Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................5............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................2........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................2................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................7..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................1.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................5............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................3........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................2................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................7..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK...........CYKL STARAŃ..........WOJEWÓDZTWO Pippi225...............22.................2.............. ....kujawsko-pomorskie ewwwa.................25.................1............... ...podkarpacie olcik....................26.................5............ ......małopolskie monique222...........28.................0................ ..dolnośląskie ajlin.....................23.................3........... .......dolnośląskie gruchaweczka........26.................2................. .świętokrzyskie MISIA 83 ANULKA......27.................7..................małopolsk ie Madzik983..............27.................3.............. ......usa] SKAzana................25.................0.............. .....dolnośląskie Maria.D83.............27.................0..............z achodniopomorskie diana22................32..................4............. ..dolnośląskie dziewczyny tyle nas było szkoda ze już nie które nas nie odwiedzają UDAŁO SIĘ!!!! MAMUSIAMI BĘDĄ: ********************************************************* *********** NICK..............WIEK...........ILE CYKLI...KTÓRE DZIECKO...TER.PORODU ********************************************************* *********** Kici Kasia..............24.................0..................pom orze Madzik983.............27................3................ ...usa Bardzo ładna piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho chwile mnie nie było a tu jakie wspaniale wiesci:) Madzik gratuluje Ci kochana z calego serca!!!!!!!!!!!!!! Jak sie czujesz? jeju jak super:) wiec dziewczyny do roboty;d mozna? mozna!!!!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie... Widzę, że niektórym już się udało - bravo!!:) Ja niedługo zacznę się przygotowywać.. I też mi się uda :) W ubiegłą środę poroniłam i teraz czekam na koniec krwawienia, to był 6tc+3 dni bez echa zarodka (usg) choć wiek ciąży datowano na 8tc. Od początku czułam, że coś jest nie tak, podświadomie nie wierzyłam w tą ciążę.. Dziwne strasznie, bo bardzo jej pragnęliśmy. We wtorek byliśmy w szpitalu bo coś mnie niepokoiło, a w środę już pęcherzyka nie było, teraz jestem na zwolnieniu. Krwawienie ma mi minąć we wtorek a jak nie to czeka mnie łyżeczkowanie (a i tak każdy twierdzi co innego, byłam u 3 lekarzy!).. Mam 23 lata, mąż 27, jesteśmy z wawy. Od nast. tyg wracam do pracy - w przedszkolu z 3 latkami.. Pozdrawiam PS. Czekam 3 miesiace i zaczynam starania :) Dziś zaczynam 100 dni bez słodyczy - tak na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już mam poza sobą,ósemka usunięta a miałam ich jak na złość 4. Jedną(dolną) usunęłam w Polsce i potem co jakiś zas kawałki ukruszonego zęba wychodziły z zębodołu i długo bolało.Tak może być tylko w Polsce.A robił to niby chirurgPóżniej dwie na raz(dolną i górną) usunęli mi w Holandii, zaszyli i było ok ale bolało ponad tydzień. A dziś wymienili mi najpierw w dwóch ząbkach plombki i potem usunęli tą ósemke.Wszystko na jednej wizycie.Teraz nic nie czuje ale pewnie będzie gorzej jak puści znieczulenie. A dziś chcę kontynuować staranka z M. Mam nadzieje że dam rade:)) Misia pioseneczka bardzo ładna,z czasem pewnie będzie kierowana do każdej z nas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, witam Was w poniedzialek (nie cierpie poniedzialku) Kafferina-bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, ale ciesze sie ze masz w miare pozytywne nastawienie i juz myslisz o kolejnych staraniach. Ooo Misia, co to za rozbujanie glowy? A piosenka bardzo mi sie podoba, nigdy wczesniej jej nie slyszalam. Diana- dzielna z Ciebie babka :) ja na szczescie poki co nie musialam usuwac zadnych zebow i mam nadzieje, ze tak juz pozostanie. A co do samopoczucia, to nie narzekam, wszystko w jak najlepszym porzadku poki co. Juz nie moge sie doczekac piatkowej wizyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tez nienawidzę poniedziałków bo zawsze mąż rano jedzie w delegację i wraca dopiero w piątek:( diana ja tez byłam dzisiaj u dentystki, na szczęście okazało się że mi jakaś tam kieszonka podeszła ropą i nie trzeba było nic robić. Ucieszyłam się że wszystkie ząbki mam zdrowe:D no i nic nie zapłaciłam:D kafferina witaj:) przykro mi z powodu straty fasolki ale teraz może być już tylko lepiej:) zaglądaj do nas. Trzymam kciuki:) A ja odetchnęłam bo wychodzi na to że owulacja faktycznie była a ostatnia temp była zakłócona bo dziś znów miałam 36.7:) no ale nie ma się co nastawiać, zobaczymy jak będzie jutro. W ogóle jakoś w tym cyklu jestem