Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Kicia Kasia, no i super :) Najważniejsze że wszystko jest dobrze, nie ma innej opcji :) Dzisiaj mój narzeczony mi powiedział, że też bardzo chce mieć ze mną dziecko, ale jakoś się boję że nie będzie nam dane tak szybko doświadczyć bycia rodzicem :( Chyba w jakąś depresję wpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ostatnio nie miałam za bardzo czasu zaglądać tutaj:( A to przez: 1.staranka;) Teraz jest mój 25 dc, więc niedługo się okaże... 2. (i tu Misia ma rację:) ) nową pracę:D tzn. jeszcze do końca miesiąca pracuję tam gdzie pracowałam, ale od nowego miesiąca będę pracować w zakładzie kosmetycznym jako stylistka paznokci. Kiedyś sobie taki kurs zrobiłam, ale nie mogłam dostać pracy, a teraz dostałam. Tylko, że trochę już pozapominałam i chodzę na taki przyśpieszony kurs (w każdym razie coś takiego..) żeby sobie poprzypominać. Ta praca może szczytem marzeń nie jest, ale cieszę się, że udało mi się ją znaleźć i to w miarę szybko:D Ajlin, Monique, widziałam wasze sukienki i nie wiem, która ładniejsza;) ale ważne żeby wam się podobały, bo na pewno będziecie w nich oszałamiająco wyglądać:D Swojej chcę się pozbyć, ale jak do tej pory wisi w szafie, bo chętnych brak :( Kici Kasia, kuruj się, kuruj dla maluszka:) Tego uczucia kiedy widzi się serduszko własnego dziecka pewnie nie da się opisać, co...?? Eh, zazdroszczę Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Pippi gratuluje znalezienia pracy, wazne, ze Ci sie udalo. A moze nawet Ci to przypadnie do gustu jak juz sie zaklimatyzujesz w nowym miejscu. Heh- u mnie z dc podobnie- dzis jest 24ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.Pippi ciesze się że znalazłaś prace. U mnie dziś 27 dień cyklu,ale od dwóch dni mam małe brązowe plamienie,chyba @ tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:) Ja pisze szybciutko, zeby sie pozegnac:) Nie bedzie mnie tydzien, dzisiaj w nocy wyruszamy na nasza wycieczke:) Strasznie sie boje i jakos tak mój rozum mowi NIE JEDZ, ale za duzo nas to kosztowalo, nie tylko pieniazkow,zeby teraz odwolac. Z drugiej strony wiadomo, pieniadze nie sa najwazniejsze. Moze to ze mam jakis taki lęk to wynika z tego, ze poprostu strasznie boje się o moją dzidzienawet na codzien, nie wiem dlaczego:( no ale coz, postanowione - jedziemy:) Wiec pozdrawiam Was dziewczynki, mocno trzymam za Was kciuki i licze na dobre wieści po powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monique głowa do góry:D Pippi gratuluję pracy:) najważniejsze kochana że coś w ogóle znalazłaś, może będzie tak że się wciągniesz i spodoba Ci się ta praca na dłużej. Życzę powodzenia no i trzymam kciuki żeby te staranka były owocne i mam nadzieję że niedługo napiszesz że jest fasolka:) diana, Madzik to samo dotyczy się Was:) trzymam kciuki za fasolki, oby Wam się udało:) diana plamienia nie koniecznie muszą zwiastować zbliżającą się @ :D Kasia bezpieczniej podróży, dbaj o siebie i o fasolkę:) daj znac jak już wrócisz jak było. U mnie 14 dc, biorąc pod uwagę fakt że ostatni cykl miałam 37 dniowy na owulkę muszę jeszcze poczekać. Boje się tylko że przez to że mój mężuś na tyg pracuje w delegacji nie będziemy trafiać w dni płodne i nam z zafasolkowaniem długo zejdzie.No ale zobaczymy, może nie będzie tak źle:) Cały czas mierzę tempkę i obserwuję śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to szczęśliwej podróży i pięknej wycieczki.To wspaniale że słyszałaś serduszko swojego maleństwa.Czekamy na relacje po powrocie.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki jak u was niedziela mija? Ja już po obiadku,może wybierzemy się z mężusiem na spacerek. Ja dalej mam plamienia,temp. 36.87 @ powinna być jutro albo pojutrze,więc czekam.Może nie przyjdzie,pragne tego z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana no to trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:) ja czekam na mężusia bo ma jakiś egzamin w szkole a potem jedziemy do teściów na kawke i serniczek:) niestety jutro już poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana22, wiesz że plamienia mogą być objawami czegoś zupełnie innego ;) Czego Ci oczywiście z całego serca życzę :) Mnie bolą piersi, zrobiły się pełniejsze i wrażliwsze, ale u mnie jest to objaw zbliżającej się @ tak więc nie nastawiam się, że coś wyszło z naszych staranek :( Ale póki @ nie przyjdzie będę mieć nadzieję, że może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pippi ale byłoby cudownie jakby się nam udało.Trzymam też kciuki za ciebie:)) Ja zobacze jaka rano będzie tempka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja jestem po weekendzie staran. Skorzystałam z tych testów elektronicznych. Zobaczymy. Jedno co wiem juz teraz to to ze nie mialam zadnych watpliwosci czy test jest pozytywny. pojawila sie buzka i juz (co oznacza ten pik lh) robilam na poczatku zwykly test i sie zastanawialam czy ta druga kreska jest wystarczajaco ciemna i zrobilam ten elektroniczny i mialam wynik jednoznaczny :) teraz czekac. Aczkolwiek ciagle sie zastanawiam kiedy byla owulacja i czy byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.Niestety dostałam @:(( tak więc wizyta 12 dnia cyklu u ginekologa jest aktualna,może dowiem się co nieco. Troszke smutno ale widocznie tak ma być.