Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

ajlin trzymam kciuki żeby to było plamienie implantacyjne, choć wydaje mi się że 3 dni to trochę za dużo, no ale każda kobieta jest inna i różnie może być:) diana jak bardzo waha Ci sie temperatura? robisz wykresik? jak tak to z chęcią bym zobaczyła, może coś doradzę:P A ja dziewczyny jutro testuję:) jak na razie @ nie ma, z objawami nie chce się nakręcać także wszystko się wyjaśni jutro:P trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gruchaweczka och ciekawe co to bedzie na tym teście mam nadzieje ze dwie grube krechy milutko by było -------------następna mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej gruchaweczka nie moge sie doczekac:):D:D jupiiii trzymam kciuki:) ciekawe na kiedy bys miala termin, le chyba juz raczej nie mialybysmy dzieci w tym samym wieku:) chociaz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka to trzymam kciuki jutro :) ja się nie nastawiam za bardzo. Teraz jak już nie plamię to się nie czuje inaczej i wydaje mi się, że jednak to nie ciąża. No nic czekamy do maja i wtedy zmieniam lekarz i zaczniemy sprawdzać co ze mną nie tak, że same anomalie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam mocno kciuki gruchaweczka. Mam nadzieje ze jutro oznajmisz nam dobra wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziękuję:P W tamtym cyklu co trochę robiłam test a w tym normalnie boje się jak nie wiem co:) jeszcze żadnego nie robiłam, planowo @ powinna była przyjść w piątek, dziś też nic nie wskazuje żeby się pojawiła także jutro czas najwyższy sprawdzić:D Jutro dam znać jak tylko zrobię test, ostatnio spać nie mogę rano, także znając życie z samego rana jutro zrobię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka ale byłoby wspaniale,czekam na dobre wieści :)) Moja temka ma się tak 12dc-36.36 13dc-36.36 14dc-36.2 15, 16 ,17dc-36.35 18dc-36.55 19dc -? zapomniałam zmierzyć 20dc-36.75 21dc-36.85 22dc-36.5 23dc-36,75 24dc-36.65 25dc-36.55 26dc-36.65 27dc-36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana wychodzi na to że 18 dc miałaś skok czyli jakoś w tych dniach wypadałaby owulacja:) biorąc pod uwagę że 19 dc nie zmierzyłaś to potem i tak ładnie temp poszła do góry:) ostatnia tempka z 27 ładna, napisz mi jeszcze jakie masz zazwyczaj cykle? regularne i ile trwają? to Twój pierwszy wykres? aha i czemu zaczęłaś mierzyć dopiero od 12 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka tak w tym cyklu zapomniałam i zbyt póżno zaczęłam sprawdzać temp. To mój 3 wykres ale w dwóch poprzednich bardzo temperatura skakała,po owulacji była wysoka po czym spadła i znów wysoka a na drugi dzień niska.Tak myśle że coś było nie tak:(( Moje cykle są 29- 30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana w takim razie trzeba czekać i zobaczymy jaką będziesz miała temp do tegp powiedzmy 30 dnia cyklu. Ja też miałam wahania, dopiero pod koniec cyklu zatrzymała mi się na 36.7. Mierz do końca i zobaczymy, mam nadzieję że Ci się utrzyma wysoka. Owulkę miałaś z temp tak przynajmniej wynika. A ja dziś zobaczyłam rano bardzo bladą drugą kreskę - ale jest. Nie trzeba się nawet tak bardzo wpatrywać:) jeszcze się nie cieszę aczkolwiek nadzieja zakiełkowała. We wtorek powtórzę sikacza a w środę skoczę na betę. Zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka super mamy kolejną mamusie cała nasza paczka zaczyna sie przeobrażać w mamusie :P CIEKAWE KTO BEDZIE KOLEJNY ajlin pipi diana a może ja misia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka to wspaniale,mamy już trzecią przyszła mamusie,moje Gratulacje!!! Dbaj o siebie:)) A ja czekam,bardzo pgagnęłabym dołączyć do was dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka gratuluję!!! :) na mnie na razie nie liczcie :) u mnie dopiero 21dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka a nie mowilam:) jupi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze, jacie;d;d ale czemu Ty tak spokojnie to mowisz?:) pewnie jeszcze boisz sie ze to moze byc pomylka, ale kochana nic sienie boj, nie masz okresu, test potwierdzil ciaze wiec jestes w ciazy:) kochana zobacz ktory to tydzien i umow sie do lekarza. w 6 juz bedzie wszystko widac:) a beta spokojnie juz Ci wyjdzie:)nie musisz czekac do srody:) podejrzewam ze bys zwariowala:) i jeszcze raz moje gratulacje kochanaaaaa!!!!!!!!!!! straszie sie ciesze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia bardzo bym się cieszyła, jakby mnie test zaskoczył :P ale szanse niestety marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:* Kasia piszę tak spokojnie o tym bo już od dłuższego czasu podejrzewałam a test tylko potwierdził:) masz rację, nie będę robić już sikacza tylko jutro lecę przed pracą na betę, zobaczymy. U mnie to dokładnie ciąża ma 2 tyg i dwa dni bo do zapłodnienia doszło 5 marca:D tylko martwią mnie trochę te bóle podbrzusza - czasami dość intensywne. Na razie z objawów to tylko ból piersi i te bóle podbrzusza. Na mdłości chyba za wczesnie. Trzymam za resztę dziewczyn kciuki, zobaczycie że już niedługo wszystkie będziemy mamusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka sikacza mozesz sobie zrobic dla spokojnosci nawet dzisiaj obojetnie o ktorej godzinie:) a tutaj wpisz sobie dane i zobaczysz ktory to tydzien:) a co dobolow podbrzusza to zupelnie normalne:):* ajlin wszystkie bysmy sie cieszyly;d a nie pamietasz ze u mnie tez bylo to teoretycznie nie mozliwe;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) no tak Ty nas zaskoczyłaś na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to naprawde nie jest tak żle i idzie taśmowo hihi,naprawde bardzo jestem ciekawa która z nas następna obwieści radosną nowine.A może zaczniemy obstawiać? haha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruchaweczka. Wspaniala nowina, serdecznie gratuluje i ciesze sie razem z Toba. A te bole podbrzusza moga sie zdarzac, no chyba ze sa silne skorczowe wraz z krwawieniem to koniecznie musisz isc do lekarza. A z tymi objawami tez roznie bywa. Ja poki co doswiadczam tylko bolacych piersi i mam nadzieje, ze jak najdluzej tak pozostanie. No dobra Dziewczeta to ktora nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ajlin jak by było fajnie ale mi wystarczy ze bede ostatnia z garstki jaka pozostała ale ze bym była . a ze nie dużo nas zostało to może już nie długo. a jak tam przygotowania do ślubu zaproszenia wybrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś nie :) źle się czułam w tym tygodniu i w zasadzie po prostu egzystowałam :( na pewno wszystkie w końcu zafasolkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin pewnie tak i będziemy się smiały, że tak się przejmowałyśmy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×