spokojna, nie nakręcam się ani nic, mam przeczucie że raczej nic z tego no ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja własnie wróciłam do domu i biorę sie za pisanie do was za miast zrobić sobie coś do jedzenia.aż mój sie złości bo odziwo dziś już jest w domu. stomatolog bryyyyyyyy jak ja sie go boje od kilku tygodni chodze koło przychodni oczywiście prywatnej i jeszcze sie nie umówiłam. nawet w niedziele mówiłam do siostry ze by mnie zapisała bo ja tego nie zrobie zanim mnie nie rozboli ząbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka rzeczywiście bardzo fajna:) I aż dziwne, że nie kojarzę tej piosenkarki, bo lubię takie klimaty... A znacie może (może nie o maluchach, ale...): http://www.youtube.com/watch?v=wJ-WM94YP1s Madzik, mam pozytywne nastawienie, bo jakoś bardzo rozsądnie do tego podeszłam (dziwne!!!), choc mam jeszcze wrażenie, że czegoś nie dopilnowałam, że może coś tam.. ale wiem, że to głupie myśli, bo jak miałoby byc dobrze, to by było, a coś widocznie źle się podzieliło i organizm sam zareagował. A objawy ciąży miałam natychmiastowe i czułam już, żeby nie spodziewac się okresu... Ciężkie, napuchnięte piersi, SENNOŚC...zasypiałam: w tramwaju(którym jadę 5 min), w wannie,w ubikacji, nawet przy biurku podczas leżakowania moich podopiecznych... Pozdrawiam i owocnych starań nocnych życzę! PS. Mam świetny humor, bo chyba kończy się moje plamienie i nie będę musiała isc w srode na zabieg!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaferina całkiem nie zła hihi to tak ja gby teściowa śpiewała o mnie tak sie strasznie lubimy:p TYLKO JA JESTEM 3,5 ROKU PO ŚLUBIE I NADAL NIE MAMY DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kafferia,trzymaj się i najważniejsze że się nie poddałaś.Będzie dobrze,mam koleżankę która poroniła pierwszą ciąże,odczekała tak jak ty i ma teraz zdrową, śliczną córeczke. To dobrze gruchaweczka że owulka była na czas,może razem będziemy testowały?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Kafferinko witam serdecznie, dzielnia z Ciebie kobietka która jak widzę się nie poddaje, musisz mnie zarazić swoją pozytywną energią :) Ja idę w czwartek do mojej gin, powie mi co wyszło dokładnie w cytologii i jak dalej będziemy postępować. Mam nadzieję, że w końcu będzie dobrze. A wiecie co, w tym miesiącu zaczęliśmy pierwsze starania, moja dr mówi że mam się starać, i że mam myśleć pozytywnie. Raczej chyba byłam po owulacji, ale nie jestem pewna na 100%, zobaczymy co z tego wyniknie :) Mój narzeczony,już na drugi dzień chciał kupić test ciążowy by sprawdzić czy nam się udało :) tak mnie rozbawił swoim podejściem :) Ale kocham go za to, przynajmniej podtrzymuje mnie na duchu :) Madzia - moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny własnie robiłam kolejny kalendarz cyklu i był bardziej rozbudowany niż te ostatnie i wyszło ze dziś mam ostatni dzień płodny i zaraz bierzemy sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Misia do roboty :) trzymam kciuki bardzo bardzo mocno za Was wszystkie! Na pewno sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko w porzadku Kasiu, poza brakiem @ jak na razie wcale nie czuje, ze cos sie zmienilo... no moze jeszcze bol piersi szczegolnie rano jak sie obudze, ale to na tyle. Pewnie pozniej pojawia sie te mniej przyjemne objawy.. No chyba, ze te dwie kreski to jakas pomylka... W piatek sie dowiem juz na pewno to dam znac :) zastanawiam sie jeszcze kiedy wypadaloby powiedziec szefostwu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Npewno to nie jest zadna pomylka:) U mnie tak srednio, mdlosci nie daja mi spokoju, jestem wiecznie zmeczona a do tego przeziebiona caly czas:( Madzik a Ty chcesz tylko potwierdzic ciaze? Bo ktory to bedzie tydzien? Chodzisz prywatnie czy na kase chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) na USG wszystko okazało się być ok :) Za to dzisiaj się czymś zatrułam. Od rana źle się czuje a żołądek to mi się chyba na drugą stronę wywróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin super :) wierzyłam ze bedzie dobrze. szkoda tylko ze sie rozchorowałaś przykro ale jutro na pewno bedzie już lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z powrotem:) ziarenko zasiane raczej zalane :P ciekawe co z tych tygodniowych starań wyjdzie. miło by było już w tym roku obchodzić dzień mamy z dzidzią w środku. a jaki to był by prezencik dla mojej mamy hihi madzik myśle ze możesz jeszcze poczekać z rozmową z szefem kilka dni w końcu to początek. kasia jak dobrze pamietam to miał być ślub cywilny był już czy to w tym tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin to bardzo dobrze,pewnie czujesz ulge:)) Ja mam troche opuchnięty policzek, wyglądam jak chomik ale to nic ,pewnie przejdzie niedługo.Najważniejsze że nie boli tak bardzo. Żyje nadzieją że może że staranka się udały:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamień spadł mi z serca :) trochę szkoda, że nie znam przyczyny tych problemów z piersiami, ale gin powiedział, żeby się nie przejmować :) nie wiem od czego to zatrucie :( strasznie boli :( ogólnie mam z nim ostatnio problemy :( chyba z tych nerwów Kici Kasia super :) denerwujesz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×