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, jak tam po weekendzie? Diana -szkoda, ze @ jednak przyszla. Ja juz tez czekam na moja, dzis 28 dc... jesli test owu sie nie pomylil to @ powinna sie pokazac pod koniec tygodnia. I tak sie pewnie stanie, bo juz symptomy sie pojawily, wiec tym razem sie nie nastawiam takjak w porzednich dwoch miesiacach. Co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzis rano 7 w pracy oj bolała mnie głowa ale na szczeście jestem już w domku w fotelu z cieplutką herbatą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana , Pippi przykro mi dziewczyny:( następnym razem będzie lepiej. u mnie dzisiaj 16dc, jeżeli cykl mam mieć okolo 37 dni jak poprzedni to owulację przewiduję na poniedziałek. Zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje że nie wydłuży mi się za bardzo cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziewczyny mam nadzieje ze któras w tym miesiacu dołączy do kasienki ja za to miałam burzliwe dni i wogule nie wiem na jakim jestem etapie a po za tym miałam taki stres ze pewnie wszystko sie poprzestawiało dlatego wybieram sie we czwartek do gin niech mi powie czy jestem przed owulacja. a tak wogule to jestem przeziębiona i katar mnie wykończa. trzymajcie sie cieplutko bo troche nas jeszcze wymrozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka, dzięki za dobre słowo. Muszę powiedzieć, że jak przyszła @ to był taki zawód, że nie wiem :( Potem znów chodziłam zła, bo myślałam sobie, że jak mierzyłam temp., robiłam testy owu i przytulaliśmy się w dni płodne, to nie ma wyboru - musi się udać. A tu zupełnie inaczej. Teraz już mi przeszło i myślę o tym jak tu pchnąć trochę czas, tak o 2 tyg, żeby już zacząć nowe staranka;) Misia, a co Cię aż tak zestresowało, że Twój zegar biologiczny się poprzestawiał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,wczoraj moja znajoma mnie troszke pocieszyła,mówiła że jej siostra starała się przez 5 miesięcy i nic a szóstego się w końcu udało.Tak więc musimy być cierpliwe,choć to bardzo trudne.Ale wierze że i nam się uda i będziemy też za jakiś czas szczęśliwymi mamusiami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, cierpliwosc..... masz racje Diana, wszytskim nam przydaloby sie jej troszke wiecej. Ja dzis mam 31 dc, @ powinna sie pojawic do soboty, oczywiscie mam cicha nadzieje, ze nie przyjdzie, ale watpie, zeby sie udalo.... Przesylam Wam Kobitki gorace pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny własnie wróciłam do domku a ze byłam u chińczyka to sie tak obrzarłam ze teraz padłam na fotel z herbatą. dzis miałam bys u gin ale rano zaspałam i wyszłam z domu bez ubezpieczenia wiec klapa wydaje mi sie ze owulacja dopiero bedzie bo mam obfity śluz poprzytulamy sie z M dzis i niech sie dzieje wola nieba . pipi tesciowa dała mi po palić nie dość ze wydzwania i mnie poucza to jeszcze chce ze byśmy sie do niej przeprowadzili bo mieszka sama a ja nie chce sie to zgodzić:P maria jak ci sie uda to ja też kupie test elekt niech ja też zobaczę tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin dostałaś miesiączke. gdzie jesteś mam nadzieje ze cie nie dopadły jakieś smuteczki. wiem ze pogoda nie sprzyja ale już za miesiąc wiosna:) gruchaweczka z tego co pamietam to miałyśmy w tym samym czasie, niby sie nie na krecam ale i tak bede świrować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam... nadal czekam. Skończyłam już brać leki i w ciągu tygodnia powinna przyjść. Choć trochę mnie martwi, że nawet mnie brzuch nie boli :( Przeziębiłam się dzisiaj i mnie boli głowa :( wszystko przez to, że na uczelni tak zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Ja tylko na chwilke:) Ja jeszcze na wycieczce, paryz zaliczony teraz siedzimy w angli:) dzisiaj chodzilam w samej bluze, taka tu wiosna:) Juz bym chciala do domu, bo te mdlosci mnie wykoncza:( niedlugo sie wiecej odezwe, buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, nareszcie mamy piatek :) hmm, ja nadal czekam na @... probuje sie nie ekscytowac za bardzo, ale jednak nie jest to takie proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie 20 dc i nic nie widać, zero śluzu płodnego, temp 36.5. Miałam nadzieję że płodne będę miała akurat na weekend jak m jest w domku ale chyba jednak nic z tego:(, najgorsze że wychodzi na to że znów mi się cykl wydłuży. stwierdzam że jak do poniedziałku nic się nie ruszy to idę do gina niechaj mnie zbada i orzeknie co sie dzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×