Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

Kasia to wspaniale,wszystkiego NAJ na nowej drodze życia. Co do aparatu to polecam nicon,olympus. Miałam kiedyś olympusa robił piękne zdjęcia.Teraz mamy nicona D5000,bardziej profesjonalny ale są i tańsze modele a równie dobre.Odradzano nam sony,telewizory mają dobrej jakości aparaty już nie koniecznie,choć nigdy zdjęć nim nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym odradzaniem to w sklepach jest tak, że za daną firmę w danym tygodniu mają premie i resztę odradzają więc radzę się nie sugerować opinią sprzedawców w dużych sklepach. Ja osobiście mam sony i uważam, że jest super. Natomiast aparatu faktycznie zależnie od firmy robię odrobinę inne zdjęcia. Sony np robi o dużym kontraście (mi się to bardzo podoba, ale wiem, że większości niekoniecznie) :) mam też mały kompakt samsunga (kolejna nie polecana firma jeśli chodzi o aparaty), ale jest fajny bo robi ostre zdjęcie w prawie każdej sytuacji. Co prawda kolorystyka trochę uboga, ale za to zdjęcia prawie zawsze są ostre i nadają się do obróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam trochę się rozpisałam :) wcale nie chciałam się wymądrzać - wszystko zależy od tego czego się potrzebuje i co się lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, Kasia - gratuluję Ci z całego serduszka bycia żoną :) Madzi, widzę że masz fajnego szefa, mam nadzieję że moi też będą wyrozumiali jakby kiedyś coś :) Ja z aparatów polecam canona, nie pamiętam jaki mam model, ale bardzo sobie cenię tą firmę, od kilku lat. Zawsze kupuję canona, teraz mam lustrzankę i jest po prostu rewelacyjna :) No ale każdy ma swoje ulubione firmy i każdy będzie zachwalał, Kasiu ja myślę że po prostu powinnaś iść i podpytać co polecają, znasz nasze opinie, popytaj znajomych i na pewno coś wybierzesz :) Kurczę, wiecie co jakoś się dziwnie czuję, raczej nie zakładam że będę w ciąży, mimo że przytulaliśmy się w dni płodne, ale mam nabrzmiałe piersi, prawie od 2 dni "coś" jakby mi w gardle stało... Jestem przed @, jeszcze kilka dni do niej, ale nie wiem co mi jest. Podobno jakaś wirusówka panuje, mam nadzieję że mnie nie dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnisia ja tam trzymam kciuki za bąbelka, a nie tam za chorobe:):* Co do aparatu to wlasnie nie chcialabym pytac o zdanie ludzi w sklepie bo tak jak mowi ajlin, ja kiedys pracowalam w salonie Ery i tez mielismy konkursy na rozne modele no i raz sie polecalo ten a raz odradzalo:) ja jak na razie wybralam Panasonic FZ38 , bo taki maja znajomi, ale pytam bo moze mozecie polecic cos innego w tej cenie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, zobaczymy co będzie ale chyba raczej to nie bąbelek, dzisiaj już nie mam tych objawów, rano miałam, ale to tak jakby przez chwilkę, zobaczymy czy @ przyjdzie :) Ale jakby nie przyszła to byłoby fajnie :) Jednak nie ma się co nastawiać :) CO ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś jakieś nadprogramowe krwawienie... hm... nie wiem co to :( bo na owu to zdecydowanie za mało śluzu i jajniki nie bolą... ale kto wie? może akurat :) odzywajcie się dziewczyny :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Znowu się ochłodziło brrr Kasiu jak u ciebie się klarowała temperatura od owulacji przez cały czas była wysoka czy się wahała? U mnie rosła do 21 d.c. potem spadła nagle w 22 d.c. podniosła sięw 23, po czym lekko zaczęła spadać. Do spodziewanej @ jeszcze 5 dni,już zaczynam myśleć co będzie czy :)) czy :(( hm a miałam nie świrować, oj ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Misia, przykro mi z powodu Babci... Mam nadzieje, ze sie trzymasz... Diana- widze, ze