Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kici Kasia

Przygotowujemy się do ciąży

Polecane posty

To sie tak szybko dzieje ze chyba nie zdazylam sie jeszcze zdenerwowac:) Pozatym narazie moje samopoczucie odbiera mi przyjemnosc ze wszystkiego. Kiecke mam taka fajan, hmm nie wiem jak ja opisac, pozniej zrobie i wrzuce Wam fotke:) Ale to taka elegancka, nie slubna:) bo to tylko cywilny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to wielkie wydarzenie,będziecie mężem i żoną.I zaraz po jest tak ..hm nie wiem jak opisać.Niektórzy mówią że ślub nic nie zmienia ja uważam że zmienia , ja czułam się taka dumna.A poza tym mężczyzna staje się bardziej odpowiedzialny.Mój dbał o mnie zawsze a po ślubie i teraz szczególnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ajlin dobrze, ze juz wszystko u Ciebie w porzadku, a zatrucie mam nadzieje, ze szybko minie, Misia- niech ziarenko czym predzej biegnie do celu, bedziemy czekac na dobre wiesci :) A masz chyba racje, poczekam do przyszlego tygodnia z ogloszeniem nowin szefowi. Przynajmniej bede juz wiedziec czy wszystko w porzadku po wizycie u gina. Diana, opuchlizna zejdzie wkrotce, a najwazniejsze, ze juz Cie nie boli. Co do zmian po slubie, wedlug mnie troche sie zmienia wszystko wokol, ale jak najardziej na lepsze. Ja czekalam 4 lata zanim moj maz sie zdecydowal na oswiadczyny, ale warto bylo, bez dwoch zdan, Kasia pokaz kiecke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dziś piekny dzionek chciałam iść do nowego stomatologa bo obecny jest super ale rodzina od strony mojego M i nie chciałam ale ceny w prywatnych gabinetach mnie dobiły i jednak na leczenie pójdę do mojego doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Dzisiaj trochę lepiej, ale żołądek nadal boli :( dobrze, że mam dzisiaj wolne to poleżę i odpocznę - może szybciej minie. A jak tam u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik a Ty chcesz tylko potwierdzic ciaze? Bo ktory to bedzie tydzien? Chodzisz prywatnie czy na kase chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czesc kobieki:) ja to jestem taka zmeczona , czuje sie jakby mnie tramwaj potracil. najchetniej to bym zostala w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja faktycznie chce potwierdzic ciaze. A wedlug moich obliczen to chyba bedzie 5 albo 6 tydZien. A tutaj nie ma czegos takiego jak kasa chorych. Kazdy placi ubezpieczenie i potem jak idziesz do lekarza to wiekszosc kosztow jest pokryte przez ubezpieczalnie a niewielka czesc placi pacjent. Darmowe leczenie maja tylko obywatele po 65 roku zycia, bezrobotni, samotne matki, pewnie weterani wojenni itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik bo to wazne w ktorym tygodniu jestes:) zobacz na kaukulatorze:) bo w piatym(ja bylam nawet pod koniec 5) nic nie bedzie widac. tzn to ze jestes w ciazy to tak, bedzie jajo plodowe i pecherzyk, ale ciaze mozesz sobie potwierdzic badaniem z krwi. Bo ja np jak zobaczylam to usg, to sie troche zasmucilam i denerwowalam sie, ze jajo moze byc puste:( wiem ze to szalenstwo, ale naczytalam sie tego forum:) a juz rowno po tygodniu, czyli w 6, zobaczylismy duzego dzidziola z bijacym serduchem:) ja wiem ze to sie tak latwo mowi, ale moze warto poczekac:) ja wtedy tygodnia nie moglam wytrzymac a teraz wizyty sa co miesiac:( MAKABRA:( ale kolejne usg juz jutro;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O no prosze, wedlug kalendarza jestem w 7 tygodniu, a to niespodzianka. Mysle, ze piatek to nie jest za wczesnie na wizyte, bo jak dzwonilam sie umowic to podalam date ostatniej @ i zapytalam kiedy najlepiej sie zglosic. Wiec przypuszczam, ze wiedzieli co mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przepiekne sloneczko, ale widac ze w nocy padalo, bo rano jak wyszlam z domu to byly mokre chodniki i przepieknie pachnialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubię tego zapachu, po deszczu... nie wiem dlaczego. U