunek juz slimok to zdrada;p dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidayovl
Ja jestem konserwatywna i nie akceptuje takich pocalunkow u mojego chłopaka. Jezeli chce sobie calowac kolezanki, to niech wypierdala do nich, a nie do mnie. Najpierw mu zrobilam nikczemną awanture, a pozniej kazalam siebie przepraszac. On nie chcial, wiec powiedzialam, koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne podszywy. Udzielan się wyłącznie z czarnym nickiem. Z drugiej strony drugi podszyw to nawet ma rację - całowanie w policzek by mnie wkurzyło. A tak wgl, pierwsze słyszę, że zapomniałam hasła ;). A np pisanie smsów erotycznych powiedzmy z panienką z gazety tv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidayovl
I co, i znowu zapomniałam mojego hasła. Chyba je zaraz napisze sobie na forum, zeby nie zapomnieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol, jakoś dziś co chwilę zapominam tego hasła. Kretynie czy też kretynko tak ci się nudzi, że się pode mnie podszywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alidayovl
Ja pod ciebie sie nie podszywam, poprostu jestem twoim drugim Ja. Jak bedziesz dalej wypisywac na mnie, czyli na oryginała takie farmazony, to napisze do Administratora, zeby cie usunąl z tego forum (foch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×