powoli sie juz nakrecasz :) Ale rozumiem to bardzo dobrze, bo trudno usiedziec spokojnie w takich momentach, trzymam kciuki oby bylo na + :) A ja dzis po pracy na zajecia spinningu sie wybieram, jeszcze dobre 1.5 godzinki i zmykam do domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia to smutne, przykro mi. Madzik tak szczególnie dziś,nie mogłam przestać i myślałam tylko o tym. A co to te zajęcia spinningu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MISIA 83 ANULKA współczuję bardzo z powodu babci :( ja już świruje od tego krwawienia.... tak bardzo bym chciała żeby to było implantacyjne, ale to chyba trochę za wcześnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik czyli zajęcia pod okiem instruktora,tak? Ajlin a to krwawienie było krótkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin oj a miałaś na razie sie nie starać :p a tak to o co chodzi z tym krwawieniem u ciebie przecież już z tego co pamiętam to miałaś wywoływaną. a tu takie rzeczy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu bardzo mi przykro:( :* ajlin patrzcie ja, chciala robic przerwe a tutaj ma nadzieje ze to krwawienie implantacyjne:D hihi, bardzo sie cieszez z Twojego podejscia i tez mam nadzieje ze to takie krwawienie:) a dlugie jest? Dianka szczerze mowiac po owulacji temperatura mi caly czas skakala, dopiero w dzien spodziewanej @ wskoczyla na 37,5 i tak sie utrzymywala. Madzik a jak Ty sie czujesz? i co to jest tenspinning?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp Kasia bo wiesz ja żyje cichutką nadzieją:)) i się doszukuje oznaków na //:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja to rozumiem, bo mozna sobie wmawiac ze nie mozna sie nakrecac, ale jak sie nie nakrecac jezeli czegos sie bardzo pragnie:) moim zdaniem to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz tylko na chwilke, bo zaraz pedze do domku... a spinning to takie zajecia na rowerze, jedzie sie na stacjonarnym rowerku przy muzyce z roznym obciazeniem, wolniej szybciej itd.. Trwaja okolo godziny i bardzo je lubie :) A, ze czuje sie dobrze i lekarz powiedzial, ze aktywnosc jest jak najbardiej wskazana to staram sie ruszac kilka razy w tygodniu :) Hmm... powiem Wam, ze poki co nie mam zadnych dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Madzik nie boisz sie? Ja slyszalam ze wysilek fizyczny dopiero w drugim trymestrze lepiej, bo o niebezpieczne. Zazdroszcze Ci braku objawow:) Ja druga godzine mecze kolacje:( a który to juz tydzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już 3 dzień... bo myśmy się w sumie nie starali ... w ogóle jeżeli to To to owulacja była gdzieś zaraz po @, więc szanse małe... ale bardzo bym się cieszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testy ciążowe już zamówiłam, jak przyjdą to zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze krwawienie implantacyjne chyba nie powinno trwac tak dlugo:( kurcze ajlin sama nie wiem co Ci doradzic, ale to ze owulacja byla po @ to bardzo mozliwe:) szczegolnie w Twoim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Kasiu, ja staram sie nie forsowac za bardzo podczas cwiczen, i jak juz zaczynam sie meczyc to po prostu zwalniam tempo :) Moj lekarz powiedzial mi, ze tego typu zajecia sa bezpieczne, nie moge tylko jezdzic na nartach wodnych i uprawiac sportow ekstremalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici Kasia nie wiem.. czytałam, że nawet kilka dni może trwać. Mi się dzisiaj skończyło wreszcie (czyli trwało 3 dni) wolę mieć nadzieje, że to na fasolkę i szukać sobie chorób :) czekam do terminu @ i wtedy będę szukać przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×