mnie pada nadal :( i żołądek boli :( dziś 11 dc i się zastanawiam kiedy (o ile w ogóle) będzie owu? ale nie mierze temp, więc trudno zgadnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie pochmurnie,ja w domku jeszcze odpoczywam.Opuchlizna się zmniejszyła.Ale wolałam jeszcze zostać w domciu. Ajlin a zauażyłaś jakiś śluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie śluzu. Ja po miesiączce nie mam go w ogóle,pożniej jest biały następnie jest jak białko kurze ciągnący ale taki jest krótko.W tym cyklu taki był dosłownie kilka godzin po czym zmienił się na wodnisty a potem znów białawy.I tak się zastanawiam czy oby nie za krótko jest ten rodzaju białka kurzego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny munie nawet śnieg sie rozpadał to już po raszka kiedy to sie z kończy:P dziewczyny a u mnie to 32dc pora troche sie na kręcić. ogólnie to mam apetyt na słodycze i pobolewa minie brzuszek czy to miesiączka oby nie :) ajlin to jeszcze cie czy ma okropna choroba oj szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana ja np nie mam wogole tego ciagnacego czyli plodnego, ale lekarz mi powiedzial ze on moze byc w srodku a na zewnatrz moze go nie byc widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze cały cykl dużo śluzu... trudno powiedzieć kiedy jest płodny, niestety :( Miesiąc temu miałam taki ciągliwy dwa razy, a @ i tak nie było więc to u mnie jakoś nie działa chyba :( ale najbliższe 2 miesiące to i dobrze będzie i jak się uda i jak nie :) byleby cykl nie trwał znów 70 dni :) a zatrucie już dużo lepiej, ale jak coś zjem to boli... myślę, że jeszcze dzień dwa i będzie dobrze :) MISIA 83 ANULKA to trzymam kciuki 🌼 Kici Kasia a Ty jak się czujesz? Już na ślub wszystko przygotowane? :) miałaś nam sukienkę pokazać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) na ślub cywilny przecudna :) na pewno będziesz pięknie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin cieszę się że usg wyszło ok, aha i myślę że powinnaś mierzyć temp, szczególnie jak masz tak nieregularne cykle:) to naprawdę bardzo dużo daje, bo wiesz kiedy masz owu i jak długo trwa faza lutealna:) ja gdybym nie mierzyła temp nie wiedziałabym kiedy miałam owu, znaczy miałam objawy somatyczne ale mogło być to całkiem co innego a tak to wiem że był skok a teraz temp ładnie rośnie więc mam potwierdzenie że owulacja była:D kasia sukienka śliczna:D naprawdę bardzo mi się podoba..... ja uważam że ślub zmienia dużo, przynajmniej w mojej świadomości dużo zmienił. czuję taki spokój i stabilizacje mając u boku męża:) w ogóle super czuje się jako żonka:D Madzik skoro to 7 tydz to już sporo będzie widać:) diana co do śluzu to może być tak ,że na zewnątrz wydostaje niewiele a reszta zostaje w środku, na szyjce macicy także bez obaw:) Misia kiedy spodziewasz się @?? bo z tego co pamiętam to całkiem niedawno były staranka? u mnie pomału do przodu. Temp rośnie, za tydz kolo piątku spodziewam się @. mam nadzieję że wcześniej nie przyjdzie. PS u mnie tez śnieg padał, szybko stopniał i teraz jest mokro:( ale pocieszam się tym że od soboty zapowiadają poprawę pogody. A ja dziś mam wolne i siedzę w domku bo miałam się uczyć i jakoś tak mi to za bardzo nie wychodzi, coś tam się ucze ale więcej jak zwykle siedze na internecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczka to mam nadzieje, że @ nie przyjdzie. Może od następnego cyklu zacznę mierzyć temp... obawiam się, że mam za samodyscypliny by robić to codziennie o stałej porze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin kwestia przyzwyczajenia:) ja jak nie muszę wstawać do pracy to nastawiam budzik, mierzę i ide spać dalej. już nawet mój mężulek się przyzwyczaił że rano mierzę choć on nadal nie widzi w tym żadnego sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia sukienka idealna na ślub cywilny,śliczna. Będziesz mogła ją jeszcze założyć póżniej na inne uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×